Wyjazd na kurs do Hiszpanii w sierpniu

Temat przeniesiony do archwium.
Hej, planuje w sierpniu jechac do Hiszpanii na 4 tygodnie na kurs jezykowy, najchetniej do Malagi. Znalazlem dwie oferty, ktore wydaja mi sie ciekawe: http://www.universpain.com/Spanish/courses-malaga.php i http://www.sprachcaffe.com/polski/study_abroad/language_schools/malaga/main.htm. Czy ktos z Was korzystal z uslug tych firm i moglby cos powiedziec? A moze polecilibyscie jakies inne firmy organizujace takie wyjazdy? No i moze ktos tez planuje na sierpien taki wyjazd? Razem zawsze razniej:). Bede bardzo wdzieczny za wszelkie info. Moj mail: [email] [gg]
Pozdrawiam!
A probowales estudia-espana? Maja takie same szkoly jak Unispain i udzielaja znizek. Polecam ich..
Piotr
Ok, chyba sie jednak zdecyduje na estudia espana, bo widze, ze duzo osob na forum poleca:). Na ich stronie znalazlem 4 szkoly z Malagi: AIFP, Debla, Escuela Mediterraneo, Malaga Si. Ktos byl moze w ktorejs z tych szkol i moglby cos powiedziec? Ktora byscie polecili?
ja bylem w Escuela Mediterraneo w marcu na 3-tyg. i naprawde badzo polecam ta szkole! Mam nadzieje,ze uda mi sie tam jeszcze raz pojechac jakos na jesien...Odnosnie szkoly - sa tam nowoczesne klasy, zupelnie przy plazy (minuta od szkoly) i ok 6 min od centrum miasta. Nauczyciele byli bardzo dobrze przygotowani do nauczania i poza zajeciami czesto spedzali z nami czas na miescie. Patrzylem wlasnie na stronke estudia espana i szkoda, ze pojechalem wczesniej na kurs - teraz maja fajna promocje- 10% znizki na kurs i na zakwaterowanie!! Moze uda mi sie jakos we wrzesniu tam jeszcze pojechac...Napisz co postanowisz
A powiedz mi, na jakim poziomie sa poszczegolne grupy w tej szkole? Bo ja ucze sie hiszpanskiego juz 5 lat, umiem duzo, i nie chcialbym, zeby sie okazalo, ze nie naucze sie tam niczego nowego... Maja tez grupy dla troche bardziej zaawansowanych?
w escuela nie bylam, ale z tego co wiem, to w kazdej szkole jezykowej jest conajmniej 6 poziomow - od podstaw do mocno zaawansowanych. Nie ma mozliwosci zeby trafic do grupy o nieodpowiednim poziomie, gdyz 1 dnia kursu sa przeprowadzane testy z jezyka i na tej podstawie kieruje sie osoby do wlasciwych grup. PS. tez przez estudia... jade, juz sie nie moge doczekac!;)
Ja bylem w grupie dla sredniozaawansowanych i nade mna byly 3 albo 4 wyzsze grupy. Moim zdaniem najwysza grupa byla dla tych co wlasciwie mowia prawie biegle po hiszpansku. Postanowiles juz co zrobisz?
Ok, zarezerwowalem kurs w Escuela Mediterraneo w Maladze, 4 tygodnie od 3 sierpnia. Ktos chetny na wyjazd wtedy? Jesli tak, to dajcie znac:). Moj mail - [email] [gg] . Pzdr
Hej Piotr,
Tez mysle zeby jechac do Malagi, na 4 tyg - ale prawdopodobnie od 24 sierpnia, czyli ostatni tydz. kiedy tam bedziesz. Moze wybierzemy sie na piwo wtedy? ;)
Mam jeszcze pytanie do Ciebie (albo do kogokolwiek kto juz zarezerwowal kurs). Rezerwowales z Estudia-Espana? Dostales znizke? Jak wyglada dokladnie proces rezerwacji? Mozna placic w zlotowkach? Dzieki z gory za pomoc!
Hej, na piwo bardzo chetnie:). Rezerwowalem z estudia-espana i dostalem znizke, w sumie wyszlo mi 833euro. Najpierw wysylasz im maila dokad chcesz jechac, na ile i w jakim terminie, oni przysylaja Ci formularz do wypelnienia, odsylasz im wypelniony, i wtedy oni przesylaja Ci wstepne potwierdzenie rezerwacji i rachunek do zaplaty zaliczki, 15%wartosci kursu, w zlotowkach na polskie konto.
To jak, ktos jeszcze chetny na wyjazd? Dawajcie znac:).
A czy ktoś wybiera się może do Barcelony w II połowie sierpnia? ;)
No to jak, nikt nie jest chetny:P? Piszcie:)
Ja także wybieram się na miesiąc do Malagi, do szkoły Debla od 26 sierpnia. Rezerwowałem przez Estudia-Espana, płatność przelewem, bez problemu.

Spotkanie przy piwie - jak najbardziej!
No to jak, nikt wiecej sie do Malagi nie wybiera? Nie wierze:P. Odezwijcie sie!
hej a co myślicie o Walencji? czy jest to zły pomysł, jeśli ktos sie uczy kastylijskiego?
aj, uważam że malaga jest przereklamowana...
jak już na kurs to :sevilla, granada, walencja
barcelone polecam ale to już większy wydatek.
Moze ktos sie jeszcze zdecydowal na wyjazd:P?

Mam tez pytanie do osob, ktore juz byly w Hiszpanii - jakie tanie linie lotnicze byscie polecili?

Pzdr
Temat przeniesiony do archwium.