Poznań- hiszpański w wakacje

Temat przeniesiony do archwium.
Amigos!!! A gdzie w naszym pięknym mieście szlifować hiszpański w wakacje, żeby tak "przedwyjazdowo" sie podszkolić? A jeśli wyjazd nie wyjdzie to przynajmniej by nie zapomnieć języka w paszczy:) Pozdrawiam
Hola chica,

polecam szkole KONTAKT. organizuja kursy letnie: 2 m-ce lub intensywny 2 tygodnie: http://www.kontaktespanol.pl/kursy_wakacyjne.php

Hasta kiedys tam

JA
Tak dziękuję. Już rozmawiałam o tym z kilkoma osobami, wszystkie deklarują swą gotowość:) Ale pozostaje jeden problem, mam koleżankę która nigdy do Kontaktu nie chodziła, czy myślicie ze można zapisać tam kogoś kto do tej szkoły nigdy nie chodził? Czy te zajęcia nie są tylko dla osób, które brały już udział w kursach?
Hej,

KONTAKT oraganizuje kursy dla kazdego i nie ma preferencji. Studenci szkoly sa juz znani jesli chodzi o pozim jezykowy a inni pisza test i ewent rozmowa, aby ich zakwalifikowac na odpowiedni poziom. Warto! Polecam te szkole. Zajecia juz od PN lub WT w zaleznosci od grupy i godzin.

Pozdr
JA
Byłam na dwutygodniowym kursie w Empiku. Koszt 300 zł zajęcia są poniedziałek-piątek 2,5 h rano albo popołudniu. Przydział do grupy następuje na podstawie testu gramatycznego i rozmowy z lektorem. W grupie jest 5-6 osób, program nie jest sztywno narzucony, sami mówiliśmy, co byśmy chcieli przerobić np. z gramatyki. Kurs jest intensywny i naprawdę gorąco polecam :)

« 

Programy do nauki języków

 »

Nauka języka