enforex - ?

Temat przeniesiony do archwium.
czy ktoś był może w hiszpanii (konkretnie madrycie) ze szkołą enforex?
Tu masz jakiś wątek o szkole Enforex, ale nie konkretnie o tej w Madrycie, bo większość osób raczej jeździ do miast leżących na wybrzeżu.
http://www.hiszpanski.ang.pl/Enforex_Hiszpania_4950.html
Ogólnie ich szkoły nie należą do najtańszych, w sezonie uczy się tam nawet po kilkaset uczniów na raz, przez co jest się tam trochę anonimowym, czego nie ma na przykład w mniejszych szkołach, gdzie wszyscy się znają i jest przez to sympatyczniejsza atmosfera, łatwiejszy kontakt z lektorami i kierownictwem szkoły (jeśli np. coś komuś nie odpowiada i chce to zmienić). Dużym jednak plusem jest to, że z powodu takiej liczby osób, jest bardzo dużo poziomów zaawansowania i łatwiej się do nich dopasować. Poziom nauczania też jest dobry.
Ja bylam w Maladze z enforexem i moge polecic:)lekcje w milej atmosferze odpowiednio dobrane poziomem grupy(najwiecej u mnie bylo chyba 10osob),ciekawe tematy na konwersjacje(moze wylaczajac lekcje o OVNI;/)
Ja byłam z enforexem dwa lata temu w Marbelli w tym roku jadę jeszcze raz. Wspominam ten wyjazd bardzo miło. Poziom nauczania był dobry, ale dla mnie było, że mogłam poznać ludzi z całego świata. Sama szkoła jest bardzo przyjaźnie nastawiona do uczniów i wszystkie problemy rozwiązywane są od ręki. Jak to będzie w Madrycie trudno powiedzieć.

« 

Życie, praca, nauka