praca huelva truskawki 2

Temat przeniesiony do archwium.
331-360 z 1280
ja jestem z lubuskiego i byłam na kastingu 16 lutego we wrocławiu czy jest ktoś taki jak ja? szlak już mnie trafia też zastanawiam się czy warto jechać? chyba tylko po to żeby mieć satysfakcje że było się w hiszpanii widziało się inny świat i ludzi. Kurcze FRESOWKA chyba już pojechała, bez słowa pożegnania to dziwne?! yeż dzwoniłam do ALGI i usłyszałam że nie mam nr. DRWINA!!!!
W Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Katowicach oraz w filiach WUP w Bielsku-Białej i Częstochowie trwają zapisy do pracy przy zbiorze owoców na plantacjach w Hiszpanii. Zapisy będą trwały do wyczerpania limitu 200 miejsc. Obecnie we wszystkich trzech punktach jest zgłoszonych 115 osób. W przypadku przekroczenia liczby limitu preferowane będą te osoby, które przedłożą zaświadczenie z powiatowego urzędu pracy o zarejestrowaniu jako bezrobotne. Spośród ogółu kandydatek pracodawca hiszpański wyłoni 95 kobiet. Ofertę taką Wojewódzki Urząd Pracy w Katowicach otrzymał z Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej.

W pracy przy zbiorach owoców wymagana jest dobra kondycja fizyczna. Czas pracy wynosi 39 godzin tygodniowo. Wymagany wiek kandydatek to 20 do 45 lat. Kobiety mogą wyjechać na minimum 3 miesiące. Wynagrodzenie brutto to 32,45 euro dziennie (składka na ubezpieczenie wynosi 68,83 euro miesięcznie, podatek 2 %). Znajomość języka nie jest wymagana, koszty zakwaterowania i przejazdu do Hiszpanii ponosi pracodawca, natomiast wyżywienie i koszt powrotu od granicy hiszpańsko-francuskiej do Polski finansuje pracownik.
No i co Wy na to?
Hej!W tym roku jestem na rezerwie z Katowic ale w tamtym roku byłam na liście podstawowej i wyjechałam do Hiszpanii 22 marca.Ze względu na to że nasz szef miał brzydką truskawkę i nie opłacało mu się jej już zbierać. Do Polski wracałyśmy tak jak większość dziewczyn w połowie maja!Same musicie pomyśleć czy to ma sens i wogóle bo tak naprawdę nigdy nie wiadomo co będzie!Ja poczekam do końca m-ca i jak dalej nie będę wiedziała czy jadę to poprostu rezygnuję!
ale wiecie co dziewczynki przed chwila dzwonilam do algi i powiedzieli ze nastepne wyjazdu w przyszlym tygodniu wiec mysle ze wkoncu ruszy gdansk ktory byl 3 lutego na rozmowie!bo skoro czesc dziewczyn pojechala teraz ktora byla na rozmowie 2 lutego to muysle ze pojedzie teraz znowu gdansk!jestm juz lepszej mysli!nie zalamujmy sie bo wiem ze bedzie dobrze!a tymczasem cieszmy sie nasza wiosna bo jak wrocimy to bedzie juz lato!papatki
Co jest z Olsztynem?Żona już dostaje świra.Od 9.01.czeka.Czy one wogóle
wyjadą?
Jestem dziewczyną z zachodniopomorskiego, mieszkam w Szczecinie. Byłam już na truskawkach w tamtym roku. Moje dziewczyny , które też były w tamtym roku ze mną, dostały telefon, że mają przyjechać na Kilińskiego do Szczecina, aby wypełnić listę do wyjazdu (było to pod koniec grudnia). Do mnie nie zadżwonili. W związku z tym mam pytanie do Pana: czy mam jeszcze szansę na wyjazd?, czy będą jeszcze autokary do Hiszpanii dla osób, które były już w Hiszpanii?
Jestem dziewczyną z Zachodniopomorskiego, mieszkam w Szczecinie. Byłam już na truskawkach w tamtym roku. Moje dziewczyny, które też były w tamtym roku ze mną, dostały telefon, że maja przyjechać na Kilińskiego do Szczecina, aby wypełnić listę potrzebną do wyjazdu ( było to pod koniec grudnia). Do mnie nie zadzwonili. W związku z tym mam dwa pytania do Pana Maniusia: czy mam jeszcze szansę na wyjazd? Czy będą jeszcze autokary do Hiszpanii dla osób, które były już w Hiszpanii?
Sa rozne wersje ewentualnego zarobku:optymistyczne( nadgodziny) i realne.Obliczmy te wersje realna, przy zalozeniu ze przepracujesz tam dwa pelne miesiace(kwiecen i maj).Zawsze istnieje ryzyko, ze sezon moze sie skonczyc przed koncem maja...ale to raczej rzadkosc.60x32=1920e Od tego odjac ubezpieczenie za 2 miesiace czyli 120e oraz koszt powrotu:co najmniej 100e.Zostaje 1700e.Na zycie wydasz np.200e wiec zostaje 1500e.Nawet jesli przywieziesz mniej niz 1500 to i tak wydaje mi sie,ze gra warta swieczki...Tutaj zarobisz tyle przez 2 miesiace?A co zobaczysz i przezyjesz, to Twoje! Powodzenia!
Troche zanizylam oplate za ubezpieczenie, bo widze ze jest prawie 69euro.
hej dziewczyny jestem razem z Wami jeszcze nie wyjechalam zrobilam sobie dluzszy weekend bo mam juz dosc tego czekania ale mam nadzieje ze to tuz tuz w koncu zbliza sie koniec marca
co do oplacalnosci wyjazdu to wszystko zalezy od sezonu w zeszlym roku dziewczyny wyjechaly w kwietniu a w maju juz wracaly ale mysle ze ten rok bedzie super
zawsze sie oplaca wyjechac nawet na 2 miesiace bo wyjezdzajac w kwietniu praca jest codziennie + nadgodziny te 1000 euro spokojnie zarobicie
PAN MANIUS JUŻ WYJECHAŁ NA TRUSKAWKI I NIE UDZIELI ODP. PRZEPRASZAM
Ejj ja tez dzwonilam tez do algi i oni mowia ze jezcze nikt z tego naboru nie wyjechal tzn II-III luty bo nie maja jeszcze nr NIE ja juz nic nie wiem
Hej dziewczyny dziś dzwoniłam do pana z BRUXA ,i dowiedziałam się że mają juz kontrakty dla rezerwy z Łodzi .Sląsk niestety jeszcze nie ma.Mam pytanie do pana z BRUXA ,gdyby rezerwa ze Slaska jechała pierwsza,to czy można by było wkręcić znajomą z województwa łódzkiego też z rezerwy na wyjazd katowicki,i odwrotnie.
Do nasa 22!
to Cie zmartwie ja jestem z naboru 2.II Gdańsk i jeszcze siedze w domu, uwiez nie ja jedna ,czekam cierpliwie ale telefon gluchy niestety!...
dokladnie ja tez jestem z tego naboaru i nikt jeszcze nie ruszyl bo nie mamy jeszcze nr NIE dzisaj powuiedzieli ze mamy wyjechac wszystkie w marcu a potem sie poprawiala ze CHA abysmy wszytskie wyjechaly do konca marca ale czy sie uda nie wie mam dosc czekania i ogolnie
Jest ktoś tu z Firmy przewozowej Algi ktoś kto moglby odpowiedziec na pytania?Prosze niech się odezwie plissssss
Dziewczyny jestem zalamana moje rozmowy były 9 grudnia i kiedy niedzwonie do Algi to mowią mi że niemam numeru nie a te go byly na rozmowach w styczniu czy w lutym wlasnie już jadą oco chodzi w tym burdelu !!!!Sorki za wyrazwnie ale już niemam slow.Prosze napiszcie jak ktoś czeka od grudnia będzie mi razniej pozdrawiamAGA31
Do pana z Bruxo !!!!! Czy wiadomo już coś o warmińsko - mazurskim ???? bardzo prosze o odpowiedz , moze sa juz te numery wkońcu ?!!!!! Dzieki dziewczyny za odpowiedz co do opłacalności wyjazdu :))))))))))) dobrze popytać kogoś kto już był i wie coś na ten temat jeszcze raz dzieki :)))) trzymajcie sie kobietki !!!! papatki
Do Agii 311111111
Witaj!!!A pod jaki nr dzwoniłaś???? Czy któryś z tych??? 6[tel]lub [tel].Ja też jestem z pomorskiego i czekam.Ale na własne życzenie, bo powinnam jechać pierwszego lutego, ale z przyczyn osobistych nie mogłam.Teraz żałuję ,że nie pojechałam.Zmarnowałam swoją szansę. Pozdrawiam wszystkie co czekają, nie zmarnujcie swojej szansy.
ubezpieczenie dokladnie 72 euro w tym roku...wszystko idzie w gore niestety a place takie chyba jak w poprzednim sezonie
dzwonie tylko pod jeden numer[tel]i kiedy niezadzwonie to gadają to samo no wiecie ilez mozna czekac od 9 grudnia!jutro będe dzwoni do mojego up a oni jak zwykle też nic niewiedzą.
czesc ja byłam na spotkaniu w Łodzi 9 marca i czekam na telefon
a co z zelazkiem?Bralyscie?A moze tam jest?
Nikogo nie mozna "wkrecac"
Panie z warminsko-mazurskiego zaczynaja juz wyjezdzac.Pierwszy autobus wyjezdza jutro tj.16.03.
Do Pana Bruxo!!! Jak to jutro wyjeżdża pierwszy autobus? Wczoraj dzwoniłam do WUP w Olsztynie I PODOBNO nie było jeszcze num.NIO. Ja juz naprawdę nic z tego nie rozumiem!!!Może mi Pan odpowiedzieć,czy te nieszczęsne numery juz są??? Dziękuję za odpowiedz.
niech ktos z algi sie odezwie i powie kiedy wyjazd dziewczyn z pomorskiego!pozatym ile osob jedzie w 1 terminie tzn chodzi mi o to ile jest podstawianych autokarow i ile osob wchodzi do tego autobusu dziekuje za odpowiedz
Do fresówki i mka.Dzięki wam dziewczyny za pomoc i wsparcie.Jutro a właściwie dzisiaj jade i życze wam i wszystkim czekającym szybkiego spotkania w Hiszpani.
Podpisuje sie pod tym jak wyzej :-) wyjazd w sobote ale nie wiem czy bedzie czas zeby jeszcze usiasc przy kompie. Wielkie dzieki fresowce mk/ce/:-D i wszystkim dziewczynom ktore pisaly co, gdzie i jak. Wszystkim zycze błyskawicznych wyjazdow i dobrych zbiorow oraz szczesliwego powrotu do bliskich. Do milego spotkania na forum po powrocie :-)))
Temat przeniesiony do archwium.
331-360 z 1280

« 

Pomoc językowa