praca huelva truskawki 2

Temat przeniesiony do archwium.
481-510 z 1280
Wszystko jest możliwe,ale coś czuję że w tym tygodniu już coś się wyjaśni.Bądzmy dobrej myśli,bo inaczej to zwariujemy.Fajnie,że juz dziś poniedziałek,to jest na co czekac...-jakiś telefonik może ???Pozdrowionka dla czekających.
dziewczyny przeciez to jest paranoja!czekam od 3 lutego i chyba juz dloozej nie bede czekala jak do 27 marca!przeciez to nie ma sensu jechac na 2 miesiace bo zanim my sie wprawimy w te zbieranie to juz bedziemy musieli wracac!to jest niesprawiedliwe ze dziewczyny ktore byly w marcu na rozmowach juz jada a gdansk jeszcze nie!a moze ktoras dziewczyna ktora byla 2 lub 3 lutego lutego w gdansku na rozmowach juz pojechaly albo cos wiedza!dajcie znac co?pozdrowionka
Do mka 13: Nie zarezerwowałam jeszcze biletu. Jak zadzwonią do mnie i będę wiedziała, że na pewno wyjadę, to zarezerwuję. Mam nadzieję, że ceny za kilka dni nie będą dużo wyższe jak dzisiaj. Zdecydowałam się na powrót samolotem dlatego, że 48 godzin jazdy autokarem mnie przeraża. Samolot z Faro do Warszawy leci 4 godziny. Z Warszawy do Bydgoszczy autokar też jedzie 4 godziny. Więc moja podróż będzie o 40 godzin krótsza.
wogole coraz mniej was tutaj o co chodzi?
cześć!!! jesteśmy ale milczymy bo co tu pisać ! nasza cierpliwość się wyczerpuje z wyjazdu jak narazie nici. przyjedziemy to najlepsze miejsca będą zajęte, piane małpy z polski będą żądzić. pamiętajcie one nie są lepsze od nas tylko gorsze!!!! to są nic nie warte o słabych harakterach kobiety,które hamstwem i słabym intelektem chcą nadrobić luki!!!! nie dajmy się impamiętajmy co to honor ambicja i godność ludzka!!!! pozdrawiam czekające
hej a z jakiego wojewodztwa jestes i gdzie i kiedy bylas na rozmowach kwwalifikacyjnych?3maj sie cieplootko a najlepiej trzymajmy sie nowe razem i bedzie ok!
dziewczyny a moja cierpliwosc już dawno się wyczerpala bo ja na rozmowach bylam 9 grudnia i co ja mam powiedziec?I jest jeszcze duże takich lasek co czekaja od grudnia.Czy ktoś odezwie się z Algi????Plissssssss!!!!
no wlasnie laseczki wydaje mi sie ze ta cholerna ALGA cos tutaj odwala gloopiego bo tylko my ktore jada z tym przewoznikiem czekamy a z panowamy juz dawno pewnie i wszyscy wyjechali!ta gloopia alga cos tu nas nie informuje ni nic pa
ja jestem z lubuskiego, na rozmowach byłam 16 lutego we wrocławiu, podziwiam cie bardzo czekac od grudnia to naprawde szmat czasu można zbzikować!!!!! a szanowna ALGA bierze tylko za nas kase nic więcej, ordynarne odzywki pań telefonistek są po niżej pasa. więcej tam nie zadzwonie bo szkoda moich pieniędzy,jeszcze ich nie zarobiłam. nie będe za własne pieniądze wysłuchiwać jak ktoś do mnie prycha!!!! a nie jest lepsza odemnie dlatego że ktoś dał jej możliwość odbierać te telefony!!!!!!!
tak wlasnie ostatnio zaobserwowalam ze tylko alga ociaga sie z tymi wyjazdami a tak moglibysmy juz tam byc na miejscu ale poczekam cierpliwie jesczze pa
chyba cos w tym jest ze tylko alga zostala jak to jest ze dziewczyny w naboru polowy lutego juz tam siedza i maja nr NIE a my nadal czekam ciekawe co to bedzie jak dostaniemy te nr i to wszystko ruszy cos mi sie wydaje ze alga tego tak szybko nie ogarnie bo dziewczyny wierzcie masa autokarow bedzie malo a co najlepsze tam sie jedzie 48 i wraca 48 cos mi sie wydaje wyjazd w kwietniu bedzie najszybcie tylko pytanie czy waro tak pozno
witam
ja w tamtym roku wyjechałam 28 marca, pierwszy mój dzień pracy to 1 kwietnia no i opłacało się jechać - koniec kampanji w tamtym roku to 28 maja. Podziwiam te co czekają na wyjazd od grudnia i dziwię się ty z lutego które już "panikują".Pamiętajcie były jeszcze nabory w styczniu i też jeszcze nie wszyscy z tego naboru wyjechali. Ciekawa jestem co będzie z Paniami z naboru w zeszłym tygodniu - one mogą powiedzieć, że nie mają po co jechać bo wyjadą chyba tylko na miesiąc skoro tak długo czeka się na numery NIE.
wiesz bo to nie ma reguly kiedy mialas rozmowy bo np nabod z 16 lutego juz tam siedzi a my jeszcze nie dziwne co dlaczego im nadali nr tak szybko a my czekamy a niktore z nas czakaja od grudnia i gdzie tu sprawiedliwosc to jeden wielki bajzel delikatnie mowiac
dziewczyny ale to naprawde nie ma sensu bo widze ze zostaly tu chyba tylko dziewczyny ktore maja jechac z alga!czy mam racje?ja bylan na rozmowach 3 lutego w gdansku a wy?napiszcie bedziemy chociaz wiedzialy ile jeszcze zostalo mnie wiecej osob!
ja na rozmowach byłam 12 stycznia i też jeszcze czekam
Hej dziewczyny !!! nie martwcie sie że zostałyście same . Ja jestem z warmińsko - mazurskiego (nabór 9 stycznia w Olsztynie ) nasze cale województwo siedzi nie było jeszcze wogóle wyjazdu bo nie mamy jeszcze numerów , więc też sobie już troche czekamy . Z tego co piszą na forum to my jedziemy z Bruxo a jest nas tu tez sporo. Macie racje z tymi numerami to jest parodia niektóre miesiąca nie czekają i jadą a innym przez 3 miesiące nie mogą wyrobić numerów to jest lekka przesada !! 3majcie się !!!!
oni są po prostu niepowazni!przeciez niby wyjazdy maja byc do konca miesiaca to jak oni sobie to wyobrazaja ze nagle pojedzie nas 1000?nie wiem co to bedzie!nas na 1 rekrutacji bylo 200 dziewczyn a dzien wczesniej tez!wiec zebrac wszystkie dziewczyny to bedzie chyba jeszcze ponad 1000!nie moge pomiescic sobie to w glowie jak oni to wszystko zorganizuja zeby w ciagu tygodnia teraz wyjechalo tyle osob?PARANOJA!!!!!
do OLAMAŁA: No hej.Ja też jestem z Warm-Mazurskiego i też miałam spotanie 9 stycznia w Olsztynie.Podobno 80 procent numerów dla naszego woj.jest już nadana,więc myślę ,że już w tym tygodniu coś się ruszy.Musimy być dobrej myśli,no chyba że odwołają wyjazd....?Ale napewno tak nie będzie.Pozdrawiam GÓROWO IŁ. i czekające na wyjazd.
dzisaj dzwonilam do algi trafilam na ta niemila pania , ktora odziwo cos wiedziala a mianowicie ze nowe listy beda w srode ale jak zadalam kolejne pytanie typu dla jakiego naboru beda te listy nie wiedziala ciekawe czy beda nadane dla wszystkich czy tylko dla czesci a jak tak to dla kogo osobiscie watpie juz w ten wyjazd bylam na naborze 2 II gdansk pozdrawiam
dzieńdobry podpisałam umowe na wyjaz do zbioru truskawek 17.03.2006 kiedy można sie spodziewać terminu wyjazdu gdysz chciałabym zacząć sie przygotowywać do wyjazdu . Czy ten wyjaz jest pewny? prosze o odp.
jestem z woj. Łudzkiego moje nazwieko zaczyna sie na litere "R"i jestem zdecydowana na te zbiory pojechać 100% prosze dać znać na forum kiedy bedzie wyjaz
ja tez dzwonilam do Algi i mi to samo powiedziala co tobie czyli ze listy będą w środe ale dla kogo to nic niewiedziala.Mam nadzieje ze wkońcu będe na tej cholernej liście ilez mozna czekac czekam już od grudnia AGA31
moja zona wyjechała we czwartek z łodzi, w niedziele już poszły do pracy narzekają że strasznie bolą kręgosłupy i dziewczyny podczas pracy aż z bólu płaczą i chcą już wracać, zaczeło się robić nieciekawie ...
oj dziewczynki mam nadzieje ze dziewczyny ktore byly 3 lutego w gdansku na naborze tez pojada teraz bo ile mozna czekac no nie?3majcie sie papa
CO TY OPOWIADASZ TAKIE GLUPOTY ŻE W NIEDZIELE POSZLY DO PRACY TAM W SOBOTY I NIEDZIELE SIĘ NIEPRACUJE a tymbardziej w niedziele!!!!Kity nam tu wciskasz facet i zamęt tu siejesz
ooo jaka ty mądra jesteś, pojedziesz to się przekonasz sama że niestety ale nie mają wolnych niedziel jak chcą zarobić, bo 2 lata temu kuzynka też była i wszystkie soboty i niedziele pracowały i to ty raczej ty zamęt siejesz, bojak nie wiesz nic w tym temacie to nie pyskuj ....
jak wczesniej w tygodniu jest wolne to sie odrabia w niedziele wiec wszystko jest prawdopodobne zwlaszcza jak sie trafi do gloopiego pracodacwy wiec wiesz!!!
a zresztą przemądrzała bździągwo poczytaj sobie to forum tylko wcześniejsze wypowiedzi i zobaczysz że dziewczyny pracowały soboty i niedziele, chyba że ty zamieżasz pracować w Agencji to i może bedziesz miała wolne soboty i niedziele, niestety inne dziewczyny nie jadą na wczasy tylko do pracy!!!
nie chce dawac wywodów ale tak moglo byc ze pracowaly w niedziel bo jak jest wysp to czasami sie pracuje w wekendy a np w inny dzien masz wolne czasami jest tak ze idziesz np 0 dni pod rzad a potem masz wolne jak jest ladna truskawka i szef niechce zeby sie zmarnowala pracujesz tez w wekend a wolne masz w inny dzien wiec nie dzwiwcie sie dziewczyny jak bedziecie musialy isc w wekend do pracy aha pamietajcie ze powinno nas tam byc wiecej a siedzimy tutaj i czekamy na nr wiec jest malo rak do pracy a bylo ostatnio ocieplenie i truskawki sie czerwienily w oczach wiec czasami i tak bywa ze pracujesz w wekend ja bym osobiscie szla bo nalezy pamietac tez o porach deszczowych czasami jak pada siedzsz 4 dni na campo i niepracujesz
mam pytanko jade pierwszy raz podobno mam tam byc 6m-cy czy to jest mozliwe
Temat przeniesiony do archwium.
481-510 z 1280

« 

Pomoc językowa