Salamanka czy Barcelona?-kurs językowy

Temat przeniesiony do archwium.
hola!bez zbędnych wstępów:chcę pojechac w te wakacje na kurs językowy(do Hiszpanii oczywiście).tylko wciąż nie wiem,które miasto wybrac. waham się między Barceloną a Salamanką. może ktoś mi doradzi?;) z góry dziękuję
Nie znam Salamanki, ale mieszkałam jakiś czas w Barcelonie, to co mogę powiedzieć to to że Barcelona mnie urzekła.. Jeśli się na nią zdecydujesz na pewno nie pożałujesz, ja jestem zakochana w tym mieście, ludziach, atmosferze... Inna sprawa... jeśli jedziesz na kurs języka, lepsza będzie jednak Salamanka, w Barcelonie dominuje kataloński i szybciej nauczysz się castellano w Salamance. To tyle ode mnie, w razie pytań pisz śmiało;)
la luna i jak ci sie mieszkało w Barcelonie?
Vicebrol - wskazania:
Zaburzenia krążenia mózgowego, objawiające się między innymi: zaburzeniami pamięci, obniżeniem sprawności intelektualnej, niezbornością ruchów, zawrotami i bólami głowy. Wspomagająco w terapii zaburzeń wzroku i słuchu na podłożu naczyniowym oraz pourazowych stanów niewydolności krążenia mózgowego.
serdeczne dzięki za pomoc,la luna. jeszcze pomyślę;)
gawianna - czy to moja diagnoza?;/ nie pojmuję..
alez skadze, banana, to sie tyczy izulka i jej nieumiejetnosci czytania ze zrozumieniem
gawianna dzieki ci za opinie,tylko nie wiem czemu mnie się to tyczy
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Pomoc językowa