praca huelva truskawki 2

Temat przeniesiony do archwium.
391-420 z 1280
bruxo fe nieladnie ;-( nie pomyslales ze moglo cos waznego dziewczynie wypasc ? wiecej tolerancji
Ja tam już w nic nie wierzę! ani w to że w marcu wyjedziemy,ani w żadnego Pana BRUXA.Każdy pisze co chce i co gdzieś usłyszy.Mam juz dość tych wszystkich podpuch i plotek o terminach wyjazdów.Jeszcze trochę wytrzymam ,ale niedługo to puszczą mi nerwy.Zyczę Wam dziewczyny cierpliwości.Pozdrowionka dla wszystkich,a w szczególności dla woj.WARM-MAZURSKIEGO.
hej, moze ktos mi odpowie jak to jest z tym socjalem sciagaja go po przyjezdzaie do polski czy nie??? fresowka widze ze ty jestes zorientowana wiec moze wiesz cos na ten temat ?
do aivon 555: artykul z zeszłego roku ale sytuacja się powtarza
Do Ewa łódź!!
co do wyjazdu to ja tez jade pierwszy raz, ale to fakt nikt tu entuzjazmem nie pala bo zmeczeni i nie tylko tym oczekiwaniem jestesmy, bo jak czytalas od grudnia co niektorzy czekaja a to sporo...
to ze dopiero taraz bylas na naborze to nic nie znaczy, jak beda potrzebowali ludzi to napewno sie zmobilizuja do pracy, tak mysle A te posty na tym forum: "praca, truskawki, huelva 2" rzeczywiscie malo porywajace Wejdź we wcześniejsze forum "praca, truskawki, huelva" tam fajne rzeczy przeczytasz i napewno nabierzesz checi na wyjazd, przynajmniej tak bylo w moim przypadku. Umowe podpisz to tez cie nie zobowiazuje do konca jak znajdziesz inna prace to zrezygnowac mozesz
socjal placimy w hiszpanii sa osoby ktore nie oplacaly go wczesniej to jest OBOWIAZKOWE i kazdy to bedzie musial zaplacic jezeli ma zaleglosci w polsce jak bedziemy to nie beda sciagac ale kazde podjecie legalnej pracy to zaplata zaleglosci
moje kolezanki z bylego campo w tm roku maja do zaplacenia 950 euro musza to splacic i szef im pobiera z wyplaty
czyli szef odtraca nam to z wyplaty??? uspokoilas mnie troche bo niemila niespodzianka byloby placic takie sumy po czasie. dzieki wielkie
a wie pani ile ja sie ciekawych rzeczy dowiaduje?? kazdy swoje powie i wychodza cuda. my nie mamy zadnego wplywu na numery NIE. prosze dowiadywac sie w ambasadzie. moze wtedy oni cos przyspiesza.
ja jade z piły w sobote o 11,00 w pile pkp i pks sa obok siebie a parking jest między nimi hi hi tylko nie zaśpij papap
jezeli juz bylas w hiszpanii pracowalas przy truskawkach i szef Ci nie pobieral socjalu to jezeli w tym roku wyjedziesz to zaplacisz na 100%
jezeli jedziesz pierwszy raz to na biezaco za kazdy miesiac szef bedzie Ci pobieral z wynagrodzenia bo w tej chwili to juz obowiazek szefa wczesniej byl to obowiazek pracownika i my tego nie oplacalysmy i stad ta zaleglosc ktora trzeba zaplacic
jezeli jedziesz pierwszy raz to nie masz sie czym martwic
do fresowki ?
Hej . widzę że chyba wiesz najwięcej i chętnie pomagasz...
A powiedz mi czy jest możliwość przesłania pieniędzy do polski i jak to się odbywa.Ja jade jutro pierwszy raz i trochę się boję no i córcię zostawiam...
możesz też na [gg]
witaj
najlepiej to nie wysylac pieniazkow do polski tylko wszystko ze soba zabrac ale wiem ze sa sytulacje ze trzeba zwlaszcza jak dzieciaczek czeka sa takie miejsca gdzie wysyla sie pieniazki do polski (sa to miejsca skad przewaznie sie dzwoni) na miejscu dziewczyny Ci powiedza napewno pomoga ale za posrednictwem tych miejsc wysylanie kasy jest drogie pobieraja duza prowizje z tego co pamietam odbiera sie je w pekao ja dokladnie nie pamietam nigdy nie wysylalam pieniazkow za ich posrednictwem ,mozna przeslac rozniez za posrednictwem swojego banku tego co Wam konto w nim zalozy wtedy ta prowizja wynosi cos ok 2% z tym ze banki tam sa glownie otwarte do poludnia a my w tym czasie pracujemy ,moje kolezanki wysylaly w liscie ale to duze ryzyko czy dojda tego nie polecam
mysle ze na miejscu dziewczyny Ci pomoga teraz takie czasy ze prawie co druga wysyla pieniazki do domu
bardzo Ci dziękuję . trochę mnie uspokoiłaś. ja jade jutro do Huelwy trochę się boję troche cieszę sama juz nie wiem..... najgorsze te pożegnania
diękuje Ci i pozdrawiam
Fresówka a ty kiedy jedziesz?Ja choc podpisywalam umowe to wydaje mi się że pojade z rezerwą!bylam w grudniu na rozmowach a wyjade w kwietniu to jest szok pozdrawiam
Kiedy miałaś rozmowy i gdzie?
WEJDZ NA GG TAM CI TROCHE NAPISALAM. POZDRAWIAM:)
chcialam z tobą pogadac na gg ale widze ze jesteś niedostępna a szkoda.Napisz skąd jesteś i kiedy bylaś na rozmowach plissss AGA31
Hej!Co tu taki spokój?Czyżby wszyscy już wyjechali?Kto ma jakieś info o reszcie wyjazdów?
w tym roku na prawde pomieszane to wszystko dziwne ze dziewczyny z grudnia jeszcze czekaja .......
ja jestem na rezerwie ze slaska ale czekam tylko do ostatniego marca jak nie wyjade to jade do swojego bylego szefa kontrakt lezy niepodpisany ale mam nadzieje ze wyjade chcialabym jechac w inne miejsce bo na moim starym campo zle sie dzialo i na pewno teraz tez tak bedzie
dlatego moja nadzieja w bruxo ze szybciutko beda organizowane wyjazdy
Do Pana z Bruxo!!!Czy już wiadomo kiedy następne wyjazdy i skąd?
MOJE NAZWISKO NA B...PRZEPRASZAM ZE NIE WYJECHAŁAM TAK JAK MIALAM TYDZIEN TEMU ALE NISTETY TO NIE Z MOJEJ WINY KAZDY MOZE ZACHOROWAC I BRAC ZASTRZYKI WIEC COZ!!!!!!
Czy jest tu ktoś jeszcze z listy podstawowej ze Śląska?
Drogie Panie w przyszlym tygodniu wyjezdza rezrewa ze Slaska!!!!!!Prosze o cierpliwosc i nie blokowanie nam telefonow-bedziemy dzwonic
Osoby,ktore nie wyjechaly z lista podstawowa beda wyjezdzaly z rezerwa!!!!!
Do Bruxo!A w jaki dzień jest wyjazd o ile można wiedzieć i czy jedzie cała rezerwa?
Ja jestem z Olsztyna i jeszcze nie znam terminu. Dzisiaj dzwoniłam do Urzedu pracy i nic. Wydaje mi sie ze to jakis przekret
Hej!Często jest tak że w urzędzie nic nie wiedzą na temat wyjazdu.Jak w tamtym roku dzwoniłam w piątek do wup to mi kobieta powiedziała że nic nie wie a w sobotę miałam telefon że wyjeżdżam we wtorek.Jak wiesz że jedziesz to dzwoni do Ciebie przewożnik a nie wup
Skad wziasc namiary do przewoznika
Jestem z Olsztyna Gdzie nalezy dzwonic aby cos sie dowiedziec
przejrzyj sobie to forum i znajdziesz wszelkie informacje :-)
Temat przeniesiony do archwium.
391-420 z 1280

« 

Pomoc językowa