Lektorzy w Sin Fronteras

Temat przeniesiony do archwium.
Hola!

MOżecie polecić dobrych lektorów w Sin Fronteras ? Zależy mi na tym aby lektor był pracowity (wiem że cieżko tego wymagać od hiszpanów :P) ciekawie prowadził zajęcia, i dobrze tłumaczył.

Ja chodziłam najpierw do Miguela (miał tytuł filologa) jednak sprawiał wrażenie strasznie nieśmiałego i tak trochę chaotycznie prowadził zajęcia.
Potem był Jorge z N Hiszpanii i był całkiem spoko
No i niestety jeszcze trafiłam na Antonio z Madrytu i strasznie się zawiodłam i przerwałam naukę, ponieważ strasznie marnował czas na zajęciach i np przez h sprawdzał z nami pracę domową gdzie z tyłu książki były odpowiedzi! No i kazał nam robić prezentacje (poziom B1) więc nikt nic nie rozumiał bo tematy były dowolne a na tym poziomie nie zna tak szerokiego słownictwa. Więc niestety przerwałam naukę w SF.
Teraz postanowiłam dać SF jeszcze jedną szansę ale chcę trafić na dobrego lektora, więc będę ogromnie wdzięczna za sugestie :)

Pozdr :)
Chema (Jose Maria Martinez Diaz). Merytorycznie, ciekawie, zrozumiale i z humorem. Chodziłem kiedyś rok i byłem bardzo zadowolony, do dziś utrzymujemy kontakt.

 »

Życie, praca, nauka