Warszawa w wakacje

Temat przeniesiony do archwium.
Hej

mam prośbę o pomoc. W wakacje zostaję w Stolicy i chciałabym zacząć naukę hiszpańskiego. Niestety przez pracę nie będę w stanie uczestniczyć w zajęciach na kursie intesywnym, czy znacie jakąś DOBRĄ szkołę, która oprócz zajęć miesięcznych oferuje zajęcia w innym trybie?

Marta:)
Hej :)

W Machinie Edukacyjnej są w wakacje oraganizowane kursy 2-miesięczne. To faktycznie dobra opcja dla osób zaganianych, które nie mają czasu na intensywną miesięczną naukę.
W Machinie uczę się od dwóch semestrów i jestem bardzo zadowolona. Świetnie przygotowani lektorzy (zarówno Polacy jak i Nativi), w razie nieobecności przesyłają materiały z instrukcjami z zajęć. Poza tym w samej szkole jest bardzo przyjazna, rodzinna atmosfera :) Oprócz kursów szkoła organizuje w Muzeum Etnograficznym spotkania z filmami hiszpańskimi i latynoamerykańskimi. Wysoką jakość Machiny potwierdziła też mozliwość organizowania przez szkołę egzaminów Dele.
Cenowo porównując z konkurencją też wypadają atrakcyjnie.
Osobiście bardzo polecam Machinę Edukacyjną. Ja żeby nadrobic jeszcze jeden semestr wybiorę jednak intensywny kurs we wrześniu (na wakacje jadę do Barcelony i już mam zamiar używać języka).

Hasta Luego :)

Alina
Wlasnie skonczylam semestr z Machinie i dostalam newslettera z info, ze w wakacje organizuja kursy miesieczne i dwumiesieczne, wiec jak jestes zainteresowana to wejdz na ich strone i tam znajdziesz potrzebne info. Ja w kazdym razie polecam :)
Ja zapisałam się do szkoły Długi Język, byłam na 3 zajęciach i jest spoko. Teraz mam zajęcia z Polką, ale to mój wybór, mają też nativos:) kurs ma 50h. Dają kawę i mnóstwo gazet do poczytania - ja co prawda oglądam na razie obrazki:) ale może niedługo.... .

« 

Pomoc językowa

 »

Nauka języka