Katowice Stawowa Porto Alegre

Temat przeniesiony do archwium.
Mam pytanie. Jestem zainteresowana kursem od września w Potro Alegre w Katowicach ale raz w tygodniu po 3 trzy godziny ponieważ będę musiała dojeżadzać. Wie ktoś może ile wynosi cena za semestr?
P.S. jesteście zadowoleni z nauki na Stawowej (Katowice)?

Z góry dziękuję za odpowiedź :*
Chodziłam na kurs w tym roku i muszę powiedzieć, że jestem z niego bardzo zadowolona. Różnił się on zupełnie od kursów angielskiego na jakie chodziłam w Profi Lingua na przykład.
1. Atmosfera jest bardzo przyjemna. Wszyscy jesteśmy na "ty", włącznie z sekretarkami. Wszystkich łączy hiszpański "bzik" ;) Relacje są koleżeńskie.
2. Stawia się na praktyczną naukę. Tzn na każdych zajęciach jest jakiś nowy materiał, najczęściej gramatyczny. Dużo jest też konwersacji. Będąc na kursie naprawdę czułam, jak z każdą lekcją przybywa mi wiedzy. Tutaj naprawdę się uczysz, a nie jesteś tylko pełnym portfelem.
3. Średnio raz na 2 miesiące organizowane jest wyświetlenie filmu portugalskiego bądź hiszpańskiego (napisy polskie). W tym roku był również zorganizowany wieczorek muzyki hiszpańskiej i gotowanie hiszpańskiego jedzenia (to ostatnie było płatne chyba 10 czy 15 zł, reszta za darmo).
4. Grupy są małe, moja liczyła na początku tego semestru 6 osób, a pod koniec zostały 4.
5. Oprócz testów semestralnego i końcoworocznego średnio co półtorej miesiąca są testy śródsemestralne, co mnie osobiście mobilizuje do częstszych powtórek.
6. Na zajęciach słuchamy też zabawnych piosenek, czasem bawimy się, ogólnie nie jest to typowa nudna praca z podręcznikiem. Na każdej lekcji są zawsze rozdawane na ksero materiały dodatkowe.

Podsumowując, chodziłam w swoim życiu 11 lat na różne kursy językowe i muszę powiedzieć, że żaden nie dorównywał temu skutecznością, przyjemnością, atmosferą.

I to by było na tyle.

Saludos
Jeśli chodzi o cenę, to pierwszy semestr wyniósł mnie 600 zł, drugi 550 zł (zniżka jest, kiedy chodziłeś na pierwszy semestr). Oprócz tego, czasem wygrywasz następny semestr, gdy zajmiesz odpowiednie miejsce w organizowanym przez szkołę konkursie literackim. Tak przynajmniej było w tym roku.
a chodziłaś na zwykły czy na sobotni ?? Bo mnie interesuje raz w tygodniu po 3 godziny :((

« 

Życie, praca, nauka

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia