Portugalski

Temat przeniesiony do archwium.
A ja mam inne pytanie...
Czy wśród tak licznych tutaj iberystów zna ktoś język portugalski? Od dawna szukam nauczyciela tego języka i jak na razie nikogo nie znalalazłam... jeśli ktoś mógłby mnie uczyć (mieszkam we Wrocławiu) to bardzo prosze o kontakt: [email]
Cześć! ja znam portugalski,ale ciągle się uczę i myślę,że umiem za mało,aby móc uczyć kogoś drugiego :((
Ale polecam kurs portugalskiego w ESKK :)
A nie masz ochoty sprobowac?:) Na pewno wiesz wiecej niz ja... :)
ja sie ucze portugalskiego, u studentki iberystyki, naprawde, zostaw tylko ogłoszenie na uczelni tam gdzie sa zajecie z iberystykii i czekaj ( nie długo) jatez ucze sie od 2 miesięcy sama. Apropo eskk , to powiem ci, że albo prywatne albo eskk, bo ja po dwóch lekcjach prywatnych jestem jak po 10 na eskk, ( wiem bo dzisiaj przysłali mi bezpłatną broszurę) . Możesz odezwać się do mnie to sobie pokonwersujemy na poziomie podsawowo podsatwowym:P. Nie przestrasz sie moim wiekiem:P:P 4716335
przeprowadzilam sie do Portugalii i nawet tam nie maja kursow swojego jezyka. Szukam jak szalona ksiazek, plyt nic. Postanowilam sie zaprzyjaznic z kims bo innej drogi nie ma.Jestem w szoku bo przeciez cala Brazylia, pPortugalia, mowi w tym jezyku.Tyle ze znam hiszpanski i domyslam sie co co znaczy. Z czytaniem nie ma problemu ale wymowa jest ,,straszna:)szukam dalej chociaz jakies ksiazki z gramatyka. pozdrowienia i szczescia zycze.Portugalia jest super, a ludzi strasznie mili
No to możemy spróbować :) Czekam na e-maila !!
Hej! Bardzo pilnie szukam nauczyciel/-elki portugalskiego. Czy moglibyscie mi podac kontakt? W warszawie... Pozdrawiam, Paulina
ja mowie po portugalsku,tylko ze mieszkam w rio de janeiro...
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Szkoły językowe