Szkoła językowa Wrocław - j. hiszpański podstawowy

Temat przeniesiony do archwium.
No właśnie - jak w temacie jaką szkołę językową we Wrocławiu polecacie?
poziom zupełny beginer ;)
Hej, jak szukasz fajnej szkoły, w której oprócz nauki poznajesz fajnych ludzi, to polecam Sin Fronteras!!! Uczę się Wawie, ale jestem z Wrocławia i właśnie słyszałam, że otworzyli tam nową placówkę. Także na prawdę polecam!!! W razie pytań , chętnie podpowiem co nie co :P
ale z tego co widzę to ładna cena

1160 zł/semestr za kurs standardowy :-/

ile jest osób w grupie?
hej, grupy są małe do 8 osób z tego co pamiętam, nas było 7 i była fajna atmosfera. ALe chyba najlepiej zadźwonić do nich i się dowiedzieć szczegółów, może mają jakieś promocje:P A i chyba ksiażka jest "gratis". Powodzenia!!!
Ja polecam Lektora przy oławskiej. Dobra szkoła, w centrum, wiele pozytywnych opinii i dobra cena. Nie wiem jak inni lektorzy ale ja trafiłem na genialnego (pozdrowienia dla pana Krzyżanowskiego:D). Chodziłem tam 2 semestry i zrobiłem naprawdę duże postępy - w tym roku na pewno bedę kontynuował.
Ja polecam Sin Fronteras we Wroclawiu. Sama ucze sie tam od pazdziernika i jestem baardzo zadowolona. Grupy sa 4-8 osobowe, u mnie jest 5 osob. Atmosfera na zajeciach jest fantastyczna i praktycznie w ogole nie mowimy po polsku, tylko po hiszpansku. Cena faktycznie nie nalezy do najnizszych niestety ale sadze, ze zajecia sa jej warte.
madalena88 czy mogłabyś opowiedziec cos wiecej na temat tego jak wygladaja lekcje w tej szkole?Tez chcialabym uczyc sie w niej hiszpanskiego,ale zastanowiło mnie to,ze napisałas ze zaczelas sie uczyc w październiku i ze rozmawiacie tylko po hiszpansku(po dwóch mies. nauki?),jak to mozliwe?Czy
moze to bylo tak ze wczesniej uczylas sie hiszpanskiego i teraz wskoczylas na wyzszy semestr?Bo szczerze mowiac nie wyobrażam sobie jak pojde na pierwszy semestr ze lektorzy beda mowic tylko po hiszpansku,jak ja nic jeszcze nie rozumiem!?
Jeżeli ktoś jeszcze uczył się,badź uczy w Sin Fronteras we Wrocławiu, bardzo proszę o Wasze opinie.
pozdrowionka :)
Hej:)

nie uczylam sie nigdy wczesniej hiszpanskiego. Niczego sie nie boj, na pewno wszystko zrozumiesz. Jak czegos nie rozumiemy to nam nauczyciel pokazuje na migi:)ale nie mowi po polsku. Dzieki temu na zajeciach jest bardzo zabawnie, pare razy poplakalam sie ze smiechu;) Chociaż nie mam za duzo czasu, zeby sie samej uczyc w domu, to i tak widze jak duzo sie nauczylam przez ten semestr. W razie jakichś pytań mój mail: [email]
pozdrawiam:)
Dzięki bardzo za odpowiedź :)
Zachęciłaś mnie i zapiszę sie do tej szkoły na pewno,bo ma najlepszą opinie z wszystkich we Wrocławiu -z tego co sie naczytałam na różnych forach :)
Cześć,

Planuję zacząć naukę hiszpańskiego od tego roku. Szukam dobrej szkoły we Wrocławiu. Zastanawiam się nad:
- Sin Fronteras
- El Universo
- Color Latino

Czy ktoś mogłby wypowiedzieć się na temat tych szkół? :) Jaki poziom, czy dużo wynosi się z zajęć, jak atmosfera, jak dobrze przygotowują do egzaminów DELE itp?
Ceny znam, poza El Universo, niestety na ich stronie nie znalazłem cennika.
Będę wdzięczny za jakiekolwiek dobre rady i opinie! :)
Od poniedziałku zaczynam wrześniowy kurs intensywny w Sin Fronteras, myślę, że w tym tygodniu będę mogła powiedzieć coś więcej na temat tej szkoły.
Ja poleciłabym Color Latino - miałam zajęcia na uniwersytecie z panią Korobczak i jest to świetna lektorka, najlepsza jaką znam, bardzo wymagająca i sympatyczna (jak się jej nie podpadnie:)) Jedno jest pewne - można się od niej dużo nauczyć. Jestem pewna, że szkoła, którą ona założyła, to będzie dobry wybór.
ja uczyłam się w Color Latino w zeszłym roku i z czystym sercem mogę każdemu polecić. byłam na poziomie C1 i przygotowywałam się do DELE. mnóstwo różnorodnych materiałów, dużo zadań domowych, super atmosfera, nauka na najwyższym poziomie z największą przyjemnością. polecam! ;)
Polecam Color Latino. Wesołe zajęcia, dużo można się nauczyc, profesjonalni lektorzy, ciekawy program i tanio!!!
Ja polecam Color Latino, lektorka rewelacyjna, aż chce się uczyć i przychodzić na zajęcia..
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Brak wkładu własnego