licea z hiszpańskim

Temat przeniesiony do archwium.
czy ktoś wie coś o jakiś liceach z hiszpańskim w Gdańsku lub na Warmi i Mazurach. odpiscie plisssssss
Na ul.Pilotów w Gdansku Zaspie jest szkoła (LO XV) z wykładowym hiszpańskim!!!
Je, a nie wiecie cos o lickach z hiszpańskim na śląsku/małopolsce. Najlepiej Tychy, Oświęcim, albo okolice. Plis, baaaaaaardzo mi zależy.
W małopolsce - VI LO im A Mickiewicza (Krakow)
jedna z najlepszych wykladówek hiszpanskich (najwiecej osob przystepuje do matury hiszpanskiej)
i zaraz po wykladowce w warszawie - najstarsza

nie polecam dla osob ktore nie sa pewne czy swoja przyszlosc bezposrednio powiaza z jez hiszp - moga sie rozczarowac (jak ja;/
o taaak, właśnie tutaj się uczę ^^ a nasza 0h wymiata perwersją ponad wszystko ;p
a czy ktos z was wie czy we wroclawiu jest LO z hiszpanskim?
Czartodziwa dlaczego IV LOnajlepsze? Liczba osob przystepujacych do matury z hiszp. wcale o tym nie swiadczy. Rownie dobrze mozna powiedziec, ze Cervantes w Wawie jest najlepszy.
ewwy, we wrocku ni ma
we Wrocławiu hiszpański jest na pewno w publicznym IX LO i niepublicznym Liceum Akademickim,
Pozdrawiam,
Dominika
Ja chodzę do klasy z hiszpańskim w Katowicach:) Jak na razie jestem zadowolona, nawet bardzo. Jedyny problem, że chciałam zdawać mature z chemii i biologii a po tej klasie moge mieć troche problemów. Radzę przemyśleć wybór dokładnie. Tutaj opróćz hiszpańskiego mamy jeszcze rozszerzoną historię i matme. Wiem, ze dziwne zestawienie, no ale cóż, ni jest źle.
Ogólnie sama jestem zaskoczona że w tak krókim czasie tak dużo już umiem... 18 godzin hiszpańskiego w tygodniu jednak robi swoje...
jest może ktoś z Cervantesa w Warszawie?? jezeli tak to podajcie mi pare informacji bo zastanawiam sie nad klasą 0 dziękuje bardzo:)
Ola do jakiego LO chodzisz w Katowicach ?? Są tam licea które uczą 3 języków naraz ?? Proszę odpowiedz !
hej tez bardzo chciałabym się dostać do tej klasy ;-) plis napisz ile punktów trzeba mieć zeby się dostac i czy ten test kompetencji językowej był trudny?
W zeszłym roku ostatnia osoba na liście przyjętych miała 139 punktów. Test był średnio trudny, ale wystarczy go zdać, żeby przejść do dalszego etapu rekrutacji, a to nie jest wielkim wyczynem ;)
Wy mówicie o Cervantesie?? :)
(tzn Wy tam na górze)...:)
znacie jakies liceum z hiszpańskim w lublinie albo jego okolicach? albo gdzie kolwiek z akademikiem? proszę o odpowiedz.
nie musi mieć wysokiego poziomu
właśnie na warmii i mazurach oprócz Gdańska są jakies jeszcze?
Nie wiecie czy jest gdzieś w Polsce (obojętnie gdzie) szkoła z internatem w której jest język hisapński?? Bardzo ważne !!
A czy w Białymstoku jest jakieś liceum, w którym można się uczyć hiszpańskiego??
Gracias!
Na Warmii, w Olsztynie, z tego, co wiem, to hiszpański jest w LO5. Mój kuzyn tam chodzi i uczy się hiszpańskiego. Pozdrawiam
jeśli chodzi o hiszpański to w Iławie jest LO tylko że z profilem europejskim a tam jest hiszpański...ja się wybieram
znacie jakieś licea w lublinie z językiem hiszpańskim? prosze o szybką odpowiedz
A szkoły (licea) w Warszawie z hiszpańskim?? Najlepiej blisko Bielan (Bemowo, Żoliborz...)... Tam, gdzie nie trzeba dużo pkt. (góra 120-125)
Bardzo proszę o szybką odpowiedź, bo za tydzień musze wiedzić, którą szkołę wybieram :(
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Inne