A co to się porobiło?

Temat przeniesiony do archwium.
I dlaczego, mimo tak wielkich zmian na stronie, na forum w dalszym ciągu nie ma ikonek. Bym sobie wstawiła taką z opadającą szczęką.
Drogi panie "Lukar",
Mnie też opadła szczęka ze zdziwienia jak można tak spieprzyć coś co funkcjonuje od lat i ma się dobrze. Przeżyliśmy już kiedys rewolucje na forum ale były to zmiany na lepsze dodajace funkcjonalności.
To co tutaj dzis widze przypomina pracę licealisty - głupie obrazki nic nie majace wspólnego z tym co niby ilustrują, sztampa i koszmar jakich tysiace w internecie. Jeszcze Panu tylko brakuje czarnego konturu byka z reklamy Veterano w nagłówku i już niczym się Pański serwis nie będzie różnił od innych.
Fora na ang.pl WYRÓŻNIAŁY SIĘ wsród wielu tego typu serwisów, były przejrzyste, konkretne i jedyne swoim rodzaju.

To co Pan dzisiaj nam tutaj zaserwował to nic innego jak gwóźdź do trumny tego forum.
@argazedon: przecież forum się nie zmieniło
w tym przypadku akurat sie zgadzam ze slawetnym argazedonem ,teraz forum to porazka:) ,nie idzie sie polapac co gdzie jest:)
Pisałem ogólnie a być może zbyt utożsamiam forum ze strona bo generalnie tylko na forum wchodzę od lat. Narazie jednak to wyswietla sie inaczej. Brak dawnych kolorów tła charakteryzującego każdy język, hiszpańskich liter i znaków, edycja posta póki co nie działa.
Przysisk "ustawienia forum" dla zalogowanych (kółko zębate) nie wiem po co jest własciwie bo jedyne co mozna ustawic to wielkośc czcionki a tę funkcje ma kazda przegladarka, w Firefoxie robi sie po prostu z klawiszem CTRL i +/- albo kółkiem myszy.
Nic to jednak nie daje bo przyciski forum z brązowym tłem dalej sa zbyt małe. I niefunkcjonalne. Powinny być jak dawniej po prawej stronie na stałe bo teraz trzeba latac w góre i w dół gdy sie chce coś kliknąć.
A poza naszym ciepłym piaskowym kolorem tła, brakuje dalej hiszpańskich liter w okienku wpisu.
Edycja wpisu też nie działa ALE... własnie mi wpadło do głowy wyłączyć Adblocka na chwilę i to co zobaczyłem tylko potwierdza jak złe sa to zmiany. Bez Adblocka to juz nie jest forum- to jakiś reklamiarski oczopląs! Nawet między wpisami jest reklama! ZGROZA!
Dobrze, że od lat uzywam Firefoxa z Adblockiem i mam zawsze czysty i przejrzysty ekran...
Nie wiem czy dawniej tez tak było zalane reklamami ale współczuję ludziom którzy nie używają odpowiednich dodatków do przeglądarki.
Cytat: argazedon
Edycja wpisu też nie działa ALE... własnie mi wpadło do głowy wyłączyć Adblocka na chwilę i to co zobaczyłem tylko potwierdza jak złe sa to zmiany. Bez Adblocka to juz nie jest forum- to jakiś reklamiarski oczopląs! Nawet między wpisami jest reklama! ZGROZA!

Jak tylko zobaczyłam paseczek "reklama" pod moim wpisem to od razu przyszło mi to do głowy :) z włączonym adblockiem.
Widzę, że hiszpańskie znaki i litery już są nad okienkiem wpisu. Została jeszcze niedziałająca edycja. I ciekawe kiedy wrócą kolory tła dla poszczególnych języków. Bo ta biel waląca po oczach jest okropna.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Pomoc językowa