Conrado Moreno 2

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 259
poprzednia |
kontynuacja tematu
Do zakrencik:

Powiedział Ci to, jak był w Bydgoszczy??
nom, w zeszly wtorek. sledzika prowadzil w jednym klubie, a ze impreza kameralna byla, to sie raz po raz dosiadal do stolikow;)
sledzika?? - co to jest??
no impreza w ostatni dzien karnawalu;p
U nas to się nazywa Ostatki ;P
hehe;) u nas w zasadzie tak i tak..
u nas (Poznań) to się nazywa podkoziołek :)
w poznaniu wasza wiara wuchte tych dziwnych nazw ma;p
a owszem :] ale wiesz, "pokoziołek" nie jest taki dziwny, jako że mamy na ratuszu koziołki..... mhmm :)

no i co tej poradzę...:]
W niedzielę będzie emitowany nowy odcinek Europy da się lubić o Hiszpanii!!! :) :) :) !!! Oczywiście będzie występował Conrado, dwóch innych Hiszpanów, a poza tym Paolo i Steve.
LOLbiedny Conrado chałturzy już na imprezach w Bydgoszczy?nonono
niah niah;p mmm tak mnie ciekawi... ile czasu mija od nagrania programu do jego wyemitowania;p??
Podobno jakieś 1.5 miesiąca.
znacie jakies stronki z fajnymi zdjeciami conrado??
hmmm... przynajmniej jest "lepszy" niż Paolo Cottza czy jak tam jest temu pajacowi. Fajny koleś - szczególnie go lubię za to, że w jedym z programów typu "europa da nam w dupę" śmignął mi z szalikiem Realu Madryt.
To, że w programie niby był za Realem, nie musi wcale oznaczać, że naprawdę kibicuje tej drużynie, ale kto wie!!! Myślę, że na jakieś 70% naprawdę jest za Realem.

P.S. Ja też :)
UUUUuu Ale sobie poczytałam... Boze... niczym ankręcone trzynastki.... dziewczyny nie macie co robić, czaty wam się znudziły...... Piszecie o Konradzie jakby był jakims przedmiotem... lalka... cholera mnie bierze... nikt nie zasługuje na takie traktowanie... nie wazne, czy w jakiś sposób medialny, czy nie.... Zajrzyjcie do mięsnego... może kiedys będzie nowa dostawa mózgów.

ps. to normalny Facet, nie napuszony, miło sie z nim gada... To człowiek.
wiecie ze "europe...."zdejmuja z anteny??czas chyba powiedziec do wiedznia conrado ;(.....
Cóż, zauważyłam, że ostatnio nie emitują nowych odcinków, czasami nawet w danym tygodniu nie puszczają wogóle żadnego odcinka.
Ale odpisz, skąd wiesz, że wogóle zdejmują "Europę da się lubić" z anteny?
o co ci chodzi przecierz one wcale nie traktują go jak przedmiotu, poprostu o nim rozmawiają! kompletnie cie nie rozumiem żucasz sie na cos czego wogóle nie ma!!! przystopuj troche dziewczynko! ja też lubie conrado ale nie robie afery o byle co! daj sobie spokój pa
Dobrze powiedziane. :)
przeczytalam to w internecie.niestety.... artykul infromujacy o tym ukazal sie w jakies gazecie.byly zamieszczone opinie co o tym sadza "gwiazdy" "europy...". no coz szkoda prawda;( mi bedzie smutno ale coz jak mawiala moja nauczycielka informatyki cytuje "laajf is brutal;) "
No i stało się - Conrado przyjeżdża za miesiąc do Katowic. Będzie tańczył w takim objazdowym "Tańcu z gwiazdami". Nie wiem, czy mam się cieszyć, czy płakać, bo jeśli rodzice mi nie pozwolą na to pójść, to chyba zwariuję. Już teraz został ze mnie jedynie kłębek nerwów...
hej Wam wszystkim!
Bardzo mi przykro, ale jeśli ktokolwiek z Was sadzi ze Conrado wchodzi na to forum to jest w wielkim błędzie! Jak sam mi powiedział(poznałam go osobiscie) nie czyta tego co piszą o Nim w necie, bo by po prostu zwariował! On jest bardzo fajny (na żywo tysiac razy lepszy) ale ceni sobie prywatność!
Acha i dzięki za datę urodzenia.
Mówię Wam dajcie sobie spokój bo to nic nie da! On tu nie wchodzi! Wierzcie mi! Ja też Go bardzo lubię i fakt jest przystojny, ale traktuje Go normalnie, choć gadałam z nim a nawet...:)
BUZIAKI!
Co to za prywatnośc skoro piszesz co z nim robiłaś i stosujesz wielokropki. Jaką Ty prywatnośc cenisz ? Chyba nie jego....
te wielokropki to.. i tak tego nie zrozumiesz. napisałam tak żeby sobie kazdy uświadomił swoje postępowanie. Cenie Jego prywatność, naprawde. Wierz albo nie. ja swoje wiem. gdybym nie ceniła to wypisałambym to inne rzeczy, o których tu pełno!
Życzę Ci abyś sie z Nim spotkała. To niezapomniane przeżycie! Trzymam kciuki, aby rodzice się zgodzili.
Buziaiczki
Dziękuję Ci bardzo za te życzenia. Prawie się wzruszyłam :)
Pozostaje jeszcze kwestia tego, czy uda mi się Conrado złapać przed lub po imprezie, bo myślę, że to nie będzie łatwe. Być może tancerze od razu pójdą do szatni, alob coś, i nie będzie okazji pogadać... Tego się czhyba boję najbardziej.
Fakt, może być trudno, ale może jakoś:) Jeśli uda Ci się z Nim pogadać to nie zapomnisz tego do końca życia. W piatek mija rok jak był w mojej szkole i ja tego nigdy nie zpomnę, bo udało mi się z Nim gadać no i mam autograf i oczywiście wspólne zdjęcie:)
Ważne żebyś miała autograf, no i jak się uda to zdjęcie:)
Buziaki:)
3mam kciuki:)
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 259
poprzednia |

« 

Życie, praca, nauka

 »

Pomoc językowa