kurs hiszpanskiego -hiszpania 2009

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 34
poprzednia |
witam, czy ktos jest zainsteresowany wyjazdem na kurs hiszpanskiego na przelomie sierpnia/wrzesnia 2009 na poludnie hiszpanii? najlepiej malaga lub ewentualnie cos w tamtej okolicy, na 4 lub 5 tygodni. planuje taki wyjazd i szukam kogos kto tez sie tam wybiera w tym czasie lub juz byl i moze cos doradzic. pozdrawiam
też bym chciała
jesli myslisz o tym powaznie(tak jak ja), to moze chcesz sie skontaktowac i pogadac o tym ? moj mail: [email]
ooo ja tez jct [email]
A czy chlopak moze jechac? ;) Tez myslalem zeby pojechac mniej wiecej w tym samym czasie na 4 tyg., z tym, ze zdecydowanie do Malagi. Rozgladalem sie w internecie za ofertami, duzo tego jest, ale mysle, ze pojade tam przez Estudia Espana. Dostalem od nich 2 oferty do 2 roznych szkol w Maladze- AIFP i Escuela Mediterraneo.

Za 4 tyg. standardowego kursu 20godz. tygodniowo z zakwaterowaniem w akademiku w AIFP jest 713 Eur , a w Escuela Mediterraneo 745 Eur. Zastanawiam sie teraz do ktorej z tych szkol pojechac. Te ceny to za pokoj jednoosobowy, 2osobowe sa tansze.

A Wy myslalyscie juz o jakichs konkretnych szkolach?
Pozdrawiam
mogę wam polecić Malaca instituto < http://www.malacainstituto.com/> !! byłam tam 2 razy i jestem bardzo zadowolona !:)
Alejandra a kiedy bylas w Malca Instituto na kursie?
chodziło mi oczywiscie o Malaca Instituto;)
Wlasnie sprawdzilem ceny w Malaca Instituto. Jestem zaskoczony cenami - strasznie droga ta szkola. 2 tyg. kursu z zakwaterowaniem w mieszkaniu kosztuje latem wiecej niz 800 Eur!!! 2 tyg. w tej szkole kosztuje wiecej niz 4tygodniowy kurs w szkolach, ktore wspomnialem powyzej.!!! Jesli chcecie niepotrzebnie przeplacac to moze ta szkola jest ok, ale po co , skoro mozna pojechac na kurs 2 razy dluzszy za mniejsza cene.
Ja 2 lata temu byłam w Instituto Picasso i było bardzo sympatycznie, dużo udało się nauczyć, zakwaterowanie pod samiutką szkołą - przy tym samym placu, ceny są troche niższe niż pozostałe szkoły poza tym zawsze coś od siebie organizowali dla uczniów ponad programowo, nauczyciele też super. Ogólnie polecam ;)
Elbereth84 tez tam byłaś ;>
ja byłam w lipcu 2007 i sierpniu 2006 :)
do pkaz:
malaga-jak najbardziej, estudia espana-jak najbardziej, szkoła-raczej taniej, nie chce przeplacac.jestes zdecydowany na wyjazd w 100%?
tak, byłam w MI i sobie chwalę :)
Ja chce wybrać się z Quality Courses, na około 6 tygodni na początku sierpnia. Proponują kursy w wielu miastach, chyba wybiorę Murcje, byłam już w tym miasteczku i bardzo mi się spodobało. Za 6 tyg. 20h/tydzien języka z noclegiem wychodzi 1420euro.
Czy ktoś coś słyszał o tej szkole?

adres stronki; http://www.quality-courses.com/kursy-hiszpanskiego-hiszpanii/ceny-murcia.htm
Ja nie slyszalam nic o tej skzole i raczej balabym sie pzrez nich jechac zlwaszcza, ze inni tez sie o tej skzole w ogole na forum nie wypowiadaja. Nie ryzykowalabym i nie jechala w ciemno przez te Quality Courses- polecam Estudia Espana (www.estudia-espana.com), juz raz przez nich jechalam i wszystko 100% ok,inni maja podobne opinie z tego co wyczytalam na forum, takze na pewno warto!
hej!
ja tez jestem zainteresowana na 1[tel]% kursem w Maladze na poczatku sierpnia ale na 2, max 3 tyg... raczej w escuela mediteranneo... nigdy tam nie bylam wiec jak ktos tez sie tam wybiera w mniej wiecej tym samym terminie to milo byloby sie poznac ;-)
Hej, a czy ktoś myślał może o wyjeździe do Madrytu na przełomie sierpnia i września?
ja mysle o wyjezdzie na wakacyjny kurs jezykowy.Jest ktoś chetny?
ja... jak najbardziej :)
to moze jakoś razem sie gadamy?
to moze jakoś razem sie zgadamy?
jak cos to pisz: [email]
a masz może gg?
A może ktoś w lipcu wybiera się do Barcelony albo Malagi? Chciałabym pojechać na 3-tygodniowy kurs i miło byłoby mieć towarzystwo bo obawiam się, że średnia wieku będzie wysoka a ja mam dopiero 18 lat =P
witam ja tez jestem zainteresowana kursem hiszp na przełomie sierpnia i września. Moj mail [email]
a gdzie chcialabys jechac? albo do jakiej szkoly? Masz jakies preferencje? Polecam zebys odwiedzila strone estudia espana, przejrzyj sobie tam szkoly (ok 60) i na pewno znajdziesz cos dla siebie!
Ja jadę do Salamanki (6 lipca) do szkoły Colegio Delibes, jeżeli ktoś wybrałby się tam, albo przynajmniej do Salamanki w podobnym terminie byłabym wdzięczna za kontakt- [email] :)
moniczka ja bym chciała, na razie są to co prawda tylko plany, ale chciałabym ; )
mam 17 lat.
ja tez sie wybieram ale boje się ze srednia wieku jest miedzy 18-23lata a ja mam duzo wiecej
Alysz, a jakie plany? Bo ja na razie się waham ale może jakbym znalazła motywację w postaci towarzystwa to jakoś bym się wzięła w garść =)
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 34
poprzednia |

« 

Nauka języka

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie