hiszpanski poznan

Temat przeniesiony do archwium.
czesc,

Uczylam sie hiszpanskiego 3 lata i teraz po polrocznej przerwie chcialabym kontynuowac w jakiejs dobrej szkole z hiszpanskim.
Czy Kontakt jest rzeczywiscie najlepszy?
Bede wdzieczna za opinie.

Stesknilam sie juz za hiszpanskim (-:

Pozdrawiam
Kontakt najlepszy? nie wiem, jak chodze do Wyższej Szkoły Języków Obcych przy fundacji UAM (oczywiście chodzę tam na normalane kursy hiszpańskiego) i sobie chwalę. To jest jedyne centrum egzaminacyjne w Poznaniu, więc nauczycielka, z którą teraz mam, będzie jednym z moich egaminatorów na ustnym DELE. Jedyny minus - brak native speakerów. Zajęcia mam z dwoma lektorami polskimi. Uważam, że JEŚLI CHODZI O PRZYGOTOWANIE DO EGZAMINÓW, to ta szkoła jest najlepsza (cwiczenie struktur egzaminu, itp.), ale jeśli chodzi Ci o zwykły kurs, to nie umiem powiedziec :]. Do Kontaktu nigdy nie chodziłam, więc nic na ten temat nie wiem :]
wkradł się błąd :] to nie jest oczywiście "Wyższa Szkoła Języków Obcych" tylko "Studium Języków Obcych" ;] tak mi własnie coś nie pasowalo...;-)
basos
Ja chodzę i wiem, ze Kontakt jest jedyną szkołą, która w hiszpańskim się specjalizuje. Dla mnie to najwżniejsza rekomendacja. Przy dochodzeniu do grupy (ja tak miałam) można pójsc na probne zajecia żeby sprawdzić czy Ci odpowiada, no i na wyższych poziomach nativos. Suerte!!! Abrazos:)
"jedyną która specjalizuje się w hiszpańskim"? patrz wyżej
Hejka, ja tez tam chodze na hiszpanksi. A moze sie znamy? W jakiej grupie jestes i z kim masz zajecia? Pozdr
chyba się nie znamy, bo z Twojego nicku wnioskuję, że jesteś mężczyzną....;P u nas w grupie nie ma, o zgrozo, żadnych meżczyzn... ;( jestem w grupie, która w maju zdaje DELE intermedio, a zajęcia mamy z Gosią (nasz egzaminator, hihi ;-)) i Justyną (nazwisk niestety nie pamiętam)
Hejka,

tak, jestem mezczyzna ;-) a zajecia mam z Iva oraz Justyna. Faktycznie sa 2 grupy zaawansowane i ja jestem w tej drugiej, gzie jest kilku mezczyzn tj. 3 choc liczebnosc grupy nie jest mi dokladnie znana, bo tez z frekwencja bywa roznie. Ja w ostatnim tygodniu tez nie bylem, bo zmogla mnie choroba. Zajecia mamy we WT + CZ. Tymczesem pozdr
łeeeeee, to my mamy w poniedziałki i środy...... chyba nie mamy szans się zobaczyc......
pozdrawiammmmm :)
ja tez chodze do kontaktu i goraco polecam..rowniez mialam zajecia z nativem ktory jest przesympatyczny :)
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Życie, praca, nauka