Moja rodzina

Temat przeniesiony do archwium.
Cześć

Potrzebował bym opis jakiejkolwiek z rodzin. Moze to być zmyślone na maksa. Powinno to być troche długie żeby tak głupia się nie przyczepiła. Można tam napisać ze mój brat ma 16 lat itp. Jeżeli ktoś by znalazł czas to był bym wdzieczny
Mi familia es bastante grande. Mi papa tiene 45 ańos y trabaja en la agencia de viaje. A menudo viaja en avión a varios paises.En momento esta de viaje en alemania. Mi madre es una mujer muy trabajadora. Se ocupa de la casa y cada dia hace compras.
Siempre es muy amable y esta de buen humor. Mi hermana naci el 1999 y tiene seis ańos. Le gusta mucho la musica y quisiera en el futuro ser una famosa cantante. Ademas tengo dos hermanos. Uno de ellos es mayor que yo y es un estudiante.Hace 3 ańos que estudia ingles(nad e jest kreska) Mi otro hermano tiene 11 ańos. A pasar de su edad es muy listo.Le gusta mucho futbol y quisiera ser un futbolista.Tiene mucho amigotes.Con ellos se encuentra cada dia.Tambien tengo un primo y dos primas que viven en Varsovia.Una de ellas tiene 23 ańos y trabaja en el restaurante.Es una mesera.Conoce lenguas extranjera(ingles,espańol y frances).La otra prima se llama Magda y trabaja en el hospital como medica.su edad es 26 ańos. Tiene dos hijos.
Mi familia es esplendida. Me gusta mucho pasar tiempo libre con ellos.
Moja rodzina jest dość duża.Mój tata ma 45 lat i pracuje w biórze podrózy.Często podróżuje samolotem do rózch kraji.Obecnie jest w podróży w Niemczech.Moja mama jest kobietą bardzo pracowitą.Zajmuje sie domem i codziennie robi zakupy.Zawsze jest miła i w dobym humorze. Moja siostra urodziła sie 1999 roku i ma 6 lat.Bardzo lubi muzyke i chciała by zostać w przyszłości sławną piosenkarką.Poza tym mam dwóch braci. Jeden z nich jest starszy ode mnie jest studentem. Mija 3 lata od kiedy uczy się angielskiego.Mój drugi brad ma 11 lat. Pomimo swojego wieku jest bardzo mądry.Bardzo lubi piłkę nożną i chciałby być piłkarzem. Ma dużo kolegów. Z nimi spotyka się każdego dnia. Mam także kuzyna i dwie kuzynki, które mieszkają w Warszawie. Jedna z nich ma 23 lata i pracuje w restauracji. Jest kelnerką. Zna języki obce (angielski, hiszpański, francuski). Druga kuzynka nazywa się Magda i pracuje w szpitalu jako lekarka. Jej wiek to 26 lat. Ma dwoje dzieci.
Moja rodzina jest wspaniała. Bardzo lubie spędzać z nią wolny czas.
MAM NADZIEJĘ ŻE CI SIĘ SPODOBAŁO. Jak już ci baba oceni to napisz co dostałeś. Życzę sukcesów hehe :)dzina jest dość duża.Mój tata ma 45 lat i pracuje w biórze podrózy.Często podróżuje samolotem do rózch kraji.Obecnie jest w podróży w Niemczech.Moja mama jest kobietą bardzo pracowitą.Zajmuje sie domem i codziennie robi zakupy.Zawsze jest miła i w dobym humorze. Moja siostra urodziła sie 1999 roku i ma 6 lat.Bardzo lubi muzyke i chciała by zostać w przyszłości sławną piosenkarką.Poza tym mam dwóch braci. Jeden z nich jest starszy ode mnie jest studentem. Mija 3 lata od kiedy uczy się angielskiego.Mój drugi brad ma 11 lat. Pomimo swojego wieku jest bardzo mądry.Bardzo lubi piłkę nożną i chciałby być piłkarzem. Ma dużo kolegów. Z nimi spotyka się każdego dnia. Mam także kuzyna i dwie kuzynki, które mieszkają w Warszawie. Jedna z nich ma 23 lata i pracuje w restauracji. Jest kelnerką. Zna języki obce (angielski, hiszpański, francuski). Druga kuzynka nazywa się Magda i pracuje w szpitalu jako lekarka. Jej wiek to 26 lat. Ma dwoje dzieci.
Moja rodzina jest wspaniała. Bardzo lubie spędzać z nią wolny czas.

MAM NADZIEJĘ ŻE CI SIĘ SPODOBAŁO. Jak już ci baba oceni napisz co dostałeś.
TO NA GÓRZE JEST BEZ SPACJI.NAPISAŁAM CI TEN TEKST JESZCZE RAZ:)) HEHE

Mi familia es bastante grande. Mi papa tiene 45 ańos y trabaja en la agencia de viaje. A menudo viaja en avión a varios paises.En momento esta de viaje en alemania. Mi madre es una mujer muy trabajadora. Se ocupa de la casa y cada dia hace compras.
Siempre es muy amable y esta de buen humor. Mi hermana naci el 1999 y tiene seis ańos. Le gusta mucho la musica y quisiera en el futuro ser una famosa cantante. Ademas tengo dos hermanos. Uno de ellos es mayor que yo y es un estudiante.Hace 3 ańos que estudia ingles(nad e jest kreska) Mi otro hermano tiene 11 ańos. A pasar de su edad es muy listo.Le gusta mucho futbol y quisiera ser un futbolista.Tiene mucho amigotes.Con ellos se encuentra cada dia.Tambien tengo un primo y dos primas que viven en Varsovia.Una de ellas tiene 23 ańos y trabaja en el restaurante.Es una mesera.Conoce lenguas extranjera(ingles,espańol y frances).La otra prima se llama Magda y trabaja en el hospital como medica.su edad es 26 ańos. Tiene dos hijos.
Mi familia es esplendida. Me gusta mucho pasar tiempo libre con ellos.

Moja rodzina jest dość duża.Mój tata ma 45 lat i pracuje w biórze podrózy.Często podróżuje samolotem do rózch kraji.Obecnie jest w podróży w Niemczech.Moja mama jest kobietą bardzo pracowitą.Zajmuje sie domem i codziennie robi zakupy.Zawsze jest miła i w dobym humorze. Moja siostra urodziła sie 1999 roku i ma 6 lat.Bardzo lubi muzyke i chciała by zostać w przyszłości sławną piosenkarką.Poza tym mam dwóch braci. Jeden z nich jest starszy ode mnie jest studentem. Mija 3 lata od kiedy uczy się angielskiego.Mój drugi brad ma 11 lat. Pomimo swojego wieku jest bardzo mądry.Bardzo lubi piłkę nożną i chciałby być piłkarzem. Ma dużo kolegów. Z nimi spotyka się każdego dnia. Mam także kuzyna i dwie kuzynki, które mieszkają w Warszawie. Jedna z nich ma 23 lata i pracuje w restauracji. Jest kelnerką. Zna języki obce (angielski, hiszpański, francuski). Druga kuzynka nazywa się Magda i pracuje w szpitalu jako lekarka. Jej wiek to 26 lat. Ma dwoje dzieci.
Moja rodzina jest wspaniała. Bardzo lubie spędzać z nią wolny czas.
MAM NADZIEJĘ ŻE CI SIĘ SPODOBAŁO. Jak już ci baba oceni to napisz co dostałes
Bardz dziekuje...jak mi oceni to napisze. I tylko pytanko. Czy to jest napisane tak jak by chłopak pisał?? bo tak miało być
No, przykro mi bardzo ale ja niestety bym cie oblala .... czyli dostalabys jedynke ... ewentualnie 2...
nieee no nieee .... przemyslalam sprawe (nudzac sie dalej ...) moze raczej to wypracowanie zasluguje na cos wiecej niz 2 ... a co tam! niech bedzie 3+
;)
moze tak dalej nudząc sie przemyśl ze wogle nie umiesz hiszpańskiego
ale kto nie umie hiszpańskiego?
Moim zdaniem jest to napisane bardzo czysto i bez błędów. To najważniejsze! Tekst jest długi i bez wahania możesz go oddać.
pare bledow by sie jednak znalazlo...
a niby gdzie?
Moim skromnym zdaniem:

- trabaja en UNA agencia de viaje
- en ESTE momento esta de viaje en alemania (z este lepiej brzmi)
- se DEDICA A la casa y cada dia hace compras (lepiej i już:P)
- mi hermana naci EN 1999
- es EL estudiante
- nie 'hace 3 ańos que estudia ingles', a 'lleva 3 ańos estudiando inglés' (lepiej i tyle;))
- le gusta mucho EL futbol
- tiene muchoS AMIGOS
- tambien tengo EL primIo
- y trabaja en UN restaurante
- es LA mesera
- conoce lenguas extranjeraS
- trabaja en UN hospital como medica
- me gusta mucho pasar EL tiempo libre con ellos
>- trabaja en UN hospital como medica

sory, miało być como LA medica
amigotes to są kumple
no jak to kto sie nudzi???ABURRIDA!!! nie wie co powiedzieć z nudów
aa dzieki. nie znalam, nie bylo w slowniku wiec.....
WCALE MI SIE NIE PODOBA!
Temat przeniesiony do archwium.