!> español en Centroamérica o América del Sur

Temat przeniesiony do archwium.
Witam, chciałem się Was poradzić (bo jest nas tu trochę :) ), czy znacie jakąś dobrą szkołę językową, w której organizowane są jakieś kursy letnie z j. hiszpańskiego? Chciałbym zasponsorować coś takiego mojej młodszej kuzynce, która od września uczy się j. hiszpańskiego, więc mniej więcej do wakacji powinna być na poziomie A2. Ale nieważne:))

Fajnie, gdybyście znali jakąś dobrą szkołę językową albo choć o niej słyszeli jakieś superlatywy. Kurs, jaki chciałbym jej wykupić to tak 2-3 tyg., bo na więcej raczej mnie nie stać. I tak chyba dobrze, że potrafię komuś zrobić taki prezent?? :))

Znacie coś godnego polecenia? Nie ukrywam, że najbardziej interesuje mnie Meksyk, ale Kuba, Dominikana, Panama, Wenezuela, Argentyna, Kolumbia, Chile, Peru, Honduras, Ekwador, itp. też wchodzą w grę. Załóżmy, że mierzymy ku Ameryce Środkowej i Południowej. :)

Słyszałem, że uczestnicy takich kursów mogą mieszkać w domu z jakimiś rodzinami, to prawda? Kurs może obejmować samą naukę języka + po prostu pobyt w kraju albo może być łączony z jakimiś atrakcjami, np. nurkowaniem, zwiedzaniem (ale wtedy raczej byłbym w stanie wykupić coś takiego już nie na 3, tylko na 2 tyg.). Zasada jest prosta - im lepsza szkoła tym lepiej, no i oczywiście im tańsza, to nie ukrywam, że też super!


Z góry dziękuję bardzo Wam za pomoc, compañeros :))

a tak w ogóle to Feliz Navidad y Próspero Año Nuevo!
Saludos :))))
kochałabym Ciebie gdybyś był moim kuzynem :D
Heh, no spoko. :D :)

Teraz nie pozostaje mi nic innego, tylko szukanie dobrej, w miarę opłacalnej szkoły językowej w Ameryce Środkowej albo Południowej.

Mam nadzieję, że uda mi się coś rozsądnego znaleźć... no i nie ukrywam, że niezbędna będzie mi Wasza pomoc ;)

Prezent musi być prezentem ;)

Saludos :-)
Na razie coś takiego znalazłem:
http://www.languagecourse.net/kursy-jezykowe/

Można coś wyszukać, ale jestem w tym trochę ciemny... bo ofert dużo, a nie wiem, która szkoła jest naprawdę dobra. Pomożecie coś????
Bardzo Was proszę... może ktokolwiek coś wie o szkołach hiszp. w Ameryce Pd./Śr.?

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia