Szukam Towarzyszki do Przeprowadzki na Wyspy Kanaryjskie

Temat przeniesiony do archwium.
Witam Wszystkich! Od dwóch lat nie zaglądałem na to forum - miałem za dużo zainteresowań i za dużo pracy. Piszę dziś w takiej sprawie:

Poszukuję koleżanki zainteresowanej wspólną (przynajmniej póki co) przeprowadzką na Wyspy Kanaryjskie. Wybór konkretnej wyspy musimy przedyskutować wspólnie (różnią się klimatem i krajobrazem, rozwojem cywilizacyjnym, itd.). Wynajmiemy małe mieszkanie z widokiem na ocean (lub bez widoku jeśli wyjdzie taniej) i będziemy oboje pracować na jego utrzymanie (to oczywiste). :)

Mam 30 lat (i pół) i mam stałą pracę w Polsce w instytucie naukowym (w ohydnej Warszawie). Chcę w niedługim czasie przeprowadzić się w lepsze miejsce na Ziemi, gdzie będę oddychał czystym powietrzem (takie mam marzenie), gdzie zimą w nocy będzie 17 stopni C (tyle miałem ostatnio w lutym w nocy), gdzie kraby chodzą po plaży (oczywiście tam, gdzie nie ma turystów), gdzie nie ma komarów (bo niewiele jest zbiorników wody słodkiej), a jednocześnie jest stałe i tanie połączenie lotnicze z Polską (za kilkaset złotych) i mieści się to w Unii Europejskiej (czyli przeprowadzka bez nadmiernych formalności). Mam zainteresowania głównie przyrodnicze, a ponadto lubię i znam m.in. język hiszpański.

Dlatego chcę się przeprowadzić na Wyspy Kanaryjskie (na jakiś czas na próbę, a jak będzie dobrze, to i na dłużej). Zamieszczam na forum ten post, gdyż ciekaw jestem, czy znajdę tu towarzyszkę... :) Ceny wynajmu nie są tam wysokie, ale zarobki też nie są wielkie (oczywiście wyższe niż w Polsce). W praktyce aby przeprowadzka miała sens, przydałaby mi się osoba, z którą będę dzielić mieszkanie... i byśmy je wspólnie opłacali.

Jakie mam wymagania od Ciebie? Jeśli niniejsze ogłoszenie ciekawi Cię, odpisz na nie dłużej niż jednym zdaniem (może być na privie) i napisz cokolwiek o sobie (to oczywiste). Dobrze będzie, jeśli jesteś w zgrubsza zbliżonym wieku (w przedziale 23-35 lat). Tam się mówi po hiszpańsku, więc musisz dogadywać się w języku hiszpańskim (ale w końcu jesteśmy na forum języka hiszpańskiego). Oczywiście my też się musimy dogadywać ze sobą wzajemnie (ogólnie jestem dobrej myśli - wspólny cel łączy ludzi).

Ogłoszenie skierowane jest do zainteresowanych z całej Polski. :)