NAJLEPSZA szkoła hiszpańskiego w Lublinie

Temat przeniesiony do archwium.
Witam!
Wiem, że takie wątki są już w archiwum, ale wypowiedziało się trochę za mało osób (głównie na temat szkoły Maestro i prywatnych lekcji u pewnego native'a).
Chodzi mi o szkoły, które kładą równomierny nacisk zarówno na mówienie jak i naukę gramatyki...
Bardzo proszę o jak najwięcej konkretnych opinii.
Pozdrawiam
Ja moge powiedziec coś o szkole Avalon. Chodzę tam drugi rok na Hiszpański i miałam zajęcia z dwiema lektorkami tzn. Anią i Magdą. Uważam że są rewelacyjne pod względem komunikacji jak i umiejętności dzielenia się z wiedzą. Mamy bardzo dużo mówienia na zajęciach co nie oznacza że nie pracujemy nad gramatyką, czytaniem czy pisaniem. MUSIMY pisac i jest to od nas wymagane. To samo tyczy się testów, które trzeba bezwarunkowo zaliczyc. Widzę bardzo duże postępy u siebie i cieszę sie że mój hiszpański znalazł się w dobrych rękach i pod opieką właściwej osoby. Wcześniej chodziłam przez rok do innej szkoły ale wole o niej nie mówic bo była żenująca - jest w centrum Lublina. Jak masz wątpliwości to je zostaw w domu i spróbuj zajęc w Avalonie, nie wiem czy tak samo bedziesz zadowolona ale na pewno nie bedziesz miec powodów do narzekania. Duzo zalezy od ludzi w grupie i od twojej pracy ale te dwie lektorki polecam bez zastanowienia. No to tyle z mojej strony.
dziękuję za tę opinię; co do Avalonu, to mam mieszane uczucia, bo moje 2 koleżanki chodziły tam przez 1 semestr i jak porównywałam nasze postępy, to wydawało mi się, że tam się nic nie robi...
prosiłabym o ipinię kogoś, kto chodził do profi-Lingua i ew. jeszcze do jakichś, np Dialogo
Pozdrawiam
tylko 1 opinia??teraz własnie studenci rzucili się do szkół, tworzą się grupy, no przecież musicie mieć jakieś zdaie, prosze, podzielcie się nim!!
Interesują mnie szczególnie Wasze opinie na temat takich szkół jak:
a)Avalon
b)Columbus
c)Dialogo
d)Iberia
e)Maestro
f)Masteritp, itd....
ah i jeszcze Profi-Lingua
najlepszą szkołą hiszpańskiego jest centrum języka hiszpańskiego IBERIA. Polecam ją wszystkim, bo z własnego doświadczenia wiem iż tam jest wspaniała atmosfera podczas zajęć, dowiedzieć się można dużo. IBERIA THE BEST ;]]]]
tez chodzę do iberii..i jestem zachwycona ,,jest super..lekcje w przyjaznej atmosferze i mozna bardzo duzo sie nauczyć..jezeli chodzi o płatnosci tez wypada najkorzystniej.Własnie zaraz biegnę na lekcję..adios :)
ja natomiast moge bardzo goraco polecic wam szkole Dialogo,ktora miesci sie na Pilsuskiego tuz obok hotelu Victoria. Szefem jest mlody, ale juz doswiadczony i niezalezny mezczyzna. Z taka przyjazna atmosfera nie spotkalam sie jeszcze w zadnej szkole.Mozna nawet zaparzyc sobie dobra kawe lub herbate i bez skrepowania pic w czasie zajec. Chodzilam na te zajecia w klasie maturalnej i byly dla mnie forma odprezenia od mnostwa innych dodatkowych zajec zwiazanych z matura. Wczesniej hiszpanski traktowalam jako hobby i nie planowalm z nim przyszlosci tak mi sie jednak spodobalo ze teraz studiuje iberystyke na uw :) Pozatym poziom jest naprawde wysoki, czesto byly testy ktore trzeba bylo zaliczyc i duzy nacisk kladziony jest jest na mowienie.
ci z profi lingua łgajut kak sabaki:)

niby jest 120 czy iles godzin za darmo, co oznacza, ze rok szkolnym musiałby trawać połtora roku, nawet przy 2-a-week lekcjach po 2 godz. czy cos koło tego. te dodatkowe "darmowe" nigdy nie są realizowane. tak jest w ang. ni wiem, jak z hiszpanskim
a ja chodze do Academia Salamanca i jestem równie zachwycona jak wy:)
w szczecinie
Dialogo mieści się na ul. Narutowicza, zaraz na przeciwko Hotelu Victoria, na Piłsudskiego mieli wcześniej ale się przeprowadzili.. a z tą kawą to rzeczywiście super sprawa, chociaż dla mnie ważniejsze w Dialogo są: atmosfera, komunikacja i podejście do kursantów, przez co nauka hiszpana to przyjemność, pozdrawiam.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa