rozszerzona matura z języka hiszpańskiego 2015

Temat przeniesiony do archwium.
Witam, w przyszłym roku będę zdawać maturę, później zamierzam podjąć studia językowe, najprawdopodobniej filologię hiszpańską. Hiszpańskiego uczę się od dwóch lat, jednak na niezbyt wysokim poziomie, dopiero od miesiąca chodzę na korepetycje z native speakerem. I tu chciałabym się zwrócić z pytaniem do bardziej zaawansowanych, czy poświęcając około dwóch godzin dziennie na samodzielną naukę i dodatkowo dwie godziny tygodniowo z nauczycielem istanieje możliwość zdania rozszerzonej matury z hiszpańskiego?
Wszystko jest możliwe, jeśli się chce :)
Ja zaczynałam w liceum, miałam 3 lekcje tygodniowo, ale na poziomie podstawowym. Sama sobie doczytywałam i douczałam się. I dodatkowo w trzeciej klasie poszłam na korki (2h/tyg). Było sporo roboty, ale...podeszłam do matury rozszerzonej i zdałam naprawdę dobrze. Także...wszystko przed Tobą :)
Inna sprawa, że na filologię można iść nawet w ogóle nie znając hiszpańskiego, a przynajmniej na niektórych uczelniach. Ale wtedy jest naprawdę mega tempo nauki. I prawie zawsze ci, którzy coś umieli wcześniej, dają sobie lepiej radę. Chociaż...no wiadomo, od każdej reguły są wyjątki.
W każdym razie...polecam nie zastanawiać się, czy się uda, tylko po prostu się przygotowywać i dasz radę :) Radzę skupić się w dużym stopniu na zadaniach podobnych do tych, które pojawią się później na maturze, przejrzeć/rozwiązać arkusze z poprzednich lat, itp. :)