Proszę o pomoc w przetłumaczeniu tekstów.

Temat przeniesiony do archwium.
Proszę o pomoc w przetłumaczeniu tekstów przy użyciu czasu Preterito Perfecto z polskiego na hiszpański.

1. W niedzielę wstałam o 8 rano i szybko się ubrałam. Następnie umyłam zęby i poszłam zjeść śniadanie. Zjadłam tosty z dżemem i wypiłam pyszną kawę. Następnie poszłam pobiegać. Kiedy wróciłam, poszłam wziąć prysznic. Potem pojechałam z mamą na zakupy spożywcze. Kiedy wróciłam, zjadłam zapiekankę ziemniaczaną i poszłam się uczyć. O 6 po południu wyszłam z przyjaciółką do parku. Spacerowałyśmy tam i rozmawiałyśmy o szkole. Udałyśmy się też do kawiarni, gdzie zjadłyśmy ciasto marchewkowe. Było bardzo pyszne. O 10 wieczorem wróciłam do domu. Byłam bardzo zmęczona, więc szybko się umyłam i poszłam spać.

2. W poniedziałek wstałam o godzinie 6 rano i od razu poszłam się umyć. Następnie ciepło się ubrałam, ponieważ na dworze było bardzo zimno. Potem zjadłam śniadanie (płatki z mlekiem i kakao), podczas którego rozmawiałam z rodzicami. Następnie pojechałam na pociąg. W pociągu uczyłam się na sprawdzian z historii i czytałam książkę. Kiedy dojechałam do Słupska, poszłam kupić sobie wodę i poszłam do szkoły. Czas w szkole minął mi bardzo szybko. Do domu wracałam o godzinie 4 po południu, kiedy było już bardzo ciemno. Kiedy weszłam do domu, szybko wypiłam gorącą herbatę i zjadłam zupę pomidorową. Następnie poszłam się pouczyć i odrobić lekcje. Kiedy skończyłam była już 8 wieczorem, dlatego poszłam się umyć. Przed spaniem obejrzałam jeszcze odcinek mojego ulubionego serialu, a następnie poszłam spać.
Nie wpisałas swojej wersji.