Estudia Espana kursy w Hiszpanii

Temat przeniesiony do archwium.
Witam!
Czy ktos z forumowiczow był moze z Estudia-Espana? Proszę o jakieś wrażenia po kursie... Ile możesz oszczędzic? Ile kosztuje? itd..... :)
Gracias :)
hello:) wlasnie bylam na targach edukacyjnych w poznaniu gdzie swoje stoisko miala wlasnie estudia espana. dowiedzialam sie ze wszytsko zalatwiaja przez internet- dzieki temu my dostajemy znizki! oni sa przedstawicielami roznych szkol hiszpanskich w polsce. ja za 2 miesiace jade z nimi do madrytu:)
pozdro
hej! jakos nigdzie nie spotakalam sie z ta szkołą jak do tej pory... No ale bylam juz w maladze i Barcelonie z firmą http://www.spanish-training.org/ i byłam baaardzo zadowolona. Maja szeroką ofertę, szkoły w większości większych miast w Hiszpanii, też Ameryka Południowa jakby co...;) Formalnosci tez zalatwia sie przez internet. pzdr
hej!Planuje wyjazd z estudia espana na kurs językowy do Barcelony na cały lipiec. Pisalam do nich i dostałam kilka ofert, z ktorych wybralam szkołe Pylmon Barcelona. Kurs kosztuje 410 euro za 20 godz tyg. plus 50 euro oplata administracyjna.Oferuja rowniez noclegi, ale to co mi zaproponowali powalilo mnie z nog!mieszkanie studenckei,pokoj 1 os 640 euro!!!To znacznie za duzo jak na moja kieszen i dlatego wolę poszukac czegos na własną rękę.Moze ktos mi pomoc w znalezieniu taniego lokum na lipiec?moze byc w kilku osobowym pokoju!dzieki z góry za pomoc:)
hej ja jade z nimi do walencji w maju na 8 tyg i place 800 euro za kurs i drugie 800 za mieszkanie, dostalam od nich znizke 125 euro..nie wiele ale na bilet wystarczy:) a Ty masz jakas znizke?
co do mieszkania to racja troche drogo. w sumie teraz zaluje ze wczesniej o tym nie pomyslalam bo patrzac na to ile kosztuje wynajecie pokoju w walencji to faktycznie ceny z kosmosu.. jak chcesz znalezc jakies mieszkanie to wpisz hiszpanskie google.es "compartir piso" i wyskoczy Ci pare stron gdzie mozna wynajac pokoj.
bo wiesz co ja chcialam mieszkac w jakims studenckim mieszkanku z kilkoma osobami:) no ale niestety estudia-espana takie zakwaterowanie oferuje tylko osobom ktore podrozuja razem i razem zamawiaja kurs. A ja jestem sama.w sumie to dobre rozwiazanie to mieszkanie, bo jest obok szkoly, ale ja musze mieszkac z kims!Moze ktos sie wybiera w tym samym terminie co ja do szkoly barcelona lingua?
>no ale niestety estudia-espana takie zakwaterowanie
>oferuje tylko osobom ktore podrozuja razem i razem zamawiaja kurs.
jak to..? ja bede mieszkac w takim wlasnie mieszkaniu.. nic mi nie mowili ze jest to nie mozliwe dlatego ze jade sama, a jade, tak jak Ty:)

Comfortable and spacious flats shared with four or five students. Each flat has one or two double and one or TWO SINGLE bedrooms.
Your bedroom can either be SINGLE OR DOUBLE, if sharing with a friend.
The flats are clean and cosy and all have a shared fully-equipped kitchen (with washing machine) and sitting room (with television) and bathrooms. Bedrooms are supplied with bed linen and it is only necessary to bring towels. Gas, water and electricity expenses are included in the price.

http://www.barcelona-lingua.com/spanish-courses/accommodation.html

jak widzisz mozesz jechac sama i mieszkac w mieszkaniu z innymi studentami:)
estudia-espana tylko przedstawia propozycje szkol wiec nic nie moga zapewnic, to szkola do ktorej jedzesz zapewnia Ci zakwaterowanie i od Ciebie zalezy co wybierzesz:)
Hej, czy ktoś z was faktycznie wyjechał na kurs z estudia espana? Wpłaciłam zaliczkę ponad tydzień temu i od tamtej pory się do mnie nie odzywają, napisałam do nich maila i nic, nie wiem co mam robić, mam już bilet na samolot którego nie mogę zwrócić :(
tak, ja jechalam na kurs i nie moge narzekac - wszytsko bylo ok. Moze po prostu cos sie opoznilo i dlatego tyle to trwa? Ja w kazdym razie nie moge narzekac. pozdr.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Brak wkładu własnego

 »

Życie, praca, nauka