hiszpański- Wrocław

Temat przeniesiony do archwium.
Uczę się hiszpańskiego od roku w szkole(mam taką nauczycielkę, że szkoda gadać), ale teraz chcę zapisać do szkoły językowej. Tyko na prawdę nie wiem jakiej. Wybór jest tak szeroki. Myślę o Lektorze, albo o British Centre. Co polecacie? Pomocy!!!
czesc, ja też właśnie szukam szkoły i skłaniam się ku demostenesowi. mój kolega z LO [chodziliśmy do XIII do klasy z hiszpańskim] doszkalał się tam do DELE Intermedio i bardzo sobie chwalił. ja chyba też spróbuję... wiesz coś o demostenesie? pozdrawiam, hasta la vista :-)
Ja(zmieniony nick) obecnie jestem w drugiej klasie XI LO i mam lekcje z native speakerem- Albą Holder. Niestety, ale jak na razie rok jest już zmarnowany, bo nauczyciel jest nie kompetentny. Od początku mieliśmy lekcje prowadzone tylko po hiszpańsku, bo pani Alba nie zna za dobrze polskiego. Nie polecam więc: http://www.holder.prv.pl. Jeżeli chodzi o inne szkoły to moja koleżanka chodzi do profi lingua i nie wypowiada się zbytni na jej temat choć po hiszpańsku mówi jako jedna z lepszych z klasy. Ja chyba jednak pójdę do Lektora(myślę jeszcze o kilku innych). No bo w końcu trzeba spróbować, bo inaczej się nie dowiemy. Spytam się tylko czy można wycofać się w trakcie i czy zwrócą mi wtedy pieniądze. Powodzeña!
polecam centrum el universo na ulicy kazimierza wielkiego, przez rok przygotowywalam sie tam do matury i od pozdziernika zaczynam filologie hiszpanska we wro:) maja tam duzy wybor kursow i od poczatku rozmawia sie tylko po hiszpansku. ja co prawda mialam indywidualne zajecia,ale gdybym miala sie zapisac do grupy to tez bym tam poszla. pozdrawiam
Od marca startuje nowa grupa dla początkujących w centum językowym Twoja Lekcja przy al. Jarzębinowej.

« 

Programy do nauki języków