Ludzie z sekcji dwujezycznych!!!!

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 131
poprzednia |
Ludziska. Poszukuje tu ludzi z sekcji (klas) dwujezycznych z Krakowa , Warszawy, Lublina, Poznania i w ogole. Ja jestem z Łodzi. Heeeeej!!!
jestem z sekcji dwuzjezycznej w Warszawie ;)
ja tez jestem z wawy
ja tez jestm a warszawy, jesli jakies pytania to serdecznie zapraszam :) [email]
Hiya! Jako kolejna jestem z Wawy ;)
JA KOLejny,tym razem z radomia:)
[email]
I ja z Wawy;]
equis czy ty chodzisz do XXXII LO?Do ktorej klasy??kto Cie uczy?prosze odp.bo wlasnie sie dowiedzialam ,ze w XXXII zdaje mature ustna i tengo miedo.
saludos
a po co poszukujesz, skoro nie odpisujesz? i jaki sens ma ten watek?
Hejka! ja rowniez jestem z Łodzi, wlasnie koncze rok 0h. Jak jest na lekcjach literatury z Raulem i u Benita? Faktycznie jest tak ciezko jak mowia plotki? Wiesz moze cos blizszego na temat tego wyjazdu edukacyjnego do Madrytu w ramach stypendium?pozdrowionka
Ja ja wlasnie koncze gimnazjum 2jezyczne w Poznaniu:) I do Madrytu tez jade ale cos malo o tym wiadomo... :P
hola! a ja jak tez i cristina wlasnie dzisiaj koncze moja edukacje w sekcji 2jezycznej(gimnazjum) w poznaniu:)no i zaczyna siem liceum tez w tej sekcji;)strasznie sie ciesze ze tu trafilam. jedno co mnie wkurza: z hiszpanami nigdy nic nie wiadomo! wylot do madrytu za niecale 2 tyg a my nic nie wiemy....saludoski para todos:*
hejka, ja jestem z 0h w Gdańsku ^^
español es muy bonitooo! y la vida es bella ;p
Hm, español es suuuuper. ja jestem z sekcji w Lublinie. Jak u was jest tez was ucza rodowici hiszpanie?
hej ja jestem z dwujęzycznej z Katowic :) jestem na drugim roku czyli w 1 klasie:) jest ktoś jeszcze z ka-ce?
a ja z Wwy jestem, teraz 1 klasa. cięęężko.. a Cristine z Poznania to ja znam z obozu hiszp we Wrocku:D
moja kolezanka tam byla... ;]

jesli chodzi o lublin to jest tylko IX LO dwujezyczne i w tym roku jest pierwsza klasa, ja sie niestety niezalapalam bo za stara jeste... ;] w tym roku zdaje normalna mature z hiszpanksiego ;)

w ogóle lublin, jesli chodzi o matury dwujęzyczne to zascianek Polski, nic tu nie ma .... ;/
Lublin jest spOko.
A ja jestem z sekcji w gimnazjum jeszcze, a nie w liceum chociaz do liceum takiego tez sie wybieram :)
pewnie gim19 tuz obok mojego szanownego LO ... :>
XXXII LO w Łodzi- bleech, straszny syf. Sam chodze to wiem :)Pozdro dla ludzi z warszawskiego cervantesa, krakowskich i gdanskich sekcji dwujezycznych, sporo ludzi stamtad znam :) Jest tutaj ktos z obozu wroclawskiego?
a jem z wrocławia.
Poznań ^^
[email] a ty to pozanianka
Ja jestem z 0f z Katowic;)
Z Gdańska (gimnazjum) (;
Gdańsk, OH, LO XV! Albaricoque: no prosze kogo ja widzę:D
Seccion bilingue de Łodz: Raulito & Benito wymiataja
Ehh 0h to byly czasy...
Hej! Byłabym niezmiernie wdzięczna gdyby ktoś mi pomógł lub udzielił jakiejkolwiek rady. Chodzi o to, że w szkole, do której składam podanie, od tego roku zostaje utworzona klasa hiszpańska ( dla zainteresowanych III LO w Białymstoku), wcześniej chciałam składać na mat-geo, jednak, gdy powstała ta klasa zaczęłam się nad nią zastanawiać. Najgorsze jest to, że nie jestem humanistką, w zasadzie z wszystkiego mam dobre oceny, bo jestem dość obowiązkowa, jednak przedmioty matematyczne lub geografia bardziej mi leżą. Jeśli chodzi o języki to idzie mi bardzo dobrze, czasem nawet we własnym zakresie próbuje nauczyć się czegoś nowego. I własnie nie wiem, czy z takimi zainteresowaniami nadaje się do klasy dwujęzycznej. Właściwie to chcę spróbować, bo jeśli nie zdałabym testu predyspozycji, to wtedy by znaczyło, że rzeczywiście się nie nadaje i dałbym sobie spokój. Martwię się również tym,że nigdy nie uczyłam się hiszpańskiego, w zasadzie to tam jest nauka od podstaw, jednak myślę, że większość cokolwiek już będzie umiało. Mam również kilka pytań odnośnie tej klasy, czy u was w klasie zerowej były osoby, której wcześniej nie miały styczności z hiszpańskim? Jak wygladają lekcje w zerówce, bo przecież macie kilka hiszpańskich pod rząd, czy jest tak, że musicie na pierwszej lekcji opanować jakiś materiał, bo na drugiej już macie to w poszerzonym zakresie, czy macie jakoś naprzemian gramatykę, jak wyglądają te lekcje? Za jakiekolwiek informaje i rady będę nizmiernie wdzięczna. Pozdrawiam wszystkich miłośników hiszpańskiego:)
Możecie pisać na maila [email]
Poznań:) Piszcie...
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 131
poprzednia |

« 

Szkoły językowe