Nauka hiszpańskiego od podstaw

Temat przeniesiony do archwium.
Chciałbym nauczyć się hiszpańskiego od podstaw. Szukałem różnych szkół w internecie i znalazłem ESKK. Co myślicie o nich? Czy ktoś się uczył z ich kursów. Dokładniej mnie interesuję kurs online bo chciałbym uczyć się samodzielnie, nie mam czasu niestety gdzieś chodzić na lekcje.
Prościej, taniej i wygodniej kupić dobry podręcznik i wkuwać samemu. Trzeba samozaparcia ale płatne kursy nie ułatwią zapamiętania podstaw gramatyki, ortografii, czasowników nieregularnych, itp.
Hola, yo estoy en España. Si alguien quiere practicar el español. Pueden enviarme mensaje.
Z tym kursem online Eskk dostane też podręczniki, gdzie będą podstawy gramatyki, ortografii. Dlatego się nad tym kursem zastanawiam... Bo mam 2 w jednym, online i książkę. Chociaż cena samej książki na pewnie byłaby niższa, ale co wymową wtedy... Może ktoś się znajdzie kto się u nich uczył.
Osobiście uważam, że nauka języka obcego powinna mieć solidny fundament. Przed rozpoczęciem nauki należy osłuchać się z językiem. Warto słuchać hiszpańskiego radia lub telewizji. Ogromna liczba osób jet typowym "słuchowcem" i bardzo szybko przyswaja teksty piosenek czy filmów.

Pamiętajmy także o kontekstowym uczeniu się słówek, w pełnych zdaniach i zwrotach. Znajomość pojedynczych słów na nic nam się nie przyda, jeżeli nie będziemy umieli ich wykorzystać w praktyce.
edytowany przez Redakcja: 12 cze 2016

« 

Sólo en español