Błąd w kodowaniu

Temat przeniesiony do archwium.
Po zmianach gdy wchodze pierwszy raz na forum, Firefox wyświetla błąd bazy danych. Gdy przeładuję ponownie to już jest dobrze. Początek info jest taki:

MODPATH/database/classes/Kohana/Database/MySQL.php [ 194 ]

189 {
190 // This benchmark is worthless
191 Profiler::delete($benchmark);
192 }
193
194 throw new Database_Exception(':error [ :query ]',
195 array(':error' => mysql_error($this->_connection), ':query' => $sql),
196 mysql_errno($this->_connection));
197 }
198
199 if (isset($benchmark))
Ja korzystam z Google Chrome i jest ten sam problem.
Nie mogę w żaden sposób zreplikować tego błędu u siebie...
@argazedon

Dzięki, sprawdź proszę czy błąd nadal występuje
Tak, teraz miałem to samo po pierwszym wejściu. Nie znam sie na tym prawie wcale ale 'inspector' i 'debugger' Firefoxa pokazuje w pierwszych linijkach błędy o logowaniu. A nowe forum wymusiło "ponowną aktywację" przy pierwszym wejściu i być może jest konflikt przy sprawdzaniu haseł starej bazy użytkowników.
Lukar- Nie wiem czy to ma jakies znaczenie ale gdy po pierwszym kliknięciu pojawia sie błąd to zarówno na zakładce jak i w pasku adresu, który mam ustawiony w zakładce jako "http://www.hiszpanski.ang.pl/forum" pojawia się kwadracik z logo angielskim czyli małe 'a' na zielonym tle. Dopiero po powtórnym kliknięciu logo zmienia sie na "h" na brazowym tle i forum wczytane jest poprawnie.
Forum angielskiego to jedyne, które nie ma przymiotnika w adresie- stąd być może jakiś błąd w odnośnikach bazy i literka "a" po pierwszym wejsciu na nasze z błędem.
@argazedon

proszę sprawdzić czy problem występuje, usunąłem czasowo jedną funkcję
Tak jak podejrzewałem, problem jest związany z logowaniem i identyfikacją użytkownika w bazie danych. Gdy jestem zalogowany na stałe (opcja: Zapamiętaj mnie na tym urzadzeniu) to po uruchomieniu Firefoxa przy pierwszym załadowaniu forum pojawia się dalej ten sam błąd. W logo na pasku adresu jest wtedy literka "a" z forum angielskiego mimo adresu forum hiszpańskiego.
Gdy się wyloguję i zamknę to po ponownym uruchomieniu Firefoxa forum ładuje się prawidłowo za pierwszym razem. A w logo na pasku adresu jest literka "h".
@argazedon

tak, to już zlokalizowałem że chodzi o automatyczne logowanie; usunąłem czasowo jedną z funkcji więc proszę sprawdzić czy problem nadal występuje
U mnie teraz zadziałało od razu poprawnie :)
Niestety, gdy jestem zalogowany na stałe to dalej mam ten sam błąd.
Ja też już cofam moje słowa, bo teraz znów problem wystąpił. Poprawa była chyba niestety tylko jednorazowa...'
U mnie nic takiego się nie dzieje (Chrome, Win7).

I przyznam, że lekcje gramatyki bardzo dobrze wyglądają na tablecie.
OK, problem znaleziony i rozwiązany.

Proszę o potwierdzenie.
U mnie dzisiaj działa dobrze :)
Potwierdzam, ładuje się poprawnie za pierwszym razem :-)
ok, temat zamknięty.
Jeszcze tylko jedno, Lukar - błagam, przywróćcie nam nasze piaskowe tło!
Cytat: argazedon
Jeszcze tylko jedno, Lukar - błagam, przywróćcie nam nasze piaskowe tło!

z tym będzie ciężko ale w wolniejszej chwili (teraz mamy urwanie głowy) pomyślę może nad opcją wyboru innego tła
Mam problem tego typu, że jak za pierwszym razem zrobię coś źle, to za każdym następnym razem pamięta mój błąd i poprawia nawet jeśli jest dobrze.
Cytat: Iga98
Mam problem tego typu, że jak za pierwszym razem zrobię coś źle, to za każdym następnym razem pamięta mój błąd i poprawia nawet jeśli jest dobrze.

gdzie tak się dzieje? proszę o link
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Pomoc językowa