szkoły hiszpańskiego w Krakowie

Temat przeniesiony do archwium.
czy mógłby ktoś polecić którąś, bo jest naprawdę duży wybór, a ja nie mam pojęcia czym się kierować, bo niedawno się wprowadziłem do Krakowa.
Chodzi mi o poziom średniozaawansowany/ wyższy średniozaawansowany
Hola!
Polecam szkołę Porto Alegre. Chodzę tam już z jakieś 3 lata tyle że do filii w Katowicach i naprawdę dużo się nauczyłam. Zajęcia są i z polskim lektorem i z nativem. Dużo organizują też ciekawych spotkań np. wspólne gotowanie potraw regionalnych, pokazy filmów i inne.A poza tym kursy nie są drogie. Miła i fajna atmosfera.
tu podaje ci linka
http://www.portoalegre.edu.pl/
Ja natomist chodziłem do Porto Alegre w Krakowie i również szczerze polecam. Miła atmosfera, doświadczona kadra no i zajęcia z nativami już od drugiego roku nauki (poziom B1). Naprawdę dużo się tam nauczyłem. Ponadto nie jest drogo. Życzę dobrego wyboru.
Poszukaj tam gdzie sa zajęcia z Hiszpanami aby nauczyć się pieknej wymowy kastylijskiej a nie złapać dziwnego akcentu i złych nawyków od jakiegoś latynosa...Niestety takich jest większość.
W Krakowie chyba nic lepszego niż Instytut Cervantesa nie znajdziesz. Ale i tam trzeba wybrac prawdziwego Hiszpana.
dzięki wszystkim za wskazówki,
oczywiście będę też musiał wziąć pod uwagę
godziny, bo kurs trzeba jakoś połączyć z pracą...
pozdrawiam
zdecydowanie odradzam El Abanico. nie chce dokladniej nic pisac publicznie, ale zdecydowanie odradzam
hmmm...dziwna wypowiedź. Ja chodzę do El Abanico już kolejny semestr i zamierzam tutaj zostać jak najdłużej, tym bardziej, że tym semestrze udało mi się zdać Intermedio i to z bardzo dobrym wynikiem. Super profesjonalnie prowadzone zajęcia, przemiła odsługa administracyjna, przesympatyczne zajęcia dodatkowe...Szczerze POLECAM, tym bardziej że miałam wcześniej doczynienia z innymi szkołami. To jest pierwsza szkoła, w której odpowiada mi naprawdę wszystko (od wystroju sal, przez wyposarzenie i przede wszystkim sposób prowadzenia zajęć). POZDRAWIAM WSZYSTKICH "HISZPANOLOGÓW";-)
Polecam El Abanico z różnych powodów. Trafiłam tutaj, bo to była jedyna szkoła, która na moją prośbę otwarła grupę na godzinę 13:00 i jestem tutaj już trzeci semestr i nawet przez myśl mi nie przeszłoby zmienić El Abanico na inną szkołę. Zajęcia są super! Prowadzący, z którymi miałam zajęcia rewelacyjni!!
Profesjonalizm+Otwartość+Radość+Motywacja, tak mniej więcej wyglądają zajęcia tutaj.
Pozdrawiam
do abanico chodzilem jeden semestr i nie zamierzam chodzic wiecej, bo takie nieprzygotowanie merytoryczne lektora to.... jak lektor moze mylic czasy imperfecto i indefinido? albo jak tlumaczy jakies pojecie gramatyczny, uczniowie dopytuja sie o szczegoly a potem lektor mowi ze nie potrafi tego wytlumaczyc bo sie nie przygotowal? i tak 2 razy sie zdarzylo. albo jak uczniowie pytaja czy mozna w danym miejscu miejscu uzyc innego czasu czasu i podaja przyklad w ktorym uzywa sie tego drugiego czasu, a lektor mowi ze nie mozna tutaj uzyc drugiego czasu bo tak i juz. to jest nauczanie w niby porzadnej szkole??
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie