nauka

Temat przeniesiony do archwium.
Bardzo chcę się nauczyć hiszpanskiego czy możecie mi polecić jakąs dobrą szkołe we Wrocłąwiu
nie da sie ukryc ze ja tez szukam i szukam tego hiszpanskiego we wroclawiu i znalesc nie moge.jesli ktos zna jakie smiejsce prosze napiszcie.pozdrawiam

[email]
Wiem że jest jakaś szkoła ucząca tylko języka hiszpańskiego, postaram się poszukać na jutro adresu ale nie obiecuję że znajdę
czesc! ja ucze sie hiszpanskiego w szkole \'\'english success\'\' i jestem bardzo zadowolona... wysoki poziom, duzo materialow, nie za wysokie ceny... szkola znajduje sie w rynku, kolo pizzy hut, w budynku biblioteki im.goethego
czesc, no i jak zakonczyly sie poszukiwania szkoly hiszpanskiego we wrocku? ja teraz szukam i nie mam pojecia, gdzie jest dobrze:)).napiszcie jakie szkoły sa godne uwagi, a jakie nalezy omijac, dzieki stokrotne z góry
Kilka miesiecy temu rozgladalam sie wlasnie za kursem hiszpanskiego. Za Twoja namowa sprawdzilam szkole English Success. Rzeczywiscie - mieli najlepsze warunki (zwlaszcza finansowe), postanowilam sprobowac... Szkola naprawde super. Niewielka, ale ja tłoku nie lubie:) Bardzo profesjonalnie prowadzone zajecia w malych grupach. Obsługa sekretariatu mila i zawsze znajdzie dla Ciebie czas.... Polecam wszystkim!
Czesc! A w jakiej grupie sie uczysz? Ja tez chodze tutaj na hiszpanski (II semestr) i jest super.
Moi drodzy, mam taki mały problemik ze zrozumieniem tej frazy. Domyślam się chyba o co chodzi, ale wolałabym się upewnić. Wypełniam właśnie Solcitud Acceso UE dla studentów ubiegających się o credencial i jest tam taka rubryczka pt. "Tipo recogida - seleccione del menú desplegable cómo quiere recibir su credencial entre las opciones disponibles". Mam zatem do wyboru trzy opcje:

1. "envio por correo al domicillo indicado" czyli wysłanie credencialu na mój adres domowy
2. recogida personal(...) en la UNED de Madrid czyli odbiór osobisty
3.oraz "envio agrupado"... i tu jest pies pogrzebany nie jestem pewna, czy chodzi o przesłanie credencialu e-mailem? :D

Byłabym wdzięczna za pomoc:)
A nie ma tam przypadkiem cos takiego:
Envío agrupado: En caso de haber realizado sus estudios del curso equivalente al COU en un Colegio Extranjero
Homologado en España que así lo solicite, su papeleta se remitirá directamente a éste. Marque en ese caso esta casilla.
Para ello deberá indicar el código de su centro en la casilla “Centro de procedencia”.

???
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Życie, praca, nauka

 »

Do autora strony - uwagi, propozycje