Muzyka do samby, salsy i cha-cha

Temat przeniesiony do archwium.
241-270 z 289
1. M. Fogg - To tango jest dla mojej matki
2. M. Fogg - Tango milonga
3. Republika - Nieustanne tango
4. Budka Suflera - Takie tango
5. Alibabki - Kapitanskie tango
mam mala prosbe wyslalby mi ktos na emaila jakies fajne pioseneczki hiszpanskie...
Z gory Wielkie dzieki, pozdrawiam Arturoo
[email]
Wielkie dzięki !!! A może ma ktoś jeszcze jakieś fajnego do samby lub walca angielskiego ???
Może zna ktoś z was jakieś fajne pioseneczki do walca angielskiego ??? Z góry dziękuje :->
Bardzo proszę o jakieś pioseneczki do jiva. Tylko takie w miarę szybkie ;-> Dzięki.
Mój brat jest tancerzem w tancach towarzyskich w obydwu stylach. tanczy od 8 lat i oczywiscie startuje w turniejach, wiec posiadam pelno piosenek tanecznych, zarowno po angielsku jak i hiszpansku oraz nowosci jakie w tym sezonie kroluja na parkietach:) polecam sie na przyszlosc.
Samba: Get Busy, Black machine-> to sa angielskie, a to są hiszpanskie: Vive la vida, Respirando, Comadre comadre, Aqua de coco, A-Chi-Li-Pu, (Amor a la Mexicana, Lo se, La mamba) to sa utwory Latino Contigo; Vive es verano. No i oczywiscie hit z 2007 sezonu : Lalala to jest po rosyjsku wiec sie nie przestraszcie. Wszystkie te tytuly sa typowo turniejowe.
A to głownie dla Marisy!!:)
Jive: tytuły podaje: Havana, Papa Joe's, Tequila, Can you swing it,
Hejka, ten utwór do samby po rosyjsku jakiego jest wykonawcy?
Wielkie dzięki Amor Latina !!! Naprawdę te pioseneczki pomogły. A jeśli ktoś miałby jeszcze coś do samby lub cha chy (bo te będę mieć na turnieju ;-> ) to będę naprawdę bardzo wdzięczna. Pozdruffcia dla wszystkich tancerzy (zwłaszcza łaciny) !!!
..
kolejna prośba. :P Nie moge znaleźć tych piosenek nigdzie więc może tu ktos mi pomoże :P 1 to szybka samba, na początku jest mneij więcej ,,dżachora en mi...." a w refrenie ,,kororuba" czy jakoś tak podobnie bardzo. 2 go szybki ijve na samym początku jest coś takiego mneij więcej ,,borykitooo". Proszę !! HELP ME !!!
Ludziska, może mi ktoś podać jakieś pioseneczki do samby ?!?!?! A przy okazji mogą być również do cha chy. Pozduffcia :*
Samba:
Rumbakalao,
Loca Loca,
Mardżiandżia,
A-Chi-Li-Pu,
Jazz Machine-Black Machine

Cha Cha:
Cecil Jonni Lauro-Everybody cha cha,
Michael Buble - Sway,
El diablo anda suelto
Pata Pata
Contigo
Banca Banca

Rumba:
Ana Belen & Antonio Banderas - No se por que te quiero
Regeressa
Paul Carrack - Satisfy My Soul
Endless love
Abrazame
Son By Four - Cuando Seas Mia

Jive:
Buttons - Ilarie
Elvis Presley - Jailhouse Rock
Christina Aguilera - Candyman

To takie co ciekawsze ;) Mam głównie tytuły więc najlepiej wejść sobie na wrzuta.pl , poszukaćw wyszukiwarce i posłuchać :) A żeby ściągnąćwybrany kawałek z wrzuty wchodzimy na http://zrzuta.eu/index.php i ściągamy do woli :)

PoZdRo ;) LoVe Latin ;)
poszukuje dwóch piosenek:
*la traviesa - missiego
*andy fortuna - casamanana
bardzo bym prosiła o wysłanie ich na maila
z góry dziekuję:)
szkoda że swojego maila nie podałam :P
[email]
czy zna ktos moze tytul podkladu do ktorego tancza cha che dzieciaki na filmiku do ktorego umieszczam link
bede niezmiernie wdzieczny za jakakolwiek odp pozdrawiam
Będąc na wakacjach usłyszałam przepiękną rumbę, ale nie mam pojęcia jaki jest tytuł. Chodzi mi cały czas pogłowie: słowa są mniej więcej takie "every time...because I love you..." - strasznie bym chciała mieć tą piosenkę. Jeszcze była taka samba, ale w niej słów raczej nie było, jedynie jakieś tam "bum". Proszę o pomoc
Proszę pomóżcie mi z tą piosenką. Jak widziałam tę rumbę to byłam pod wrażeniem, a jeszcze ta muzyka. Wiem, że śpiewał ją duet - na początku facet, potem babka i refren razem śpiewali i wydaje mi się, że ta piosenkarka miała taki specyficzny głos. Błagam pomóżcie mi!
Pomóżcie! Prosze:) Szukam kilku piosenek. Chodzi o rumbe ze słowami "..of love kissis your eyes.." czy coś w tym rodzaju.Następna to też rumba ale po rosyjsku. Śpiewa jakaś kobieta coś jakby "jesli serce twe.." . Cha-cha po czesku lub rosyjsku
śpiewa dziewczyna "musik/niułik.." jakoś tak sie zaczyna. No i Jive w refrenie ma " o! o !o! o!..." Błagam pomóżcie ;]
jak podasz mi swego maila to wysle ci tego jiva.. rumby tej co ci sie podoba co prawda nie mam ale mam inne tez bardzo fajne piosenki do rumby:P
ma ktos moze jakies fajne do samby i salsy?:P
Do "niolek1990" , to jest mój meil: [email]
Bardzo dziekuje za pomoc ;]
Zna ktoś może te cha-che i sambe? Prosze pomóżcie;]


mój meil: [email] (jeśli ktoś chce możemy sie wymienić jakimiś piosenkami w zamian za pomoc;) )
Angel&Khriz "Ven Bailalo" Cos przecudownego, az nogi same sie ruszaja:)
Witam. Zapraszam na http://muzykataneczna.duu.pl/ Chwilowo troszkę mało, lecz serwis powstał 9 listopada, a jestem sam. Proszę o cierpliwość. Jeżeli ktoś chciałby pomóc to zapraszam do działu kontakt (lub zgłoś nowy utwór).
szukam piosenki do tanczenia salsy w tytule bylo jakos mansada mas czy cos podobnego... czy ktos wie jaki dokladnie byl ten tytul??? muchas gracias
Mam takie pytanie : czy może mi ktoś podać wykonawcę i tytuł piosenki , której słowa (fonetycznie) zaczynają się od "system".... dalej jest coś takiego "szokolata" i "kici kici". nie wiem tyle zrozumiałam. Spiewa to jakaś kobieta i tańczy się do tego cha chę. Proszę o pomoć :)
hehe, dobre
Już wiem chociaż nie dowiedziałam się tego stąd. To Lady Marmalade.
Temat przeniesiony do archwium.
241-270 z 289

« 

Pomoc językowa