Centro Espanol czy Porto Allegre

Temat przeniesiony do archwium.
Mam pytanie, prosbe o opinie :
Ktora szkole wybrac Centro Espanol czy porto Allegre,
Moge jedynie te dwie wybrac poniewaz godziny i dni kursow mi odpowiadaja,
Nauka totalnie od podstaw, chcialbym bardziej z nastawieniem na mowienie, gramatyke moge szlifowac we wlasnym zakresie tym bardziej ze znam ang i francuski wiec wiem ze mi bedzie latwiej,jeszcze salsa pomoze.
Ceny tych 2 szkol sa podobne, jesli ktos moze pomoc dzieki z gory
pozdrawiam
Polecam Ci Porto Alegre przy Gertrudy. Dlaczego? Mam bardzo dobre doświadczenia z tej szkoły. Jeśli zaczynasz naukę od podstaw to zajęcia będziesz miał/a z polską lektorką a dopiero kolejny poziom zajęcia mieszane z polskim lektorem i z nativo. Kadra jest sprawdzona - nawet nativo mają właściwe przygotowanie a nie np jakiś inżynier z Meksyku, który mówi po hiszpańśku a nie wie nic o uczeniu;-)(podobno takie przypadki w niektórych szkołach maja miejsce)Stawia się duży nacisk na mówienie, ćwiczenie w parach, a ćwiczenia z gramatyki dostajesz przede wszystkim do domu - potem na zajęciach to sprawdzasz.A jak masz jakieś wątpliwości, coś nie rozumiesz to możesz skorzystać z konsultacji, a dodatkowo możesz rozmawiać na konwersacjach.
Porto Alegre nazywa sie teraz Buena Vista. www.buenavista.pl Chodze juz 2,5 roku - swietna szkola :)
Nie pierwszy raz Hispaniola mija się z prawdą. Wszyscy,którzy sie interesują nauka hiszpańskiego wiedzą o tym, że szkoła Porto Alegre mieści się na ul. Gertrudy 7 i z tego co zauważyłem mają się całkiem dobrze. Nazwa nie uległa żadnej zmianie. Słyszałem od nich, że zrezygnowali z jednej z siedzib z powodu złej atmosfery tam panującej.
Dawna Szkoła Języków Iberyjskich PORTO ALEGRE mieszcząca się w Krakowie przy ulicy Urzędniczej 13 w sierpniu b.r. zmieniła nazwę na BUENA VISTA Szkoła Języków Obcych. Strona internetowa szkoły to www.buenavista.pl O panującej w szkole atmosferze najlepiej przekonać się osobiście. Osoby dokonujące wpisów na tym forum uprzejmie proszę o zachowanie minimum przyzwoitości i nie szkalowanie dobrego imienia mojej firmy oraz mojego. Z poważaniem, Magdalena Szczodra - właściciel szkoły.
No cóż, Hispaniola nie mija się z prawdą. Szkoła Porto Alegre na ul. Urzędniczej zmieniła nazwę na Buena Vista. I jeśli ktoś twierdzi inaczej, to jest w błędzie. Uczestniczyłam w zajęciach na Urzędniczej i nic nie wiem o podobno złej atmoswerze tam panującej. Wręcz przeciwnie, zawsze się tam dobrze czułam, zajęcia bardzo mi sie podobały, dużo się nauczyłam. Mogę z czystym sumieniem polecić szkołę Buena Vista.
i wszystkim to na dobre wyszło a już na pewno szkole buena vista!:) rozwinela skrzydla - ich nowa strona internetowa www.buenavista.pl jest swietna - mozna cwiczyc hiszpanski on-line, mozna sie zapisac na newslettera, sa internetowe konsultacje... a atmosfera byla i jest swietna!
Szkoła Porto Alegre w Krakowie nie przestała istnieć. Funkcjonuje nadal na ul. Św. Gertrudy.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Życie, praca, nauka