Białystok korepetycje

Temat przeniesiony do archwium.
Poszukuję korepetytora z języka hiszpańskiego w Białymstoku. Zależy mi na indywidualnych zajęciach, a ogłoszeń jest jak na lekarstwo, więc może znacie kogoś?
jeśli intersują Cię korki na poziomie podstawowym czyśredniozaawansowanym to mogłabym Ci pomóc.Wyższypoziomsamamsuze opanować;)
AmiloM7440 a gdzie się uczysz hiszpańskiego?? Bo skoro szukasz korepetytora, to pewnie gdzieś juz się uczysz. Jestem z Białego i tak z ciekawości pytam ;)

Nie mam odwagi, aby komuś dawać korepetycje (bo uważam że za mało umiem), ale jak nie znajdziesz kogoś chętnego to możemy spróbować (max do poziomu średniozaawansowanego).
Dzięki za odpowiedzi, zaczynam poziom średniozaawansowany, ale na razie jednak musiałam zrezygnować z regularnej nauki hiszpańskiego w tym semestrze, za dużo zajęć zwaliło mi się na głowę, chciałabym jednak wrócić do niego zaraz po sesji zimowej i przyłożyć się ostro. Także na razie dzięki za oferty! Teraz przymusowa rozłąka z hiszpańskim:(
Najbardziej odpowiadają mi zajęcia indywidualne lub w bardzo małych grupach, wtedy błyskawicznie robi się postępy i jest to dużo bardziej efektywne niż nauka w 10-osobowej grupie. Uczyłam się do tej pory w Tomatinie i chwaliłam sobie, nawet bardzo, tylko przy moim obecnym zmiennym planie zajęć nie odpowiadają mi stałe nieruchome godziny (więcej razy by mnie nie było niż bym była) więc stwierdziłam, że takie indywidualne spotkania dla mnie będą najlepsze.
A Wy gdzie się uczycie/uczyliście hiszpańskigo w Białym?
Pozdrawiam!
ja też uczyłam sie w Tomatinie :)
Ja uczyłam się w LO (XVI oczywiście :D - wówczas jedynym, gdzie był hiszpański), potem na kursie wakacyjnym w Językach Świata i potem trochę na uczelni(poz. podstawowy niestety tylko - taka to i nauka była, jak umiałam więcej niż mieliśmy na zajęciach). Teraz od czasu do czasu sama coś zaglądam do książek.
Lekcje języka hiszpańskiego przez internet. Możliwość szybkiego i wygodnego przyswojenia języka bez wychodzenia z domu. Wszystkie poziomy zaawansowania oraz wszelkie rodzaje lekcji: gramatyka, konwersacja, pomoc w szkole, przygotowanie do egzaminów DELE, korekta prac pisemnych, przygotowanie do wyjazdu za granicę i inne. Lekcje dynamiczne, dostosowane do potrzeb każdego ucznia. Kilkunastoletnie doświadczenie pedagogiczne w szkołach, na kursach oraz w firmach w Polsce i Hiszpanii. 30 zł/60 min. PIERWSZA LEKCJA GRATIS!!! E-mail: [email]
hej a może ma ktoś podręcznik nueve ven 1, mieszkam w Białymstoku jak tak prosze o kontakt zależy mi na czasie:)
A od jakiego momentu dokładnie? w sumie to ja bym mogła, bo uczę się w sekcji dwujęzycznej z hiszpańskim i jadę na miesiąc do Hiszpanii także będę miała też praktykę;D pisz [gg]
Kiedyś uczyłam się prywatnie u takiej pani, która daje lekcje w ogólniaku na Wierzbowej. Nie pamiętam jak się nazywa - p. Barbara? Dojeżdżałam do niej. Lekcje dawała z Vena, niedrogo.

A najlepszą nauczycielką jaką kiedykolwiek miałam była p. Turecka. Prywatnych lekcji raczej nie daje, ale swego czasu uczyła w Empiku. Jeśli nadal tam uczy to bardzo polecam, jest wymagająca i potrafi uczyć.
Czy chodzi o Panią Marię Turecką ? Prawdę mówiąc ja również poszukuję kogoś kompetentnego, kto dysponowałby wolnym czasem. Zależy mi na szybkich postępach :)
P. Maria Turecka uczy w Empiku i jest świetna. Ale lekcji prywatnych raczej nie daje.
Miałam zajęcia z p. Turecką przez rok, ale muszę przyznać, że gdybym się wcześniej nie uczyła hiszpańskiego i chodzenie na zajęcia było dla mnie tylko formalnością, to byłby to czas zmarnowany. Mam wrażenie, że niczego bym się u niej nie nauczyła. Dziwnie prowadzi zajęcia, strasznie chaotycznie, a poza tym uczepiła się tego Nuevo Ven jak rzep psiego ogona.....są lepsze podręczniki (w porównywalnej cenie) moim zdaniem...
hej ja moge cie nauczyc hiszpanskeigo :)

pozdrawiam :)
A jakie jest Twoje doświadczenie z Tym językiem ?? Zdecydowałam się na kurs, nie mniej chcę dodatkowo brać lekcje indywidualne :) Ok. 2 godz. w tyg.

Pozdrawiam :)
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia