www.portugalski.ang.pl??

Temat przeniesiony do archwium.
Czy jest mozliwe stworzenie stronki portugalskiej?Pisalam do redakcji i niestety bez odzewu :( portugalski jezyk rowniez winien miec mozliwosc zaistnienia.Mam nadzieje,ze wkrotce moje prosby zostana wysluchane :P
Świetny pomysł! że tez ja na to wczesniej nie wpadłam....;/
Ja rówmnież podpisuje sie pod prośbą ,na pewno znajdą się ludzie którzy chętnie będą korzystać z takiej strony ( w tym moja skromna osoba ;D zawsze warto sprobować, może sie uda;)

um bejio*
* um beijo
Oi amiga

Dzieki za odzew :)

Niestety w moim rodzinnym miescie nie ma kursow jezyka portugalskiego,a lekcje indywidualne sa dosc kosztowne.Ucze sie sama ,w domku,glownie w Pimsleur (brazilian portuguese),mam tez podrecznik Perlina,sporo materialow znalazlam w internecie.Teraz koncze pierwszy etap kursu Pimsleur(sa 3) i jestem nim zachwycona,poza tym udalo mi sie w necie znalezc teksty tych czytanek,wiec nie musze juz spedzac czasu nad poszukiwaniem pisowni slowek,gdyz znalazlam osobe,ktora sie juz tym zajela i napisala do kazdej lekcji pisownie .
Zapisalam sie na hiszpanski,na kurs ,bo jednak te jezyki so nieco zblizone :)

Taka stronka na pewno umozliwilaby mi(nam) wymiane informacji oraz zjednoczenie osob zainteresowanych tym jezykiem.Ja posiadam naprawde wiele materialow,bo sporo zajelo mi ich poszukiwanie dla samej siebie ,wiec chetnie podzieliabym sie z innymi :) ciagle poszukuje latwych czytanek brazylijskich,bo niestety wiadomosci z gazet ciagle sa dla mnie zbyt trudne.

Bjinho
na pewno znajdą się ludzie
>którzy chętnie będą korzystać z takiej strony

Zaloze sie, ze wiele osob byloby taka stronka zachwycona. Problem w tym, ze zeby z czegos mozna bylo korzystac, najpierw trzeba to stworzyc. Swojego czasu sporo sie mowilo o utworzeniu stronki rosyjskiej, ale prawdopodobnie z braku chetnych do jej tworzenia projekt umarl smiercia naturalna. Gdyby ktos znajacy ten portugalski/rosyjski czy inne jezyki zglosil sie do Lukara, wtedy moze by sie cos w tym kierunku ruszylo. Probowac zawsze trzeba:D
A jesli ktos nie mowi swietnie po portugalsku,ale ma ogromny zapal ? bo wlasnie tak sie sklada,ze mi naprawde na tym zalezy i mam nadzieje,ze sie uda i owy temat nie umrze smiercia naturalna...

:)))
podpisuje sie pod ta prośbą :P świetny pomysł, mam madzieje, że w krótce uda sie go zrealizować. Myślę, ze strona z językiem Portugalskim cieszyłaby sie równa popularnościa co pozostałe.
Portuguesa pewnie ci zatruwali życie
http://www.empik.com/showobject.jsp?objectId=370722&currentCategory=1020200
hey.mam pytanie?czy moglabys podac mi stronki na ktorych znajde cos o jezyku portugalskim.do tej pory nie znalazlam za duzo inf. na temat tego jezyka w int.Z gory dziekuje
"z braku chetnych" niekoniecznie. zglaszalam sie do wspoltworzenia czegos takiego, ale zadnej odpowiedzi ze strony admina.
mowie o stronie rosyjskiej oczywiscie.
Ola a tudos !
widze ze temat powraca jak bumerang ..tylko rezultatow wciaz brak ..;/
Halo! Panie Adminie , jest Pan tam gdzies??? nie ladnie tak udawac ze sie nie widzi potrzeb forumowiczow...szczegolnie gdy pomysl dosc sensowny i moze urozmaicic ta strone....
Ja juz nie ma sily ;/
pomysły widzę, już niedługo coś się powinno ruszyć - jest kolejna osoba do pomocy i powinienem mieć więcej czasu na ruszenie serwisu, Bookcity zabiera mi tyle czasu że nie wyrabiam z niczym innym... też liczę że to się niedługo zmieni :)

L.
Oj pomysł super, mam nadzieję, że sie uda :)
Kasiaaa137, Ty też uczysz się portugalskiego? Ja ostatnio zamierzałem napisać jakieś posty w związku z portugalskim, ale widzę, że na jego temat się tu nie rozmawia, więc zaniechałem działania. A dziwne, bo o katalońskim ciągle coś piszą...
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Brak wkładu własnego

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia