Szukam 3 chętnych na espanol w Sin Fronteras B2

Temat przeniesiony do archwium.
Wawa >>Sin Fronteras >>BUW
Myślę, że szkoły rekomendować nie muszę ;)

Szukam chętnych do grupy na poziomie b2.2
(poziom chyba porównywalny do matury rozszerzonej)
Zajęcia od nowego semestru (tzn. od marca) najlepiej w godzinach przedpopołudniowych(wt&czw) LUB pon&śr (todo el dia)
- grupa od 4 osób - brakuje tylko 3 :)

cena kursu przed zniżką: 1160 zł za 58 godzin lekcyjnych (w tym książka Prisma) WARTO!!!

może dodam jeszcze, że we wczesnych godzinach obowiązywałaby zniżka Tempranillos:
10% zniżki w godzinach 9.00, 10.40
5% zniżki 15.40
15% zniżki 12.20, 14.00

Dotychczas miałam lekcje wt&czw, ale w tym semestrze już mi te dni (por la tarde ) nie pasują... Dlatego jestem otwarta na propozycje co do dni i godziny, choć bardzo chciałabym mieć lekcje w godzinach pasujących również pewnej lektorce (którą już "sprawdziłam" ;P
i mogę zapewnić, że wydane na kurs pieniążki nie zmarnują się :)

Myślę, że z powodu wolnych sal zajęcia przedpopołudnowe mogą być również w niestandardowych połączeniach np. niekoniecznie pon-śr lub wt-czw i niekoniecznie w tych samych godzinach

Piszcie, por favor :)
[gg] (tez gdy status niedostepny)
E-MAIL: [email]
Czesc,

znaczy nie bedzie Cie z nami, w nowym semestrze... szkoda. Mam nadzieje, ze uda Ci sie skompletowac grupe.
I wpadaj czasem do nas na zajecie :)
Besito
Ana
podobno zgłosiły się nowe osoby na naszym poziomie i dołączą do grup wt&czw 17.20 więc znowu bedzie komplet:) uciekajcie jak mozecie:P najlepiej zróbmy sobie malutką grupę pon&sr tez z Itziar ;D Aniu a może jednak pn&śr Ci bardziej pasuje? ;>
:((( Nic o tym nie wiedziałam. Marcin miał załatwiać poniedziałki i środy, ale chyba nie dzwonił. Jeżeli znowu mam mieć full w grupie, to wolę też pon & śro. Qurcze. Marcin na razie jest przez tydzień w Londynie, ale jak wróci, to może sie z nim skontaktuj. Ja w takim razie jestem za zmianą dni na pon & śr. Problem jest tylko taki, że ja w ten piatek wyjeżdzam też na tydzień. Jakby co, to ja jestem za zmianą.
Do zobaczenia :)
Ania