barcelona plus

Temat przeniesiony do archwium.
Czy któs słyszał, był lub w jakikolwiek sposób miał stycznośc ze szkołą Barcelona plus???
Ja tylko czytalam o tej szkole w internecie i wydaje sie ze maja bardzo konkurencyjne ceny w porownaniu do innych szkol. Ja pradwopodobnie bede jechac do Barcelony do tej szkoly moze w kwietniu. A czy Ty tez planujesz wybrac sie na nauke hiszpanskiego do tej szkoly? Pozdrawiam
hej!
ja niestety o tej szkole nie slyzalam ale tez sie wybieram do Hiszpani na kurs! slyszeliscie moze o szkole i.d.e.a. z Granady? oni maja fajna oferte jesli jedzie sie w dwoje! prosze napiszcie jesli wiecie cokolwiek o tej szkole!z gory dzieki!
pozdrawim
Hola!
Mam pytanie czy byłaś w może w tej szkole? Jeśli tak napisz coś jaka jest, jacy ludzie wiekowo, poziom nauczania. Ja szukam kursu w Barcy i też uważam ze mają ciekawą ofertę. Pozdrawiam,
ludzie!!!!!!!!!jak chcecie sie uczyc jezyka w Hiszpanii to zadnde tam prywatne szkoly!!!!!!!!!rujnuja czlowieka i nic nie ucza!!!!!!ja jestem teraz w Barcelonie.Skonczylam wlasnie kurs w szkole Escuela Oficial de Idiomas.Tanio i macie zajecia przez 4 mies.10h/tyg.-jest 5 poziomow,przechodzisz z jednego do drugiego.na koncu 3-ciego i 5-tego sa egzaminy na certfikaty-elemental i de aptitud-sa one oficjalne!!!poziom nauczania jest wysoki,swietna atmosfera!tez probowalam w prywatnej,ale nie warto-uwierzcie-wiem co mowie!!!
jak macie jakies pytania,to czekam i zycze powodzenia w realizacji planow:)
papa