Kurs hiszpańskiego w Hiszpanii

Temat przeniesiony do archwium.
61-90 z 107
Bylam, w tym roku i w zeszle wakacje w Alicante. Wrocilam w sb i juz tesknie za tym miejscem:(, za zimno mi w Polsce;P
no i jak tam bylo?
mi sie podobalo inaczej bym tam nie wracala:P
a drogi jest taki kurs z przelotem i zakwaterowaniem?
????
a moze ktos poleci jakąś dobrą szkole czy kurs hiszpańskiego w hiszpani.Może jest jakas do jakiej warto bez wahania pojechać?
Spróboj estudia-espana.com 2 tyg. od 380 Euro w Alicante :)
A może jest ktos chętny na kurs Hiszpańskiego w hiszpanii w nastepnym roku?????
osobiscie nie polecam kursow hiszpanskiego w Hiszpanii. Przyjechalam do Barcelony bez hiszpanskiego i natychmiast zapisalam sie na intensywny kurs hiszpanskiego, codziennie 4 godziny. Na kursie ludzie z calego swiata dukajacy po hiszpansku tak jak ja. Fatalnie! Postanowilam nie tracic czasu, i zrezygnowalam z kursu. Pomyslalam, jestem w Hiszpanii! dlaczego mam sie uczyc hiszpanskiego z ludzmi ktorzy nie umieja go tak jak ja podczas gdy wszyscy na ulicy mowia po hiszpansku. Polecam strone z ogloszeniami: http://www.loquo.com/es_es tutaj wysylalam ogloszenia ze wymienie moj angielski za hiszpanski. Pomysl okazal sie znakomity! Stracilam tylko pieniadze inwstujac w kurs hiszpanskiego w Hiszpanii. Odradzam to kazdej osobie ktora chce sie uczyc hiszpanskiego np w Barcelonie. Prawdziwy hiszpanski jest na ulicy.
Ile lidzi tyle opinii.Jest ktoś jeszcze kto nie poleca kursu językowego w Hiszpanii,a może jest ktoś kto poleca inna fome doskonalenia języka?
inny super pomysl :) ostatnio w ksiegarni w Barcelonie slyszalam chlopaka hiszpana jak rozmawial ze znajoma ze wlasnie wrocil z wakacji w Polsce i uczy sie Polskiego, byl bardzo zainteresowany Polska. Na Loquo Barcelona (strona z ogloszeniami) mozesz wrzucic ogloszenie ze bedziesz kogos uczyc polskiego w zamian za hiszpanski przez Skype! Siedzisz w domu, masz prywatne lekcje hiszpanskiego gratis i poznajesz przyjaciol :) Czy tego probowalam? tak ale z angielskim, wrzucam ogloszenie na Gumtree w Londynie ze w zamian za konwersacje po angielsku bede uczyla hiszpanskiego :) Funkcjonuje!
I znalazlas chetnych? Dziwne. To tak jakby mnie teraz Anglik mial uczyc hiszpanskiego:D To ze ty mialas zle doswiadczenia z kursem, nie oznacza,ze wszystkie kursy sa do dupy. Nie sadze, aby jakas osoba mogla mnie nauczyc super hiszpanskiego gadajac ze mna o dupie maryni.
strasznie duzo agresji w polskim narodzie :)
Agresji? Czyzby po roku pobytu w Eldorado zaczely ci sie mylic pojecia?:D
Jakoś nie zaobserwowałem u fragolkii agresji:)
fragolkaa zgadzam się z Tobą
Wiem od znajomych, ze znakomitym miejscem do nauki hiszpanskiego jest Salamanca - mozna tam uslyszec chyba najbardziej "poprawna" wymowe castellano. Jest to dosc istotne, jezeli jezyk chce sie udoskonalic równiez w konwersacjach z ludzmi na ulicy. W Andaluzji byloby to juz nielada wyzwanie ;)
ja bylam w andaluzji, tylo zde nie na kursie a na wakacje takie 2 miesieczne ;] i rzeczywsicie male wyzwanie. nie wszyscy ale..zjadają koncówki wyrazow, mowia niewyraznie i szybko. ale dało się dogadać ;] takze ni bylo tak zle
No napewno aby umieć mowić w języku ktorego sie uczymy najlepiej pojechać do kraju w ktorym jest on językiem ojczystym.Praktyka czyni mistrza:)
czy ktos wybiera sie na kurs hiszpanskiego w przyszlym roku? do malagi?
Hej, ja bylam w Walencji- bylo naprawde fajnie- caly czas po hiszpansku mowilam. Bylam W szkole AIP- i naprawde nie moge narzekac. Jechalam przez estudia-espana. Pozdr!
Hej :) Sluchajcie szukam osoby która byłaby chętna pojechać ze mną za rok do hiszpanii na kurs językowy :) W kupie raźniej, możemy wymienić się informacji, propozycjami itd! Musze dodać że języka uczę się dopiero drugi miesiąc ale oczywiście kwestia poziomu kursu pozostaje indywidualna, a razem można pojechać! :)
Mój e - mail [email]
Nie podaje gg ponieważ tam gdzie mieszkam obecnie nie mam jeszcze interentu założonego więc łatwiej będzie się ze mną skontakować na maila.
Piszcie prosze! ten kurs jest dla mnie bardzo ważny a samej trochę ciężko mi się za to zabrać bo ilość ofert jest dla mnie przytłaczająca i dostaje oczopląsu jak szukam czegoś w internecie
pozdrawiam!
Ja sie pisze na szkole jezykową w Hiszpanii.
!Hola! Zapoczątkowałam ten wątek i wtedy (tzn. w maju) jeszcze nic nie wiedziałam o kursach i prawdziwej Hiszpanii. Teraz jestem bardzo zadowolona, że się odważyłam pojechać. Byłam we wrześniu na miesięcznym kursie w Escuela Montalban w Granadzie i bardzo polecam ta szkołę! Rezerwowałam w estudia-espana i dostałam zniżkę. Teraz przygotowuję się do DELE Intermedio co pewnie bez tego kursu nie byłoby możliwe. W poszukiwaniu odpowiedniego kursu na pewno pomoże stronka estudia-espana.
Saludos :)
Duzo dala ci tam nauka jezyka,jak wygladaly zajęcia?
Nauka na kursie w Hiszpanii jest duzo lepsza niz na kursach w Polsce. Przede wszystkim zajęcia są codziennie, a nie 2 x w tygodniu. Ja byłam na kursie intensywnym więc miałam 5 godzin dziennie. Pierwsze 1,5 godziny to była gramatyka, nastepnie- konwersacje i ostatnie 45 min- słownictwo. Jezeli wybierasz się na dłużej niż miesiąc to lepiej jest wybrac kurs standardowy, czyli 4 godziny dziennie. Kurs intensywny na dłuższą metę moze być męczący.
A powiedz mi duzo cie taki kurs kosztował,placilaś za wszystko razem czy musialaś sama oplacic mieszkanie i jedzenie?
A powiedz mi duzo cie taki kurs kosztował,placilaś za wszystko razem czy musialaś sama oplacic mieszkanie i jedzenie?
Czesc,

Tez jestem chetna i planuej cos załatwiać w tym kierunku zeby w pszyszle wakacje już jechac…

Może masz już jakies dokaldiejsze informacje i wiesz co i jakJ

Pozdrawiam serdecznie
Miesięczny kurs intensywny + mieszkanie wyniosły mnie ok. 1000 euro, a wyżywienie we własnym zakresie. Ja sobie gotowałam, bo miałam mieszkanie z kuchnią. Zycie nie było takie drogie, bo mieszkałam w Granadzie (tapas gratis), ale np. w Sewilli było już duzo drożej.
Temat przeniesiony do archwium.
61-90 z 107

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia