praca huelva truskawki 2

Temat przeniesiony do archwium.
721-750 z 1280
WITAM!!!!Pozdro dla olimałej i myszki trzymajmy się a napewno się doczekamy tego wyjazdu na te piękne czerwoniutkie TRUSKAWECZKI które tam na nas czekaja juz dawno.Jeszcze tylko 5 dni i mamy kwiecień ale zawsze warto poczekać miejmy nadzieje że ostatni tydzień tu sie spotykamy na forum pozdro dla wszystkich dziewczyn czekających na wyjazd:)
czesc. ja tez mam na zbiorach przyjaciółke. I tez sie o nia martwie jak widze co tutaj wypisuja niektórzy. moze je odwiedzimy? haha Pozdrawiam Cie
cześc dziewczyny jak dostaniecie dzisiaj telefon z Algi to prosze dajcie zna ok pozdrawiam AGA31
Hej dziewczyny !!! ale tu cisza ,nawet juz pisac sie nie chce bo jestesmy znudzone tym czekaniem :(( moze w tym tygodniu wyjedziemy bo jest nas juz malutko chyba . Moze pan z Bruxo wie cos na temat Olsztyna ?? czy zanosi sie wogole na wyjazd w tym tygodniu ?!! papa
No i mamy znów poniedziałek! Jestem bardzo ciekawa co ten nowy tydzień nam przyniesie? Będą to dobre wiadomości,czy może znów mydlenie oczu? Wydaje mi się,że jeśli byśmy pojechały w tym tygodniu,to nie byłoby tak żle.Niestety połowa kwietnia,to troche dla mnie jest za póżno.Mają mi zabrac zaległyłe ubezpieczenie,więc będzie nieciekawie.A Pan Bruxo może coś już wie o Warm- Mazurskim? Tak fajnie by było przeczytać,że już mamy te numery....albo usłyszeć w słuchawce-Pani już jedzie!Chyba od tego wszystkiego,to już w głowie mi się przewraca.Podrawiam wszystkie,które jeszcze nie straciły cierpliwości.M.
do olamała
Dziś mają przyjść numery NIE Pań z naboru w Olsztynie.Jednakże o wyjeździe będzie was informować UP.Jeśli dziś przyjdą numery to do końca tygodnia wyjadą Panie.
ja też jestem z lubuskiego i z tego samego naboru co ty, napewno żeśmy się widziały. fajnie wiedzieć że jest ktoś odemnie na forum. ja w piątek jak dzwoniłam do ALGI to pan powidział mi że nikt z rocławia niem jeszcze nr. super nas załatwili! czekamy może wreszcie coś w tym tygodniu ruszy! oni chyba czekają że wszystkie zrezygnujemy ze względu na pużny termin, mam nadzieje że jedzieszx a nie rezygnujesz!!!!!Pozdrawiam!!!!
Dziękuję w imieniu OLIMAŁEJ i swoim.Mam nadzieję,że będzie tak jak Pan pisze.Jakaś dobra wiadomość przy poniedziałku,to może dobry znak???Życzymy miłego dnia.
do pana bruxo; może wie pan coś o numerach z wrocławia czy jest szansa abyśmy wyjechały jeszcze w tym tygodniu ? proszę o szybką odpowiedż może choć to poprawi nam humor w tym tygodniu ; miejmy nadzieję że będą to dobre wiadomości;pozdrawiam/
do malenka lubuskie gość
My nie przeprowadzaliśmy naborów we Wrocławiu.Tylko stowarzyszenie KORA
Myszka to szykujmy się, bo może do konca tygodnia wyjedziemy. Pozdrawiam!
Wiesz kto!
jasne,że nie rezygnuję zbyt długo czekamy, aby teraz to zostawić wkońcu należymy do osób bezrobotnych i napewno każda z nas juz jakiś wkład włożyła,też się cieszę,że mogę pogadać z kimś swoim ,życzę pomyślnych wiadomości w tym tygodniu,być może niebawem się spotkamy pa pa
A gdzie jest pan z Algi?Może on coś powie o naboze w szczecinie ?Prosze o odpowiedz
Uwaga wszystkie Panie z firmy DITTMEYER wyjazd do Hiszpanii będzie w piątek tj.31 marca
do mk123 i aga 33
tak jak wy bylam na rozmowie w marcu
czy juz cos wiecie na emat wyjazdu z Lodzi, moze bysmy sie jakos skontaktowaly np przez gg(4477094) lub telefonicznie i pogadaly...
wkoncu siedzimy na tej samej galezi...
A czy ten wyjazd napewno wypali???
pozdr
czy jest coś wiadomo o wyjeżdzie z woj . łodzkiego z marzec z 16 i 17 prosze odpowiedz pozdrawiam
a co z babeczkami z Łodzkiego z :UPA HUELVA (UNION DE PEQUENOS AGRICULTORES Y GANADEROS) POZDRAWIAM
Skąd mam wiedzieć do jakiej firmy?
Czy z Katowic pozostałe Panie też?
kiedy bedzie jakis wyjazd z wałbrzycha lub j .gory jestem z GRUFESY z Moguer i nie moge doczekać zadnego wyjazdu choć moje koleżanki ze slaska są juz dawno w pracy.nie moge sie dodzwonic a kontrakt mam imienny prosze o odp. [email]
Czy wiadomo coś o wyjeździe dziewczyn z pomorskiego z 2 lutego.Czy może któraś juz pojechała???
Hej jest tam ktos????
dzwonil ktos do algi i pytal sie o nabor z gdanska ciekawe co w tym tygodniu beda mowili az mnie to normalnie ciekawi hehehe ps no bo przeciez mamy w tym tygodniu wszystkie wyjechac no nie :)ciekawe co teraz na powiedza ze naldal nie mam nr nie i ze mamy dzwonic w przyszlym tygodniu:) hehe juz czarny humor mi sie udziela
Czesc dziewczyny!!!!Jestem z pomorskiego i przyznam szczerze ze tez mnie szlak trafia bo 2 lutego w gdansku podpisywalam kontrakt i nic!!!dzwonilam dzis do Algi i Pani powiedziala ze w ciagu dwoch dni sie wszystko wyjasni kiedy wyjazd!!!No ciekawa jestem!!!!Podaje swoj adres email piszcie do mnie jakby ktos sie do was odezwal!!!!!Jestem z [email]
Czesc Aniu!!!!Moze zadzwon teraz ty do algi zobaczymy co teraz tobie powiedza!!!!!!!
wiesz co juz nie dzwonie dzwonilam tam codzienie od 2 tygodni i wiesz co stwierdzialm ze juz nie warto codziennie sluchalam ze nie mamy nr nie potem ze listy w srode potem ze do niedzieli wyjazd patem ze w nastepny tygodni czyli tym na 100% jedziemy wysztkie wyjada do konca marca deklarowala alga a teraz nie dzwonie nie wart bo cos mi sie wydaje ze uslysze wiadosmosc przykro mi ale gdansk nie ma nr nie
wiesz co ciekawa jestem czy przez 2 dni sie wyjasni czy jedziemy czy dopiero dostaniemy nr nie ja jestem z tczewa:)
Witajcie dziewczyny ja dziś dzwoniłam do Gdańska do urzędu i pani powiedziała że wyjadą wszystkie dziewczyny napewno na początku kwietnia mozliwe że numery bedą w tym tygodniu , rany tak oni odwlekają i tak gadaja juz od dawna że nie mam słów juz , przez to nie piszę juz na forum tylko czytam.Pozostaje nam tylko czekać.Pozdrawiam was
troszke bez sensu ze na poczatku kwietnia bo gadalam z jedna dziewczyna ktora jezdzi tam co roku i mowila ze zbiory sa do 15 czerwca to co my tam poedziemy na niecale dwa miesiace!!!bez sensu!!!W umowie bylo napisane ze praca jest na minimum 3 miesiace!!!Takze juz nie rozumię!!!!
Do kamelcia!!
hej tu Olka z Malborka, ja tez tylko czytam ale nic dobrego nie ma Kwiećien mówisz, a nie wspomniała nic ze przyszłego roku hehe, dosyc mam naprawde..Pozdrawiam Cie cieplutko!!
Mam pytanie do Pana : Czy już wyjaśniła się sytuacja z Olsztynem, tj . numery NIE dotarły do państwa???Kiedy w przybliżeniu możemy liczyć na wyjazd???
Temat przeniesiony do archwium.
721-750 z 1280

« 

Pomoc językowa