Kurs hiszpańskiego w Hiszpanii

Temat przeniesiony do archwium.
91-107 z 107
| następna
A czy mogłabyś napisać o ile zmienił się Twój hiszpański? Czy zmiana dotyczyła jednego poziomu w ciągu miesiąca, czy też więcej? Oczywiście rozumiem, że jest to indywidualna sprawa, ale ciekawa jestem Twojej opinii.
poziom jezyka napewno sie zmienia dostrzegasz jak wiele umiałaś dotychczas już nabierasz swobody w posługiwaniu się nim, a poza tym poznajesz mnóstwo interesujących ludzi z całego świata. Połączenie przyjemnego z pożytecznym :)
Hej.
Ile kosztuje taki kurs nauki hiszpanskiego?
Kurs hiszpanskiego zalezy od wielu czynnikow-po pierwsze- jaka szkole i w jakim miescie wybierzesz,po 2. od dlugosci kursu i rodzaju zakwaterowania- najtaniej jest w akademikach i oczywiscie od rodzaju kursu- najpopularniejsze sa standardowe kursy (czyli 20godz. tygodniowo). Za kurs 2 tygodniowy z mieszkaniem w akademiku mozesz zaplacic od 350 Euro wzwyz majac na uwadze te wszystkie rzeczy jakie wymienilam powyzej. Jak zapiszesz sie na kurs z estudia espana to zaplacisz jeszcze mniej, bo oni daja znizki!
a jaka dali Ci znizke?
znizki zaleza od szkoly ale ogolnie od 5 do 20 % za kurs.
Dostalam wlasnie 10% rabat na kurs ORAZ zakwaterownaie w Maladze! 6tyg, to 120 euro rabat.
Jedzie ktoś na kurs do barcelony lub malagi w sierpniu?
Ja sie do Malagu wybieram:)
Hej:) a jakimi liniami lecisz do Malagi? może znlazłaś jakieś loty w niedziele?
lece norwegianem w nocy 28 lipca z warszawy. wiem ze mieli tez loty w sb albo nd nie jestem pewna ale w czw byly sporo tansze, wiec wolalysmy poleciec w czw zaplacic za dodatkowe noce i byc dluzej na miejscu za podobna kase. a do jakies szkoly sie wybierasz?
anuska88
hej:) ja wybeiram się do Malagi .
Lecę w nd Norwegiem ;)
Pozdrawiam
anuska88
hej
Ja wybieram się do Malagi;)
Lecę w nd Norwegiem z Warszawy bodajże o 7.45
Pozdrawiam;)
A jest tu może ktoś , kto się wybiera do Walencji w sierpniu ? ;)
a ty wybierasz sie do pracy?
nie , na kurs ;)
Hej
Szukam noclegu w Maladze z 14 na 15 sierpnia...lecę do Tarify do szkoły, a że w Maladze będe wieczorem 14 chciałabym sie zatrzymać na noc...czy ktoś jest w stanie mi pomóc....kasia
podaje maila: [email]
Temat przeniesiony do archwium.
91-107 z 107
| następna

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia