lekcje od podstaw

Temat przeniesiony do archwium.
Lekcje od podstaw - lista 30 lekcji hiszpańskiego od zupelnych podstaw!

http://hiszpanski.lukar.net/lekcje.html

Zapraszamy
Dobra robota, czekam na więcej ;). Przydałyby się jakieś urozmaicenia w tych lekcjach, np. ćwiczenia.
cierpliwości, coś na pewno się jeszcze pojawi :) ale jest to trochę czasochłonne, więc proszę o wyrozumiałość
fajny pomysl :) jakby jeszcze mozna bylo posluchac danej lekcji czytanej przez lektora to juz zupelnie bylby bajer nieziemski :)
a to już jest akurat załatwione :) już jest część nagrań (rodowici Hiszpanie), ale jeszcze nie ma ich umieszczonych na stronie
no to super pomysl z tymi nagraniami. gratulacje
mam male pytanko... czy do lekcji beda podane jakies odmiany czasownikow....albo gramatyka??? czy beda one tylko polegaly na nauce dialogow. poza tym popieram pomysl z cwiczeniami. jeszce raz gratuluje swietnej stronki :)
Bardzo fajna stronka i rewelacyjnie uczy mi się słówek, ale jest mały problem... autorzy zestawów słówek są niestety niekonsekwentni i raz słówka hiszpańskie są z rodzajnikami, a raz bez (trudno przewidzieć jak wpisać żeby było dobrze - no i niestety w wielu miejscach w hiszpańskich słowach są polskie litery - jak w mańana ;-(. Dobrze byłoby to poprawić, bo u mniej znających hiszpański (jak np ja) tego typu drobne błędy powoduja zamęt... Życzę rozwoju serwisu :-) Hasta luego.
mam takie pytanie ...kiedy na stronie pojawi sie gramatyka ??
w lekcjach są podawane odmiany czasowników, ale nie od razu; w lekcji 8 jest np podsumowanie odmiany czasowników regularnych, a potem pojawiają się (w komentarzach) zasady odmiany czasowników nieregularnych; w każdym razie idea była taka, żeby te informacje można było znaleźć w zakładce \"gramatyka\" i część zagadnień już została opracowana; myślę, że niedługo się pojawią na stronie (ale tu już musi się wypowiedzieć Lukar)
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Szkoły językowe

 »

Inne