Czas na zmianę nazwy forum?

Temat przeniesiony do archwium.
Ostatnie wpisy:

Praca sezonowa przy zbieraniu cytrusów 2012 z Mariem
Praca truskawki Huelva TAK czy NIE wypowiedzi...
praca huelva truskawki 4
truskawki Huelva Palos de la frontera 2012
Zbiór owoców cytrusowych-Hiszpania 2012

Jedno słowo
potrzebny tlumacz;)
Kto jedzie z Mario na truskawki do hiszpani 2012
Medycyna w Hiszpanii?

:)
Są inne fora, więcej życzliwości, coraz większy ruch...
Niestety, nie podam linku, w obawie przed elytą tego portalu.
Za to, po ostatnich postach na forum mogę stwierdzić, że tworzy się bardzo fajny narybek jeśli chodzi o hiszpański.
hihihi
http://www.hiszpanski.ang.pl/forum/zycie-praca-nauka/218240/page/3#post1371796
niech beda inne fora,takie prawo zycia,uprzedzalam lukasza, nie sluchal,niech to sobie idzie swoja droga, por lo menos, robalito juz sobie gdzie indziej gaworzy, Aga, podobny apel do Twojego byl w tamtym roku, i dalej nic, to se ne wrati...:)
Los bichos o los llamados "robalitos" puedes buscartelos en tus bragas, mentecata.
Cóż, zostawiam was z tym lumpowym śmietnikiem, co jakiś czas będę wchodził i patrzył jak wymiera śmiercią naturalną :)

Papa :))
Dios me salve de tener algun robalito como tú en mis bragas, no mereces tan placer siceramene. O tym wlasnie mowilam, slodkim chlopczyku, a i przejdz na polski, zeby wszyscy, lacznie z moderatorm wiedzieli jakim rycerzem jestes, escoria :), bo potem to ja jestem chamska, a ty placzesz jak dziewica, nie musisz tu juz wchodzic, bryluj na innych forach dopoki cie wytrzymuja, w koñcu przeciez musisz komus udowodnic, ze cos tam kumasz z hiszpañskiego :)
O robakach w gaciach pisałem w nawiązaniu do mojego nicka, którego nie potrafisz poprawnie przepisać. Niezła dysleksja, ale cóż... takich mamy własnie ambasadorów za granicą...
edytowany przez Cristobalito: 10 lut 2012
Cytat: BeaI
Dios me salve de tener algun robalito como tú en mis bragas, no mereces tan placer siceramene.

¿Será catalán?
oj oj nie zrob siku, literowki z pewnoscia ci sie nie zdarzaja, a przeciez w twoim klonowym zyciu rozne gluposci pisales :)
Cóż, to przejściowe. Signum temporis. Właśnie wróciłem z Fruitlogistica i w niejednej firmie truskawkowej pytano mnie czy czasem nie zajmujemy się także organizowaniem wyjazdów bo chętnie by wzięli sprawdzonych ludzi od zaufanego człowieka.
Polacy mają dobrą "markę" jako sezonowi pracownicy z wielu względów a czasy trudne więc nie dziwota, że taki ruch na naszym forum, które samo w sobie wzbudza większe zaufanie niż inne. Choć nikt przeciez nie może zagwarantować i tutaj braku różnej maści naciągaczy i oszustów.
edytowany przez argazedon: 11 lut 2012
Tylko że tych wątków to można by 4 założyć:

Truskawki z Mario
Truskawki bez Mario
Cytrusy z Mario
Cytrusy bez Mario

Bo do tego się sprowadzają w sumie.
Dodam jeszcze jedny wątek:
Noc z Mario
A ja dodam jeszce jeden Forum z idiotom...pilnujcie swoich wątków bo nikt wam ich nie liczy a jest ich więcej niż o pracy...
Forum z idiotom (komu czemu, lm.)... hmm. nie rozumiem... może to przez ortografię...
Może i wątków o nauce jest więcej, ale...
motto forum... szlifuj swój hiszpański...
więc mało ma to wspólnego z tym o czym piszecie.
W zasadzie, gdyby moderator bym uczciwy, w ogóle by nie dopuścił do takich watków, bo to czysty śmietnik.
Ale cóż... i śmietnik może napędzać ruch, jak widać. No i reklamy się wyświetlają... i kasa jest...
I w dupie ma osoby, które FAKTYCZNIE chcą się czegoś nauczyć.
Ewidentnie brakuje forum "Szlifuj swój polski".
z takim polskim to można jedynie szlifować podłogę... lub... no tak...
edytowany przez dicharachero: 11 lut 2012
No każdy się może pomylić ale z waszym Hiszpańskim jest jeszcze gorzej,udajecie ze coś potraficie a pojęcia nie macie o tym co za was internetowy tłumacz robi...oni to chociaż wiedzą o co im chodzi...a ty dicharachero robisz w ciul błędów a tu komuś wytykasz a sam poprawiałeś swój wpis...najlepiej pilnujmy sami siebie...
Jara2 - osoba, której główny temat rozmowy to truskawki.... Zawsze myślałem, że to zajęcie dla kobiet, ale ty, jak widać, łamiesz wszelkie zasady. Założę się, że też miałbyś sporo do powiedzenia w wątku "Noc z Mario".
edytowany przez dicharachero: 11 lut 2012
No widzisz tak się składa że jestem kobietą i nie wiem co bym powiedziała o nocy z Mario ale chyba bym poparła wcześniejszy pomysł koleżanki o założeniu wątku forum z idiotą...bo właśnie tym wpisem bardzo mnie przekonałeś i dla mnie to koniec dyskusji z tobą gdyż nie będę się zniżała do twojego poziomu...
Po co to wyliczanie tematow...czemu to niby mialo sluzyc, bo nie bardzo rozumiem....Nie interesuje, nie czytaj...
Dziewczyny do ciezkiej pracy wyjezdzaja, wspieraja sie jak moga...kogo to nie interesuje, niech omija te posty, sa bardzo jasno opisane i sa na tym forum....OD LAT...zawsze na wiosne ten temat jest aktualny, to dla wielu z nich jedyne zrodlo dodatkowych informacji i nikomu nic do tego. Ktos tu niedawno w uwagach do moderatora pisal o bezsensie wprowadzania opcji ignor, ze przeciez wystarczy nie czytac...
Nie moze byc za dlugo NORMALNIE na tym forum...koniecznie sie trzeba wtracic i wszystko zepsuc. Gratulacje!
Cytat: jara2
No widzisz tak się składa że jestem kobietą i nie wiem co bym powiedziała o nocy z Mario ale chyba bym poparła wcześniejszy pomysł koleżanki o założeniu wątku forum z idiotą...bo właśnie tym wpisem bardzo mnie przekonałeś i dla mnie to koniec dyskusji z tobą gdyż nie będę się zniżała do twojego poziomu...

Najpierw podnieś się o mojego poziomu, moźniej upadaj gdzie tam sobie chcesz. To, że jesteś mężczyzną wywnioskowalem po twoim profilu (jak widać, nawet nie potrafisz go dobrze uzupełnić).
Pomysł wątku to Forum z idiotom nie idiotą, czytaj uważnie.
edytowany przez dicharachero: 11 lut 2012
Cambiar, no właśnie TEMAT.
Od zawsze był temat "Praca Huelva truskawki" i rzeczywiście, był bardzo popularny i nie wątpię, ża zawierał mnóstwo przydatnych informacji. Gdy robił się za długi, zakładano kolejną część.

Teraz jest X wątków praktycznie na ten sam temat, które kompletnie zdominowały forum - bądź co bądź - językowe.

Omijać, dobrze, ale co innego omijać jeden temat, co innego omijać sześć tematów.
Te posty trudno jest ominąć, bo po kliknięciu "ostatnie wpisy", postów dotyczących języka hiszpańskiego trzeba szukać między tematami dotyczącymi pracy przy zbiorach.

Ignorowanie - ja w dalszym ciągu popieram wprowadzenie takiej opcji. Przynajmniej na poziomie wątków - wrzucam cały wątek, który mnie nie interesuje do ignorowanych i po sprawie.
Opcja ignorowania tematu dodana:

http://www.hiszpanski.ang.pl/groups/ignorowane
Dzięki!!!
Drogi adminie, zapraszam do zapoznania się z postami beai.
http://www.hiszpanski.ang.pl/forum/pomoc-jezykowa/219517
Drogi admin ma w nosie posty czyjekolwiek, miedzy innymi twoje jak ublizales i nie tylko mnie, a teraz kolesi, ktorzy tez w ten sposob zabijaja czas,kazdy z was juz sie zegnal z tym forum, po jakiego grzyba tu wracacie? przeciez nic innego tu nie robicie jak ublizanie ludziom, nie bede z toba dyskutowac, dla mnie ty, perrito i merderero jestescie 3 w 1, a dmin czesc postow musi sobie przetlumaczyc, Lukar, polecam ci tych panow, poziom maja extra :)
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa