hiszpański w krakowie

Temat przeniesiony do archwium.
hej! zależy mi na kontynuowaniu nauki hiszpańskiego, mieszkam w krakowie i zastanawiam się gdzie się zapisać w lutym co polecacie? poziom superior ze wskazaniem na powtórkę niektorych zagadnień z gramatyki- nieregularnych subjuntivo na przykład, oraz na rozwój słownictwa. potrzebuję solidnego kursu. que me recomendais?
indywidualny tok polecam. przerobilem cervantesa, profilingua i uj. zadna szkola nie uzupelniala moich brakow, wszedzie tluklem to co juz znalem i wieki trwalo zanim grupa doszla do tego dzialu co mialem w nim braki, ale taki urok nauki w grupie. Obecnie mam indywidualne i za nic bym sie nie zamienil
ja osobiście polecam El Buen Tiempo na alejach, grupy są tak małe, że nauka jest "prawie indywidualna", a załoga jak najbardziej kompetentna. Ja narazie brnę przez początek nauki, ale jeżeli w grupie jest 3-4 osoby, to na każdych zajęciach jestem zmuszony do odezwania się, i prowadzący odpowiada na każde moje pytanie. Polecam!!!
Wszystko zalezy na jakim jesteś poziomie zaawansowania. Czasami rzeczywiście lepiej zdecydować się juz na lekcje z nativo. Jeśli jednak zależy Ci na regularnym kursie to możesz sprawdzić w Porto Alegre na Gertrudy.Tam mają dobre grupy zaawansowane gdzie uczą też sprawdzeni nativos.

« 

Inne

 »

Pomoc językowa