Samouk chce znać hiszpański :D

Temat przeniesiony do archwium.
Hej :) Mam 17 lat i znam angielski i niemiecki na przyzwoitym poziomie. Chciałabym sama nauczyć się języka hiszpańskiego( bo niestety szkoła nie oferuje 3-go języka). Jest to możliwe? Uczę się troche na dualingo.pl ( czy coś takiego xd). W 2017 roku zdaje maturę myślicie, że udaloby mi się zdac chociaż podstawę z Hiszpana ? :)
Przez 2 lata liźniesz trochę języka. Może zdasz poziom podstawowy. Ja bodajże 1,5 roku przed maturą zabrałem się na poważnie za anglika, i dałem radę. Jak najwięcej czytaj i przede wszystkim słuchaj (choćby i na Youtube), nawet jeśli na początku nic nie będziesz rozumieć. Nie czytaj bzdur pisanych przez ludzi, którzy nigdy z tym językiem nie mieli nic doczynienia - że np. wymowa jest taka sama jak po polsku (bo nie jest). W razie pytaj możesz pisać do nas na forum. Hiszpański jest piękny, ale paradoksalnie jego duża popularność jest - jak dla mnie - jego dużą wadą, bo zawsze lepiej być specjalistą w czymś, co zna mało osób. Znajomością hiszpańskiego więc nikogo dzisiaj pozytywnie nie zaskoczysz.
Cytat: krzychu1988r
Znajomością hiszpańskiego więc nikogo dzisiaj pozytywnie nie zaskoczysz.

Dla samej siebie, bym chciała znać bo mi się ten język podoba. Pozatym jest to coś bardziej egzotycznego niż np. Niemiecki. Dziękuję bardzo za odpowiedz sprobuje :D

« 

Pomoc językowa