Którzy Latynosi są najprzystojniejsi?

Temat przeniesiony do archwium.
31-60 z 495
Ekwadorczyk - facet marzeń ??????????? Co ty piszesz, skoro jest taki super, gorąca krew itd, to dlaczego Cię zostawił, a może poszedł do innej młodszej panienki?????????
A ty co sie wtracasz ?

/
to było do Mujer_negra, więc tobie nic do tego
Jesli ty mozesz moeic do niej to ja moge do ciebie.Co ci sie nie podoba u ecua...,moze wolisz peru
??????????????????????????????????
ja tam lubię murzynów !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! bo moj jest z Angolii i mówi po hispaśnku
a ty kurwa co tu robisz
....nie jestesmy razem ale wciaz jestesmy przyjaciolmi.....i nie zostawil mnie dla mlodszej ani ja nie opuscilam go....
Obydwoje stwierdzilismy ze zwiazek na odleglosc bedzie bolal i moze nie przetrwac .... jestesmy tylko ludzmi i kazdy popelnia bledy
Dzieli nas dosc duza odleglosc !!!!
....kto wie w tym roku koncze srednia, wiec pewnie trafie na studia do tego samego miasta i.....
I wtedy oboje zadecydujemy czy nadal chcemy byc razem...
ja tez stawiam na Kolumbijczykow!!
Kolumbijczycy, zdecydowanie. Meksykanie i Hiszpanie to karakny:)
jak jestes jeszcze zaintresowan to ja chętnie pomoge, jestem pól meksykanka i wiem duzo mam rodzine tam i odwiedzam tenn kraj przyznaje ze mozna sie zachwycic tym krajem;p
nie.... ja jestem z hiszpanem i jest najukochanszym facetem na swiecie :D

a Hiszpanie strasznie są głupi za Polkami ;) więc może o tym pomyśl ;)
Hiszpan to nie Latynos tylko Europejczyk, więc piszesz nie na temat!!!!!!!
Maciek... jakbyś był bardziej spostrzegawczy to byś zauważył,że moja wypowiedź dotyczyła wypowiedzi Encantady.... :) PoZdRo
Tak lubisz Hiszpanów, zobacz co oni robią biednym, bezbronnym zwierzętom, wszystkich zapraszam na " film, jaki stosunek mają Hiszpanie do istot żywych"

http://www.strasbourgcurieux.com/fourrure/spanish.php
Wlasnie siedze w jednej z kafejek internetowych w Monterrey w Meksyku i czytam wasze wpisy... Ja wam powiem jedno, ze Meksykanie sa bardzo przystojni i co do tego nie mam zadnej watpilowsci. Moj chlopak jest wlasnie jednym z tych przystojniakow i tak jak powiedzialas, nie zamienilabym go na zadnego innego!!
Viva Mexico, viva cumbia y Vicente Fox jeje ;.)
Muchoooosss Saludos!!!
nooooo...pomysle:)
Macius, a Twoim zdaniem, Kolumbijczycy to z Europy, nie?:)
nie każdy Hiszpan jest zły:)
Encantada:) >Macius, a Twoim zdaniem, Kolumbijczycy to z Europy, nie?:)

Nie wiem o co Tobie chodzi, chyba coś ci się pomieszało w tej Twojej główce, oj biedulka..................
Po zdjeciach Meksykańskich aktorów nie można za dużo stwierdzić, podobnie jak po zdjeciach aktorek. W rzeczywistosci Meksykanie wygladaja bowiem zupelnie inaczej.
zdecydowanie Argentyńczycy i Meksykanie!!!!!!!!!!!
Hiszpanie :) ,Meksykanie ,Kolumbijczycy... :)
Maciuś.... wśród Polaków też by można było wyłowić takich , którzy mają nawet gorsze podejście do żywych istot....a to , że banda debili nie miała co robić i zrobili to co zrobili wcale nie znaczy , że każdy Hiszpan jest taki :D
vincente fox???? jejeje noooo!!! t estas pasando!! jejeje :D
>wśród Polaków też by można było wyłowić takich , którzy
>mają nawet gorsze podejście do żywych istot....> Gorsze podejście, co TY mówisz, a co może być gorszego, od obdzierania żywych jeszcze zwierzaków ze skóry?????????????? Z TOBĄ chyba coś jest nie tak, obejrzy jeszcze raz ten film, tylko tym razem dokładniej, popatrz prosto w te zapłakane oczy, a może zmienisz zdanie....
Maciuś.... ja nie napisałam nic , co mogłoby świadczyć o tym , że nie uważam tego za okrutne...a tak poza tym to nie obrazaj mnie bo mnei nie znasz a mi chodzi tylko i wyłącznie o to , że nie każdy człowiek czerpie z takich czynów taką satysfakcję jak pokazano na filmie....
Najlepsi są WŁOSI i moze zeby byla parka to HISZPANIE.Jednak WLOSI bez dwoch zdań;)
hiszpanie! Chodze do szkoly w stanach, i tych z puerto rico to mamy tu na mase ;/
WLOSI SĄ CUDOWNITO PRAWDA :)
POZDR.
Temat przeniesiony do archwium.
31-60 z 495

 »

Pomoc językowa