Którzy Latynosi są najprzystojniejsi?

Temat przeniesiony do archwium.
481-495 z 495
| następna
alabama111 dwa wpisy z tematu jak poderwać Latynosa:
1.Uśmiechaj się do niego, jak się z nim rozmawiasz patrz mu głęboko w oczy (tylko nie za głęboko) ... Miłość jest przepiękna!!!!!!!!!
2. No właśnie zacznij z nim jakąś gadkę... Albo się do niego uśmiechaj puszczaj oczka... Patrz czy odwzajemni
Świetne sposoby gratulacje za waszą pomysłowość
inf. ja tego nie napisalam. I moim zdaniem takie pytania typu "jak poderwac...." sa bez sensu:/ Wyobraz sobie ze jestes tyl latynosem i chce Ci poderwac dziewczyna, podchodzi do ciebie i usmiecha sie szeroko i puszcza oczko... Gdybym ja byla tym latynosem to pomyslala bym sobie "jakas idiotka..."
Racja, wiekszosc dziewczyn obchodzi wnetrze ale nie oszukujmy sie ze na wyglad dziewczyny tez patrza. A poza tym to tylko odpowiedzialam na pyt. "ktorzy latynosi sa najprzystojniejsi" wiec powiedzialam ze meksykanie (moim zdaniem).
alabama111 a wiekszość dziewczyn co mnie chociaż troche poznała ceni we mnie to co koleżanka sha:
sha 10 Lut 2007, 00:51 odpowiedz
Hej, juju111. Czy pesymista to watpie, za to zdecydowanie czlowiek wybitny. Jak chcesz poznac poglady naszego kolegi inf.a przegladnij jego wpisy na forum hiszpankim albo wloskim. W sumie na angielskim i tutaj tez mial pare kwiatkow:P Pisze bardzo rzeczowo i na temat, zazwyczaj rzuci tez jakims niesamowicie interesujacym linkiem. W ogole warto sledzic co ma do powiedzenia, na poprawe humoru niezawodne.
A jeżeli do tego jeszcze dochodzi moralność no to już jest mieszanka gotowa. A tak swoja droga jestem ciekaw co takiego bedzie chiał o demnie zak 88
my Tico is the best...so handsome,charming,smart...Jorge,thank u that u are..u are my sunny....Kostaryka rządzi!!!:*
dziewczyny,po prostu bądzcie sobą...latynosi to też ludzie...i nie zatracajcie się gdy będziecie już kochać...
Znowu ruszył ten płytki temat:
Nie patrz na piękno, lecz na serce człowieka! Bo serce zostaje, a piękno ucieka.)
Hej Karlet!! Ja mam ten sam problemz moim kolumbijczykiem...Prosze zobacz temat :"kilka słów" i mój list do niego.Obecnie kazałam mu dać mi czas do namysłu czy chce z nim byc.. i nie wiem.Prosze powiedz mi z całego serca.Warto?
:D
moim zdaniem naaaj. są Meksykanie.zobaczcie sobie np.Alfonso Herrera..mmm..niezłe ciacho.;d jak dla mnie..
moim zdaniem nieźli są jednak meksykanie.np zobaczcie sobie Alfonso Herrera.przystojniak.;d przynajmniej dla mnie.;p
A moim zdaniem przystojnych mezczyzn mozna znalezc na calym swiecie!:-D Czemu z reguly tak jest ze kazdy chce cos innego a nie dostrzega tego co ma?;-) Mieszkam w Hiszpanii i duzo razy slyszalam ze hiszpanki wola np. polakow od latynosow... no coz..
Pozdrawiam!
ten wątek mnie rozłożył na łopatki :) uśmiałam się naprawdę szczerze, od lat się tak nie bawiłam.... hiszpański to piękny język, prawda, ale latynosi... można popatrzeć w tv
Zdecydowanie Argentyńczycy.

Odniosłam również wrażenie, że są zdecydowanie mniej seksistami w stosunku do kobiet niż tacy Kolumbijczycy czy Wenezualczycy...
chica corriente co do argentyńczyków popieram, chociaż w hiszpani też można znaleźć na prawdę niezłe cicha xD, ale co do seksitów to bym się wstrzymała z takimi opiniami, mam przyjaciela kolumbijczyka i facet jest na prawdę porządny i szanuje kobiety.
Oni wszyscy szanują kobiety oczywiście. Ale w wielu Latynosach istnieje głęboko zakorzenione przekonanie, że mężczyznom wolno znacznie więcej i kobieta ma bardzo ograniczone pole działania. Dla mnie takie przekonanie to już seksizm, niekoniecznie musi się łączyć z brakiem szacunku.

I nie piszę tego z powodu jakiś uprzedzeń anty-Latynoskich, wprost przeciwnie, uwielbiam Latinoamerykę generalnie a Kolumbię szczególnie, spójrz na mojego bloga (adres w wizytówce).
Temat przeniesiony do archwium.
481-495 z 495
| następna

 »

Pomoc językowa