Szkoła-kraków

Temat przeniesiony do archwium.
W tym roku szkolnym zaczynam naukę języka hiszpańskiego to na pewno :) ale!
Jeśli jest tu ktoś z Krakowa, kto uczy się hiszpańskiego może podzieli się swoją opinią na temat swojej szkoły. Która szkoła jest najlepsza według Was?
Proszę napiszcie nazwę szkoły, adres, ile godzin i jaki koszt kursu.
Z góry dziękuję
o, ja właśnie też jestem zainteresowana kursem hiszpańskiego w Krk.
Z info, które znalazłam w internecie to na razie najbardziej przekonała mnie szkoła PORTO ALEGRE i CERTRO ESPANOL, ale sporo wypowiedzi o różnych szkołach, które czytałam, były bardzo stare, więc może powiedzcie jak to teraz wygląda :)
a może chodził ktoś do Małego Rynku na hiszpański?
bo to też jest dość znana szkoła, tyle, że mają niezły misz-masz i czy trochę nie idą za bardzo na ilość niż na jakość??
ja się wybieram do małego rynku :) bo to jedyna szkoła za którą idzie płacić w ratach :/

kasiaw a ty chcesz iść na podstawowy hiszpański? :)
tak, tak, od podstaw - najniższy stopień wtajemniczenia jaki się tylko da ;)
właśnie ten mały rynek mnie jakoś nie przekonuje, kurcze nadal nie wiem gdzie się zapisze ;/
polecam el abanico, też można płacić w ratach
ja polecam Cervantesa
cenowo nie wypada źle (w porównaniu np z British Council) a to zawsze lepiej mieć hiszpański z nativem :)
chociaż chodziłam do Lingualand i też byłam zadowolona, zależy na jakiego lektora się trafi, ot co :)
niestety w el abanico nie odpowiada mi system ratalny :/ 450zł+250zł płatne w przeciągu właściwie jednego miesiąca :/

kasiaw (i inni) jakbyś się jednak zdecydowała na mały rynek (zajęcia jakby były w pon i śr ok. godz 18) to pisz do mnie na gg. 1[tel]:) miło będzie się poznać wcześniej :)
Ja polecam szkole Buena Vista:) Kameralna szkolka zajmujaca sie nauczaniem jedynie hiszpanskiego i portugalskiego:) Bardzo mila atmosfera,doswiadczeni sympatyczni lektorzy...Ja mam super grupe:)
Hej hej ;)
Sama chce zaczac od pazdziernika hiszpanski. Oczywiscie od podstaw ;)
Na poczatku myslalam, ze Cervantes jest najlepszy, ale wiele osob odradza.
Chyba Maly Rynek jest mi pisany, bo odpowiadaja mi godziny.
Witam wiec przyszle kolezanki :)
Aha i przy okazji..
Czy w tych wszystkich szkolach sa kursy od podstaw tylko dla doroslych?
Pytam, bo nie chcialabym uczyc sie podstawowych slowek w towarzystwie osmiolatkow :)
czy to jest ta szkoła językowa na koło mariackiego? coś słyszałam
Hm,to dziwne,że nie jesteście przekonani do szkoły językowej Mały Rynek,ja będą z małej miejscowości nawet o niej słyszałam więc wydaję mi się,że jest to dobra szkoła:) Może któraś z osób piszących chodziła tam na zajęcia,i poda jakieś sprawdzone inf,zawsze mogą się przydać jeśli dostanę się na studia do Krakowa,w końcu warto poszerzać horyzonty:D
Ja też chodziłam do małego rynku. Lubię tą szkołę, bo przez bogatą, zróżnicowaną ofertę z łatwością można znaleźć coś dla siebie. Poza tym lubię tamtejsze promocje, różne upusty cenowe :) Poza tym nauka jest naprawdę efektywna. Też się podpisuję pod poleceniem tej szkoły :)
No właśnie jak jest z tymi promocjami? Na jakie rabaty można liczyć? też szukam szkoły nauki języków obcych w Krakowie i już prawie się zdecydowałam na Mały Rynek
oj masz różne. Na Euro 26 i kartę ISEC, to standard, ale np jak nie opuścisz w semestrze żadnych zajęć i skończysz kurs z dobrym wynikiem, to na następny semestr nauki u nich przysługuje ci aż 30%zniżki. Robi się to realna oszczędność ale też gratyfikacja za twoją ciężką pracę. Mają też różne obniżki takie sezonowe, więc warto orientować się osobiście :) Pozdrawiam.
Brzmi naprawdę sensownie hm... chyba rzeczywiście wybiorę się tam osobiście :)
no jak tak mówisz to ok. ale i tak trzeba sprawdzić naocznie
na isica nie jest standardem akurat, nie wszyscy to robia
Temat przeniesiony do archwium.