Jak powiedzieć "tylko dlatego ucze się hiszpańskiego"?

Temat przeniesiony do archwium.
Jak przetłumaczyć na hiszpański "tylko dlatego ucze się hiszpańskiego"
Wymyśliłam coś takiego: Por eso estoy aprendiendo español.
...hmm...prawie...
Brakuje Ci slowa: TYLKO - SOLO ;-)