Pytanie z trudnego tekstu medycznego

Temat przeniesiony do archwium.
"histopatología o parasitología compatible con Echinococcus multilocularis o granulosus (por ejemplo, visualización directa del protoescólex en […]el líquido hidatídico"
Jak tłumaczyć "el liquido hidatico "?
płyn bąblowcowy
Cytat: argazedon
płyn bąblowcowy

żałosne....
Taa, porywanie się z motyką na słońce jest raczej żałosne.
edytowany przez argazedon: 24 sty 2020
Cytat: argazedon
Taa, porywanie się z motyką na słońce jest raczej żałosne.

W twoim przypadku napewno.
Jak widać nauka języka dużo daje skoro częściej jesteś na tym forum nim niż sam moderator.
Mimo, że lubisz się ośmieszać atakując forumowiczów to zamiast pyskować na zasadzie "strzyżone-golone" lepiej doucz się co to jest bąblowica.
edytowany przez argazedon: 24 sty 2020
Człowieku czy ty nie masz godności?pisałem byś już nie odpowiadał na moje tematy, przykrzy Ci się za nimi czy co?
Faktycznie bez moich tematów będziesz bezrobotny na tym forum.
"atakując forumowiczów " czy forumowicza?
edytowany przez matilda555: 24 sty 2020
Twoje "tematy"? Te bluzgi to nie sa tematy lecz bzdurne wpisy, w których tylko wylewasz własne frustracje.
A odpowiadać to ja będę, jeśli uznam, że jakies zagadnienie językowe jest tego warte, tak jak to robię od kilkunastu lat choć niejedną niewdzięczną i nabzdyczoną indyczkę tu widziałem.
Wiesz co jesteś bezczelny dość że mnie obrażasz to jeszcze zarzucasz mi że to ja jestem sfrustrowana poprostu nie czytaj i nie odpowiadaj na te moje tematy które nazywasz bluzgami skoro tak Ci przeszkadzają i będzie OK, bo ja też piszę na tym forum od lat i nadal będę to robić jak uznam że nie rozumiem jakiegoś zagadnienia językowego albo co gorsza dla Ciebie może komuś pomogę w temacie ty "nabzdyczony Indorze".
edytowany przez matilda555: 25 sty 2020
Nikt cię tu nie obraził a jeśli tak rozumiesz kwestię "Zejdź na Ziemię" to już twój problem.
Cóż, znana jesteś na wszystkich forach tego portalu (albo raczej "znany" bo jak widać po wpisach, z tożsamością też masz problem) i wszędzie robiłeś to samo :-)
Czyli co takiego robiłem....?
Anielska cierpliwość, zejdź na ziemię, z motyką na słońce.... to ty sypiesz tymi idiomami zamiast ograniczyć się tylko do udzielania odpowiedzi albo nie pisać nic. Nikomu nie są potrzebne twoje dobre rady i głupie docinki a jeżeli już tak żenujące jest dla ciebie kogoś zapytanie to po prostu nie odpowiadaj na nie.
edytowany przez matilda555: 25 sty 2020
Zapłać sobie za nauczyciela, który cię zniesie, to będzie ci tylko udzielał odpowiedzi. Skoro prosisz o coś na publicznym forum, to licz sie ze wszystkimi tego konsekwencjami.
A bezczelne wymagania przedstawiaj w życiu prywatnym. Jeśli ktoś na to pozwoli.
Trzeba nie mieć honoru i godności żeby pisać w temacie gdzie nie jest się mile widzianym.
Nie ty o tym decydujesz. Możesz sobie stroić fochy ale u siebie w domu.
edytowany przez argazedon: 25 sty 2020
A wiesz co szkoda, że to nie dom, bo do domu nie wpuszczam takich osobników.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Nauka języka

 »

Nauka języka