Praca licencjacka

Temat przeniesiony do archwium.
Cześć, jestem studentką filologii hiszpańskiej i w tym roku będę się broniła, prawdopodobnie będę pisała o muzyce obszaru hiszpańskojęzycznego, czy moglibyście mi polecić jakieś książki ? Byłabym bardzo wdzięczna.
P.s ostatnio pojawił się pomysł czy nie zmienić by może pracy i nie zacząć pisać o walkach byków, ale sama już nie wiem. Z góry dziękuję za pomoc ! :)
Lepiej mówić i pisać po polsku "korrida/korridy/o korridzie/itp" Bo ani to walka, ani byków :-)
edytowany przez argazedon: 20 lis 2013
tak to ani walka ,ani bykow tylko zwyrodnienie i dzicz i upajanie sie okrucienstwem..
Hmmm...
Biorac pod uwage wlasnie "nastawienie" cudzoziemcow do toros bravos ...chyba wlasnie praca o bykach moze byc bardzo ciekawa...i pouczajaca. No i jakze "na czasie"!!!
6.11.2013r - La tauromaquia ha sido declarada Patrimonio Cultural de España.
Szczerze mówiąc zaczęłam już szukać materiałów, książek na temat tej pierwszej pracy, chciałam skupić się na muzyce na Kubie :) a czy proponujesz jakąś lekturę na temat korridy ?:P
Nie, no ja tez zwolenniczka Korrid nie jestem! Nie cztam ksiazek na ten temat...
Ale motywy walki bykow sa...przeciez...w roznych...
Wspomnialam tylko, ze to temat ..."goracy"...i ciekawy... No ale baaardzo ogolny!
Jak znadziesz KONKRETNY temat...poszukamy reszty! ;-)
Na temat bykow w Hiszpanii...mozna pisac...pisac...i pisac...To duuuze pole do popisu, nic wiecej.
Ale jak wolisz muzyke...z Kuby... to tez wspanialy temat...i przyjemny... ;-)
POWODZENIA!
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Życie, praca, nauka