Emanuel Ortega

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 68
poprzednia |
Cze Wam wszystkim zrobiłem drugi taki sam temat ponieważ w poprzednim jego nazwisko wyszło mała literą.(Przepraszam)

Jak już mówilem bede staral sie odpowiedziec na wsze pytania zwiazane z Emanuelem Ortega.

Mam nadzieje ze ktos tu zajrzy>
Dawid B.
Witam ponownie chciałem się pochwalić że zdobyłem pełną wersje piosenki EN AMOR ARTE!!!!!!!!(moge wyslac na mail!!!(o ile przejdzie bo czasami sa problemy))
Jeszcze raz ja. pytania mozna tez na [gg] lu maile: [email] ,lub [email] ,albo [email]
najczesciaj odbieram na gg i mail [email]
a ja poproszę tą piosenkę =) [email]
hey Wam to ja dawid b. tylko ze z nowym mailem
wszystkie prosby (o przyslanie piosenki) prosze przysylac na [email]
i tylko na tym mailu odbieram
wszystkie inne nieaktualne!!!
Dawid B.
UWAGA!!!
rezygnuje z wysylania piosenek!!! bo mnie cos trafia wysylac 10 dziennie a jedna piosenka zapisuje sie 20 min sorry mozna ja pobrac chyba wiecie gdzie pa
UWAGA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
UWAGA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
tu ten sam Dawid B. co wczesniej tylko ze znowu z nowym mailem tym razem to nie ja go zmienilem tylo cos mi szwankuje... wiec teraz moj mail to [email] !!!
Dawid B. :)
hey wam pisze tylko ze mam nowego maila : digame(MALPA)wp(KROPKA)pl
pisze w taki spsob poniewaz jakbym uzyl znakow normalnych w nawuiasach to zaraz bym dostawal spam a ja tego nie chce wiec Wy rozszyfrujecie moj e-mail a automatyczne smiecirki-spamowe nie wiec bede mial spokoj
Dawid B.
cos sie teamt nie rozrasta jak bede mial wolna chwilke to napisze krotko jego historiw=e ciekawe czy ktos wtedy tu zobaczy
witam. bardzo podoba mi sie styl muzyczny Emanuela, uwielbiam sluchac jego kawalkow niestety boleje nad naszym rynkiem muzycznym, ktory jest strasznie zamkniety...ale nic jak mowia nie mozna miec wszystkiego;p
polecam za to super stronke o Manu mozna zdjatka poogladac a co najwazniejsze posluchac fragmentow spiewanych przez niego utworow
pozdrawiam azucena
www.uolsinectis.com.ar/emanuelortega/
http://www.uolsinectis.com.ar/emanuelortega/canciones2.htm a tu sa same urywki piosenek jakby ktos nie mogl znalezc
Emanuel Ortega to najżałośniejszy typ jakiego widziałem... Nie ma głosu, fatalnie wygląda i w dodatku zrobił karierę dzięki rodzicom...
co racja to racja
uff kolejny typek ktory sie lubi klucic. sluchaj no koles jezeli ci sie cos w E.Ortedze nie podoba to co tu jeszcze na tym temacie robisz obgadaj se z kumplami jaki jest wedlug ciebie i po sprawie ulzy ci i juz, a nie piszesz takie pierdoly moge sie zalozyc na 100% ze zazdroscisz mu slawy, wygladu a najbardziej kasy!
troche info:

EMANUEL ORTEGA

Mimo popularności jaką przyniosła mu telenowela „Młodzieńcza miłość”, Emanuel Ortega wiąże swoją przyszłość z muzyką. W Ameryce Południowej jest popularniejszy od Ricky’ego Martina i Enrique Iglesiasa.

Co go łączy z Natlią Oreiro?

Miał osiem lat gdy od ojca otrzymał swoją pierwszą gitarę. – Godzinami stałem przed lustrem i naśladowałem Elvisa Presleya, ale pierwszą piosenka jaka nauczyłem się grać była „La Bamba” – wspomina. Co ciekawe, na swój debiut przed publicznością (w wieku 9 lat na szkolnym przegladzie talentów) wybrał jednak piosenkę Beatesów, bo, jak twierdzi, to „tytani muzyki, najlepsza grupa wszech czasów”.

„Uwielbiam, gdy na koncercie wielotysięczny tłum śpiewa moje piosenki”
Jako 12-latek nagrał, w duecie ze sławnym ojcem, piosenkę „Para Siempre Amigos”, która znalazła się na płycie „Yo soy Latinoamericano” Palito Ortegi; a dwa lata później założył grupę Landrones of Landrones. Przełom w jego karierze nastąpił w styczniu 1993r. Emanuel otrzymał zaproszenie do udziału w programie telewizyjnym Juana Alberta Mateyko i podbił serca milionów Argentyńczyków swoja interpretacją hitu U2 – „One”. Tydzień później miał w kieszeni kontrakt z wytwórnią Sony i pracował nad materiałem na debiutancka płyte. – Mój sukces to efekt wielu lat ciężkiej pracy oraz… odpowiednich znajomości – wyznał w jednym z wywiadów. I rzeczywiście ma rację. Jest synem megagwiazdy argentyńskiej piosenki Ramona „Palito” Ortegi (nagrał ponad 40 płyt!); Juan Alberto Mateyko to najlepszy przyjaciel „prawie brat” jego ojca; a w teledysku do piosenki „Se fue el amor” (z trzeciego albumu) Emanuel wystąpił z Natalią Oreiro. – Nati to piękna dziweczyna i bardzo utalentowana aktorka, naprawde cudownie się z nia pracowało. W dodatku zdjęcia kręciliśmy w Madrycie, gdzie nie prześladowali nas fani, więc mogliśmy… poszaleć w dyskotekach – zdradził.
Ortegą zainteresowała się także telewizja rola Santiaga w „Młodzieńczej miłości” udowodnił, że ma talent aktorski. Jednak, ku zaskoczeniu producentów i milionów fanów (a raczej fanek), Emanuel odrzuca nowe propozycje. – Moja przyszłość to muzyka – deklaruje. – Na estradzie uwielbiam, gdy na koncertach wielotysięczny tłum śpiewa moje piosenki. Kto wie, może podbije również Europę! Na razie zdetronizował Ricky’ego Martina oraz Enrique Iglesiasa na liście najpopularniejszych (i najseksowniejszych) piosenkarzy w Latinowoodzie.

W PIGUŁCE

Imię i nazwisko: Emanuel Ortega Salazar
Data i miejsce urodzenia: 18 października 1977r.; Buenos Aires (Argentyna);
Rodzice: Evangelina Salazar (aktorka 63 lata), Ramon „Palito” Ortega (piosenkkarz 65 lat);
Rodzeństwo: Martin (34 lata), Julieta (aktorka 33 lata), Sebastian (32 lata), Luis (26 lat), Rosario (19 lat);
Syn: Bautista Santiago Ortega (5 lat)
Telenowele: „Młodzieńcza miłość” (2001), „Los Roldan” (2004);
Płyty: „Conociendonos” (1993), „Sone” (1995), “Emanuel Ortega” (1997), “A Escondidas” (1999), “Presente imperfecto” (2001), “Ortega” (2003)
Ulubione: kolor – niebieski, grupa – The Beatles, sport – narty wodne;
Ciekawostki: przyjaciele mówią na niego „Manu”; od pięci lat spotyka się z argentyńską top modelką Aną Paulą Dutil; gra na gitarze i fortepianie; pisze teksty piosenek.
cze dawid czy mozesz przeslac mi polska wersje enamorarte?
moj meil to [email]
wielkie dzieki pozdro i buziaki asia
z chęcią bym ci przsłał tylko że ja nie mam żadnej polskiej wersji En Amor Arte i watpie żeby taka była
Hej Dawid moglbys mi przeslac jakas piosenke E.Ortego bardzo Cie prosze
na adres [email]
Hey!!
Już od dawna szukam tej piosenki i byłabym Ci bardzo wdzięczna za jej przesłanie na adres : [email] z góry bardzo dziękuje i pozdrawiam :*
hejka Dawidzie B. naszu bridgesie uwielbiam Manu i jego piosenki chcę sie zapytać ile masz lat wydajesz się bardzo fajny i dzielnie bronisz mojego ukochanego prosze o kontakt [email]
czesc Wam i Celete
musze coś wyjaśnić
bo mi sie już kilka razy zdarzyło że ktoś myśli że jestem Dawidem Hiszpanem (jest taki temat też na forum) albo Davidem Bisbalem
to tylko zbieżnośc imion (że tak powiem) i pierwszej litery nazwiska, i tyle
a coniektórym (w większości dziewczyn) wydaje się że niewiadomo kim jestem, że jakimś przystojnym Hiszpanem albo coś np. "Hey Davido pisze do ciebie jak wiele innych fanek"
wyjśnijmy sobie
jest David Bisbal (Hiszpański piosenkarz), David Hiszpan, i ja nie mam nic wspólnego z nimi (oprócz tego że lubie muzyke Bisbala)

a do Celete: ja nie mam komunikatora tlen.pl

Dawid B...
...
Emanuel Ortega jest naj przystojniejszy na świecie i wystąpił w serialu MŁODZIEŃCZA MIŁOŚĆ
wyślij nam piosenkę EN AMOR ARTE , z góry dziękujemy
[email]
DAWID!!!prosze sie wyslij mi ta piosenke Ortegi bo nie moge jej sciagnac ;) gracias:))) [email]
Byłabym Ci wdzięczna, gdybyś mi ją też przesłał... :]
mój e-mail to [email]
widze że mój temat tu nie zabawi długo :(
mam nadzieje że nikogo nie pominołem i wszystkim wysłałem piosenkę jeżeli jeszcze ktoś chce to pisać na maila digame(MAŁPA)wp(KROPKA)pl
ciekawe co bedzie jak jakaś TV kupi ta telenowele co gral po Młodzieńczej Miłości znowu się zacznie jeszce tam pewnie są jakieś jego nowe piosenki znowu będą prosić :P
sory ze mnie ciagle nie ma ale mnie czas zjada dzien w dzien :)
Bardzo proszę o tekst piosenki. Pozdrawiam fanka.
To jeszcze raz ja i proszę o piosenkę.
Nie mam komputera w domu ,korzystam z komputera na kursie. Kurs jest do końca tygodnia. Czekam, pozdrowionka.
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 68
poprzednia |

« 

Szkoły językowe